Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 18.12-24.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN

Ten tydzień okaże się bardzo dobry dla wszystkich Baranów. Ochłonęłyście z gorączki świątecznej, już jesteście spokojne. Wolne Barany znajdą mimo wszystko czas na przyjemności. Nowe znajomości okażą się ekscytujące, będziesz miała w czym wybierać. Jednak żadna z nich nie spełni Twoich oczekiwań. Nie będziesz miała ochoty na kontynuowanie znajomości.

W małżeństwie nie będziesz szczędziła mężowi słów uznania, poprawisz tym Wasze relacje. Również nie będzie Ci szczędził miłości i podziwu. Świeżo zakochani dla własnego dobra nie powinni się obnosić ze swoimi uczuciami.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

 

BYK

W tym tygodniu wolne Byki zaszaleją. Znudzone przygotowaniami do Świąt, swoją uwagę skierują na osoby inteligentne i nietuzinkowe. Te znajomości jednak nie będą trwałe.

Natomiast małżeństwa, nawet te z długim stażem, mogą liczyć na renesans uczuć. Twój związek rozkwitnie i w dobrym nastroju zasiądziecie do kolacji wigilijnej. Szczególną troską otoczysz najbliższych. Doceń partnera mimo jego wad, nie będziesz tego żałowała.

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta w tym tygodniu pozbędą się sentymentów i zawężą krąg swoich znajomych do tych najbardziej oddanych, przestaną Cię interesować niezobowiązujące relacje, a radykalna postawa może zadziwić nawet Ciebie.

Dla zajętych Bliźniąt lepiej by było, aby przestały fantazjować na temat swojego partnera i związku, a zajęły się sprawami jak najbardziej prozaicznymi. Przechodzicie tylko chwilowy kryzys. Nic więcej.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

RAK

Wolne Raki mogą w tym tygodniu doprowadzić do utraty zaufania u najbliższych. Twoje zachowanie może również zniechęcić potencjalnego, nowo poznanego mężczyznę. Randki będą udane, ale niestety bez dalszego ciągu.

Raki będące w stałych związkach też nie powinny nadużywać cierpliwości partnera. Wasz związek przejdzie gruntowną przemianę na lepsze.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

 

LEW

Wolne Lwy w tym tygodniu nie zainteresują się przelotnymi romansami. Masz dość niestabilnych znajomości. Niestety, ale tylko na to możesz teraz liczyć.

Zajęte Lwy przeżyją renesans w swoich związkach. Zaczniecie cenić stabilizację uczuciową i materialną, jaką daje spokojny związek. Jednak ogarnie Cię przedświąteczna gorączka i zaczniesz sprawdzać, jak zwykle przed Świętami, czy masz wszystko, co potrzebne.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

PANNA

Wolne Panny w tym tygodniu zerwą z rutyną, ale zmiany przejdą spokojnie, nie dadzą się zwieść gładkim słówkom. Okaże się również, że nie będziesz miała ochoty na bezcelowe flirty i romanse. To po prostu nie jest czas na nowe, konkretne  znajomości.

Osoby będące w stałym, nieformalnym związku będą dążyć do jego legalizacji. Natomiast związki formalne nie czekają żadne zmiany.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

 

WAGA

W tym tygodniu nie przyciągniesz do siebie żadnego poważnego kandydata, masz czas, zdążysz go poznać już niedługo.

Wagi chcące mieć potomstwo powinny ten tydzień maksymalnie wykorzystać. Natomiast przez Twoją niecierpliwość zaczną się problemy w stałym związku. Powinnaś zająć się poprawą Waszych relacji.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

SKORPION

Ten tydzień zapowiada się spokojnie, nie rób niczego na siłę, ale również w przypadku pojawienia się trudności nie rezygnuj zbyt szybko. Cierpliwość i odpowiedzialność to Twoje atuty. Teraz nie pojawi się żaden odpowiedni „narzeczony”.

Małżeństwa czekają zmiany, pojawienie się na świecie potomka dokona rewolucji w ich życiu. Mają jeszcze osiem miesięcy na jego narodziny. Trzeba się jednak do tego faktu solidnie przygotować.

Twój szczęśliwy kamień to morganit.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce nie upolują w tym tygodniu żadnego partnera. Nie powinny się denerwować, właściwa osoba  pojawi się nieoczekiwanie pod koniec tygodnia. Czasem potrzeba odrobiny cierpliwości.

Strzelce w stałym związku zaznają w tym tygodniu mnóstwo przyjemności. Twój związek wejdzie w nową fazę. Skorzysta na tym Twoje ego, zostaniesz samicą ALFA. Twoje małżeństwo nareszcie będzie kierowane przez właściwą osobę.

Twój szczęśliwy kamień to mokait.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce zaczną nowy etap swojego życia uczuciowego. Nie zważając na konwenanse i korzystając z braku partnera, zaczną romansować, o ile czas im na to pozwoli. Uwaga, możecie się uwikłać w romans, który pozostawi po sobie niemiłą pamiątkę.

Zajęte Koziorożce, będące w wieku produkcyjnym powinny uważać, jeżeli nie chcą, a jeżeli chcą mieć dziecko, to nie muszą się pilnować. To dobry czas na powiększenie rodziny.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

WODNIK

Nie daj się wmanewrować w sytuację bez wyjścia, będziesz później żałowała. Postaw na swoim, ta znajomość nie ma żadnej przyszłości. Zapomnij o tym incydencie.

Wodniki pozostające w stałym związku zaczynają powoli przekonywać się do rozstania. Jeszcze dają sobie szansę na zmianę planów. Jak na razie to czujesz się wykorzystana i lekceważona. Przez Święta przemyśl to sobie jeszcze.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

 

RYBY

Wolne Ryby w tym tygodniu nie poznają nikogo odpowiedniego, wszyscy Cię swatają, ale żaden kandydat nie spełnia Twoich oczekiwań. Znajomości zawarte w tym czasie będą miały bardzo krótki okres przydatności.

Zajęte Ryby nie powinny konkurować z partnerem, nie warto się denerwować, on i tak się nie zmieni. Złośliwymi uwagami go nie zmienisz, a kłócić się nie ma sensu

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.

 

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl