Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 11.12-17.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: w tym tygodniu, a właściwie w połowie tygodnia, dowiesz się ciekawej informacji dotyczącej Twojej osoby. Wiadomość będzie dla Ciebie bardzo dobra. Nie sugeruj się tym, tylko odpowiednio ustaw sobie czas, a zdążysz wykonać dobrze swoją pracę i posprzątać mieszkanie.

 

Finanse: są w dobrej kondycji i z pewnością się nie pogorszą. Poprawią owszem, ale w późniejszym czasie. Jednak nawet teraz wydatki przedświąteczne Ci nie zaszkodzą.

 

Zdrowie: problemy zdrowotne ma każdy. Twój przewód pokarmowy potrzebuje pomocy. Powinnaś iść do specjalisty i zacząć się leczyć. Inaczej mogą wystąpić powikłania i problem urośnie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 18, 19, 21, 29, 34.

Ważne dni to 11, 12, 13 grudnia 2017 roku.

 

BYK

Praca: powinnaś zwrócić uwagę na swoje zachowanie. Masz dużo pracy, bardzo się denerwujesz, czy zdążysz w terminie. Nie obawiaj się, dasz sobie radę ze wszystkim.

 

Finanse: nie powinnaś się martwić o stabilizację finansową, problemy ma każdy. Zawsze jest z nich wyjście, a Ty teraz jak zwykle przesadzasz. Kontroluj tylko swoje wydatki, a będzie dobrze.

 

Zdrowie: największe problemy masz z kręgosłupem i zębami. Nie są to tylko problemy tego tygodnia, masz je od dawna. Powinnaś się w końcu nimi zająć, bo z małego problemu zrobi się duży i dopiero wtedy będą prawdziwe kłopoty.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 6, 9, 14, 18, 26.

Ważne dni to 14, 15, 16 grudnia 2017 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: zmiana pracy dobrze Ci zrobiła. Zaaklimatyzowałaś się szybko i bezboleśnie, teraz nadszedł czas na pokazanie swoich umiejętności. Niepotrzebnie się obawiasz, zostaniesz odpowiednio doceniona, a nagroda Cię nie ominie.

 

Finanse: zmiana pracy nie odbiła się na Twoich finansach, no może trochę, ale tylko chwilowo. Taka sytuacja już się nie powtórzy. Ten tydzień przyniesie stabilizację.

 

Zdrowie: masz obniżoną odporność, powinnaś ją wzmocnić. Pij herbatę z pokrzywy i czystka. Sprawdź również serce i ciśnienie. Możesz mieć problemy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 17, 29, 36, 45.

Ważne dni to 15, 16, 17 grudnia 2017 roku.

 

RAK

Praca: spędzasz w niej połowę swojego życia. To miejsce, w którym teraz pracujesz, bardzo Ci odpowiada. Jesteś ceniona za wiedzę i pracowitość, nie odmawiasz również pomocy. Przełożeni też są z Ciebie zadowoleni.

 

Finanse: zadowolenie przełożonych przekłada się na Twoje zarobki. Są bardzo stabilne i nawet niespodziewane wydatki nie są w stanie ich uszczuplić. Ten tydzień przyniesie wiadomość o nieoczekiwanych  przychodach.

 

Zdrowie: masz nerwicę i jej nie leczysz, a powinnaś. Zacznij najlepiej już w tym tygodniu. Przy okazji zajmij się również zębami i wzrokiem.

 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 14, 27, 35, 42.

Ważne dni to 11, 12, 17 grudnia 2017.

 

LEW

Praca: nareszcie Twoja praca zostanie doceniona. W tym tygodniu dowiesz się od szefa o awansie. Uważasz, że należał Ci się wcześniej, ale nie powinnaś tego pokazywać. Czasami lepiej skrywać swoje ambicje.

 

Finanse: też się poprawią. Dowiesz się o tym w tym tygodniu. Poprawa zapewni Ci stabilizację finansową oraz poczucie bezpieczeństwa materialnego. Z pewnością poczujesz się lepiej.

 

Zdrowie: czujesz się osłabiona i masz zawroty głowy, to prawdopodobnie problemy z błędnikiem. Zadbaj o to, idź do lekarza, to naprawdę poważny problem. Nieleczony może utrudnić normalne życie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 22, 28, 32, 39, 41, 46.

Ważne dni to 13, 14, 17 grudnia 2017 roku.

 

PANNA

Praca: pracujesz dorywczo i masz problemy ze znalezieniem stałej pracy. Pod tym względem ten tydzień nie przyniesie żadnych zmian. To jeszcze nie czas na zmiany, może później.

 

Finanse: nie masz płynności finansowej, jesteś zdecydowanie pod kreską. Pojęcie stabilizacji finansowej to dla Ciebie bajka o żelaznym wilku. Ten tydzień nie przyniesie żadnych zmian.

 

Zdrowie: ogólnie jesteś zdrowa, ale silna nerwica uniemożliwia Ci egzystencję. To skutek braku stabilizacji materialnej. Powinnaś jednak zacząć się leczyć, a bez stabilizacji materialnej niczego nie osiągniesz.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 6, 23, 37, 45.

Ważne dni to 11, 12, 16 grudnia 2017.

 

WAGA

Praca: masz zamiar zmienić pracę, nie rób tego, jeżeli nie masz zaklepanego innego miejsca. Teraz bardzo trudno o odpowiednie miejsce pracy. Niby jest mnóstwo ofert, ale tych konkretnych brak. Pomyśl o tym.

 

Finanse: jeżeli chcesz je poprawić, zacznij pracować i przestań myśleć o podwyżce. Poszukaj dorywczej pracy, którą możesz wykonywać w wolnym czasie. Pomyśl również o własnej działalności.

 

Zdrowie: właściwie to jesteś zdrowa. Dolega Ci tylko brak należytej oceny Twojej pracy oraz odpowiedniego stanowiska. Zrób jednak badania krwi i moczu. Twoje zdrowie jest pozorne.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 13, 22, 28, 36.

Ważne dni to 13, 14, 16 grudnia 2017 roku.

 

SKORPION

Praca: lubisz swoją pracę, czujesz się w niej ważna. Czasem jednak masz poczucie, że coś Ci umyka. Po prostu marnujesz się, pomyśl o własnej działalności. Czasem też zastanów się, zanim coś powiesz.

 

Finanse: są stabilne i z pewnością tak szybko się nie poprawią. W tym tygodniu nie ma na to żadnych szans. Pomyśl i zacznij szukać dodatkowej pracy. W ten sposób poprawi się Twój budżet.

 

Zdrowie: sprawdź pracę trzustki i wątroby. Nie są jeszcze chore, ale pojawił się stan zapalny, teraz łatwy do wyleczenia. Już niedługo może się to zmienić. Czas na leczenie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 12, 26. 37, 43.

Ważne dni to 11, 12, 15  grudnia 2017 roku.

 

STRZELEC

Praca: szykują się zwolnienia grupowe, możesz być również zwolniona. To nic dziwnego, Twoja firma stoi na skraju bankructwa. Zwolnienie grupowe daje Ci duże możliwości zatrudnienia się w innej firmie na odpowiednim stanowisku.

 

Finanse: na razie są stabilne, ale jednak zacznij kontrolować swoje wydatki. Możesz nie mieć pracy przez dłuższy czas. Materialnie jeszcze długo nie będziesz narzekać. Wystarczy na kilka miesięcy.

 

Zdrowie: zdenerwowanie nic Ci nie pomoże, tylko pogorszy Twój stan zdrowia. Twoja sytuacja nie jest najgorsza, ale sama ją pogarszasz. Jesteś urodzoną panikarą.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 8, 29, 36, 41, 49.

Ważne dni to 11, 13, 15 grudnia 2017 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: w tym tygodniu dostaniesz ważną dla Ciebie wiadomość. Dostaniesz również nowe zadanie zawodowe – kilkudniowy daleki wyjazd służbowy. Jeżeli się sprawdzisz, dostaniesz awans i podwyżkę, a wyjazdy staną się częścią Twojej pracy.

 

Finanse: już w tym tygodniu dowiesz się o planowanym awansie i podwyżce. Życie stanie się bardziej kolorowe, a Ty zrobisz wszystko, aby tak się stało. Jak się powiedzie, stać Cię będzie na inwestycje.

 

Zdrowie: dobrze się czujesz, nic specjalnego Ci nie dolega. Problemy zdrowotne to nie Twoja działka. I tak nie masz czasu na leczenie, robisz karierę zawodową, a to wymaga poświęceń.

 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 14, 23, 36, 38, 44.

Ważne dni to 12, 14, 16 grudnia 2017 roku.

 

WODNIK

Praca: zaczynasz nudzić się w pracy, czas ją zmienić. Praca powinna sprawiać przyjemność. Praca połączona z odpowiednim wynagrodzeniem jest samą przyjemnością. Spokojnie poszukaj nowych możliwości.

 

Finanse: nie powinnaś narzekać na swoje wynagrodzenie. Planowanych wydatków nawet nie odczujesz, a możesz sobie pozwolić na więcej. Należą się również dodatkowe pieniądze za dodatkową pracę. Takie do ręki, bez podatku.

 

Zdrowie: wiadomo, że praca zawsze wiąże się ze stresem. Na stres najlepszy jest sen i wypoczynek, a dla kobiety dodatkowo fryzjer i kosmetyczka. I powinnaś to sobie zafundować.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 7, 14, 19, 28.

Ważne dni to 14, 15, 17 grudnia 2017 roku.

 

RYBY

Praca: w tym tygodniu czeka Cię nawał pracy, nie Twoja wina. Jedna z koleżanek poszła na zwolnienie i teraz trzeba wszystko zrobić za nią. Szef rozłożył pracę na kilka osób. Lepiej sprawdzić, czy nie jest to przypadkiem zwolnienie „świąteczne”.

 

Finanse: bez zmian, nie będzie ani gorzej, ani lepiej, po prostu tak samo. Nie powinnaś liczyć na żadne dodatkowe pieniądze. Wyjątkiem jest zapłata „do ręki” za dodatkową pracę.

 

Zdrowie: masz trochę drobnych dolegliwości, ale nie wymagają one leczenia. Jedynie powinnaś zadbać o kręgosłup i o zęby. Poprawi to również Twoje samopoczucie, że gorzej nie będzie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 5, 12, 36, 41, 47.

Ważne dni to 13, 14, 15 grudnia 2017 roku.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl