Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 11.12-17.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Ten tydzień zapowiada się dla Baranów bardzo pracowicie. Wolne wygospodarują co prawda trochę wolnego czasu dla nowo poznanego mężczyzny, jednak znajomość zacznie się na dobre dopiero po Świętach i w czasie sylwestra. Słusznie, po sylwestrze się rozstaniecie. Jest to znajomość typowo przelotna i nie należy przywiązywać do niej większej wagi.

Zajęte Barany będą w tym tygodniu bardziej zajęte zakupami i sprzątaniem niż relacjami w związku. Niektóre z Was po prostu wyjadą i spędzą te Święta wyjątkowo dobrze.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

BYK

Wolne Byki ten tydzień spędzą na zakupach i sprzątaniu, czyli przygotowaniach do Świąt. Nie martwcie się, tego w miarę odpowiedniego poznacie dopiero na początku przyszłego roku. Niczego więc nie stracicie i niczego nie zmienicie w swoim życiu do tego czasu.

Natomiast zajęte Byki, chociaż też będą skupione na Świętach, wygospodarują czas na poprawę relacji z partnerem. Te mądre i nowoczesne spędzą Święta poza domem i będą z tego powodu bardzo zadowolone, a ich partnerzy wręcz zachwyceni.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

BLIŹNIĘTA

Ten tydzień będzie dla Bliźniąt tygodniem wyższej konieczności. Trzeba będzie przetrwać rodzinny zjazd, praktycznie niezapowiedziany, z wałówką jako wkupnym. Wolne Bliźnięta powinny zostać w domu i zająć się pomaganiem (gotowanie i sprzątanie). Co prawda jeszcze zostało trochę czasu, ale bardzo szybko okaże się, że wcale go nie ma, dlatego spokojne przygotowanie, bez żadnego pośpiechu okaże się najlepsze. Zresztą i tak nikogo konkretnego nie poznacie.

Zajęte, zamiast się starać, sprzątać, piec, gotować powinny razem z partnerem po prostu wyjechać i wrócić dopiero w Nowym Roku. Ten świąteczny czas powinnyście przeznaczyć tylko dla siebie, a teraz robić to samo co wszyscy.

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.

 

RAK

Wolne Raki jeszcze w tym tygodniu mogą pozwolić sobie na luz. W tym czasie nie poznacie żadnego odpowiedniego faceta, możliwa jest znajomość krótkotrwała i przelotna, nic więcej. Szybko Wam minie ten przedświąteczny czas, trzeba jednak wszystko zaplanować i niczego nie robić na ostatnią chwilę, a w tym wszystkie Raki są najlepsze.

Zajęte postanowiły, że to ostatnie Święta, które spędzicie w domu. Ten tydzień będzie ostatnim spokojnym, będziecie mogły sobie pozwolić na krótki, wspólny relaks z partnerem.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

LEW

Wolne, samotne Lwy niewiele będą miały w tym tygodniu czasu na poznanie kogokolwiek, zresztą i tak byście nikogo odpowiedniego nie poznały. Ten czas przeznaczcie na gruntowne porządki i przemyślenia. Czasem też zastanówcie się, czego oczekujecie od ewentualnego partnera. Może już niedługo spotkacie takiego.

Zajęte Lwy w tym tygodniu powinny się skupić na zbliżających się Świętach i zacząć planować sprzątanie, gotowanie i pieczenie. Wykorzystanie partnera zaplanujcie na przyszły tydzień.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

PANNA

Samotne i wolne Panny w tym tygodniu tyle będą miały wolnego czasu, ile „ukradną”. W tym czasie wybiorą się na firmową wigilię i nawiążą kontakty towarzyskie z nowymi pracownikami. Resztę wolnego czasu spędzą na zakupach, ale nie świątecznych, tylko osobistych. Spokojnie przeżyjecie ten niespokojny czas.

Panny pozostające w związku w tym tygodniu zajmą się sprzątaniem mieszkania, niczym więcej. Na inne prace przyjdzie czas. Nie martwcie się, zdążycie ze wszystkim.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

 

WAGA

Samotne Wagi ten tydzień spędzą tak jak wszyscy, ogarnie je również szał przedświątecznych zakupów i sprzątania. Sprawy osobiste zejdą na drugi plan. Nic na to nie poradzicie. Taki cyrk odbywa się dwa razy w roku. Każdy się zarzeka, że to ostatni  raz i zawsze wszystko się powtarza.

Te z Was, które są już w związku, są w centrum sprzątająco-zakupowego huraganu. Ten tydzień przeznaczcie tylko na sprzątanie, a następny na zakupy. Inaczej, nawet z pomocą, nie dacie sobie rady. Za dużo obowiązków wzięłaś na siebie.

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.

 

SKORPION

Ten tydzień niestety nie będzie dobry uczuciowo dla wolnych Skorpionów, zostaną zapędzone do pomagania we wszystkim i nie będą miały czasu na uczucia. Czekają je tylko spotkania towarzyskie pod koniec tygodnia i nic poza tym. Żadnych innych rozrywek. Tylko sprzątanie i telewizja.

Te zajęte nie mają czasu na myślenie, mają choinkowe świeczki w oczach i zaczynają działać jak robot. Czas przedświąteczny tak właśnie na Was działa.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

 

STRZELEC

Wolne, samotne Strzelce nie będą miały w tym tygodniu czasu na udane polowanie. Nawet jeśliby znalazły wolny czas, to i tak polowanie byłoby nieudane. Cóż, takie jest życie, a amok przedświąteczny ogarnia prawie każdego. Tylko niektórzy decydują się na wyjazd, a ten zwyczaj powoli się przyjmuje w naszym społeczeństwie.

Zajęte Strzelce podjęły decyzję wbrew własnej rodzinie, wyjeżdżają na Święta i sylwestra. Teraz jeszcze trochę posprzątają, ale już bez nacisku tylko normalnie, tak jak zawsze. Ciężko też znoszą rodzinny ostracyzm.

Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

 

KOZIOROŻEC

Wolne, niezależne Koziorożce często wolą takimi pozostać niż związać się z osobą niespełniającą ich wymagań. Mogą, ale nie muszą być z kimś, cenią sobie swoją indywidualność. Jednak właśnie im trafi się odpowiedni partner, taki docelowy. Nie wystraszą go świąteczne porządki ani późniejsze zakupy. Będzie się starał być potrzebny.

Zajęte Koziorożce powinny wygospodarować trochę czasu dla partnera, czuje się niepotrzebny i trzeba się nim zaopiekować, pocieszyć i dowartościować.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

WODNIK

Wolne Wodniki też zostały wkręcone w zajęcia domowe. Mało czasu zostało na życie prywatne i towarzyskie. Odpowiedniego partnera nie spotkacie, ale do Waszej grupy dołączy kilka ciekawych osób. Teraz jednak głównym priorytetem są zbliżające się Święta. Ten tydzień będzie bardzo pracowity.

Zajęte Wodniki też będą miały sporo pracy, a partner powinien przestać marudzić, tylko się zająć dziećmi i resztą rodziny. Powinien czuć się potrzebny i kochany.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

RYBY

Samotne i wolne Ryby nie mają pomysłu na spędzenie Świąt. Trochę pomogą przy sprzątaniu i jednak zdecydują się na wyjazd, ale daleki. To dobra decyzja, podjęta pierwszy, ale nie ostatni raz. Ten tydzień to tydzień sprzątania i trzeba go przeżyć w miarę dobrze. Więcej optymizmu też się przyda, a wycieczkę już kupiłaś.

Ryby już zajęte w tym tygodniu zajmą się nie uczuciami, tylko domem w szerokim tego słowa znaczeniu. Powrót do normalności będzie, ale jeszcze nie w tym tygodniu.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl