Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 25.12.2017-31.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Praca: lubisz swoją pracę, ale te ostatnie dni roku są okropne. Mimo to nie będziesz się nudziła, w połowie tygodnia czeka Cię ważne spotkanie zawodowe, już ostatnie w tym roku. To spotkanie będzie naprawdę ważne i jej efektem będzie awans połączony z podwyżką.

Finanse: możesz oczekiwać, jeśli nie pieniędzy, to przynajmniej awansu za zaangażowanie zawodowe. Będziesz zadowolona z efektów swojej pracy. Możesz robić plany na przyszłość. Twój rozwój zawodowy to również większe finanse.

Zdrowie: właściwie to jesteś zdrowa i dobrze się czujesz, ale to teraz. Powinnaś jednak dbać o siebie (nawet w dni świąteczne) i ograniczyć do minimum świąteczne jedzenie. Nie zapomnij o pływaniu i wodzie mineralnej.


Twoje szczęśliwe numery to 16, 21, 38, 40, 43, 49.
Ważne dni to 29, 30, 31 grudnia 2017 roku.


BYK
Praca: sama końcówka roku między Świętami, a nowym rokiem będzie dla Was wyjątkowo korzystna. Wypracujecie w tych dniach wyjątkowo dobre układy zawodowe, które zaowocują w następnym. Jak zwykle dasz z siebie wszystko.

Finanse: ten tydzień, choć niezwyczajny, bo bardzo krótki, przyniesie jednak wymierne korzyści, które okażą się dla Was bardzo korzystne finansowo. W bardzo krótkim czasie osiągniecie stabilizację finansową. Dodatkowym efektem będzie poczucie własnej wartości.

Zdrowie: trudno dbać o zdrowie będąc pracoholikiem. Powinnaś więcej się ruszać, ustawić sobie odpowiednią dla swojego organizmu dietę. Poza tym nie zapomnij o herbatach ziołowych, wodzie mineralnej i sokach owocowych.


Twoje szczęśliwe numery to 2, 23, 29, 33, 39, 47.
Ważne dni to 26, 27, 30 grudnia 2017 roku.

 

BLIŹNIĘTA
Praca: te kilka ostatnich dni starego roku miną Ci bardzo szybko. Praca wypełni Ci wolny czas, a plusy, jakie załapiesz, zaprocentują w przyszłym roku. Poza tym nie będziesz miała zaległości, zdobędziesz punkty w klasyfikacji zawodowej, czyli nominacje do awansu.

Finanse: pomimo końca roku pojawią się nowe, ciekawe propozycje zarobienia dodatkowych pieniędzy. Nie zastanawiaj się, to nie pułapka ani oszustwo, a możesz skorzystać. Będziesz mieć gotówkę na małe przyjemności.

Zdrowie: ten czas nie służy zdrowiu. Nadmierne jedzenie to problemy żołądkowo-wątrobowe. Pamiętaj o tabletkach na wątrobę i o umiarkowanym jedzeniu.

Twoje szczęśliwe numery to 4, 9, 17, 34, 39, 46.
Ważne dni to 26, 28, 29 grudnia 2017 roku.

 

RAK

Praca: nikomu nie chce się pracować, szczególnie w te ostatnie dni. Nie możesz wziąć wolnego, musisz pracować. Zakończenie roku jest szczególnie trudne dla osoby już zmęczonej pracą. Czasem jednak trzeba się trochę potrudzić. Pracujesz na przyszły rok.

Finanse: są stabilne, pogorszenia nie będzie, możliwe tylko niewielkie polepszenie. Ten tydzień będzie dla Raków naprawdę udany. Twoje zasoby nie zmniejszą się, nastąpi lekka poprawa, a nowy rok zacznie się koncertowo.

Zdrowie: niestety, ale przez okres Świąt i nowego roku Twoje zdrowie trochę podupadnie. Nie będziesz miała czasu i pamięci, żeby o siebie zadbać. Odtruwanie zostaw na przyszły tydzień, teraz pamiętaj tylko o wodzie mineralnej.


Twoje szczęśliwe numery to 8, 12, 22, 32, 39, 47.
Ważne dni to 29, 30, 31 grudnia 2017 roku.


LEW
Praca: nawet pracowite Lwy są wykończone psychicznie ostatnimi dniami tego roku. Niemniej jednak z ochotą przepracują te kilka dni, wiedząc że koniec roku to początek przyszłego i że pracują na swoje powodzenie zawodowe.

Finanse: wcześniej podjęte kroki i inwestycje (niekoniecznie duże) nareszcie zaczną przynosić pieniądze. Zacznie się to już w tym tygodniu i znacznie wspomoże Cię przed Sylwestrem. Zabawa jest lepsza z pełną kieszenią, nie musi być wypchana, ale pełna.

Zdrowie: mimo wszystko staraj się być ciepło ubrana. Twoja odporność jest znacznie obniżona i jesteś skłonna do łapania różnego rodzaju infekcji. Lepiej się nigdzie nie wybieraj, posiedź w domu i zacznij pić ziołowe lecznicze herbaty i sok z malin.


Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 8, 18, 27, 38.
Ważne dni to 26, 29, 30 grudnia 2017 roku.

 

PANNA

Praca: praca między Świętami a Sylwestrem to właściwie praca na przeczekanie. Uwaga, może pod sam koniec roku wypaść coś zupełnie nieoczekiwanego, możliwe że będziesz tym bardzo zaskoczona. Od poniedziałku zaczyna się nowy rok i to, co osiągnęłaś w ubiegłym, zaprocentuje w przyszłym.

Finanse: w tym tygodniu możesz się liczyć z niewielkim przypływem gotówki. Wpłynie wynagrodzenie za dużo wcześniej wykonaną chałturę. Ogólna poprawa nastąpi dopiero w styczniu przyszłego roku. Na razie zastój, a w najlepszym przypadku niewielka poprawa.

Zdrowie: Twoja wątroba może nie wytrzymać świątecznego tempa. Zadbaj o nią tym bardziej, że przed Tobą jeszcze Sylwester. Cóż, zabawa nie służy zdrowiu. Pamiętaj o tym pijąc szampana. Karnawał też nie jest tym, co lubi Twój organizm.

 
Twoje szczęśliwe numery to 16, 17, 21, 32, 37, 43.
Ważne dni to 26, 27, 28 grudnia 2017 roku.

 

WAGA
Praca: niewiele już dni zostało do końca tego roku, trzeba jednak te dni przepracować. Nie można niczego zaniedbać, bo mogą porobić się zaległości. Nie zabieraj ich w nowy rok – będziesz z tego faktu zadowolona.

Finanse: na szczęście masz swoje wydatki pod kontrolą. Największe masz już za sobą, gorzej z pewnością nie będzie. Przed Tobą dobry finansowo czas, a ten tydzień będzie temu służył.

Zdrowie: czasu na lekarza mieć nie będziesz, ale uważaj na zęby. Między Świętami a nowym rokiem mogą rozboleć Cię zęby i co wtedy? Zajmij się nimi, zanim zaczną się problemy.

Twoje szczęśliwe numery to 13, 19, 23, 38, 40, 47.
Ważne dni to 26, 28, 29 grudnia 2017 roku.

 

SKORPION
Praca: masz do załatwienia parę zaległych spraw, powinnaś to załatwić w tym tygodniu. Nie będziesz miała żadnych zaległości w przyszłym roku. Czasem jednak trzeba zapracować na swój zawodowy wizerunek i na swoją przyszłość.

Finanse: nie powinnaś narzekać, jeszcze w tym tygodniu Twoje finanse wyraźnie się poprawią. Będziesz z tej poprawy naprawdę zadowolona, a wymierna suma znacznie polepszy Twój humor. Udane zakupy to wisienka na torcie.

Zdrowie: aby być zdrowym, trzeba się trochę poświęcić. To co zdrowe jest zazwyczaj niesmaczne. Herbaty ziołowe, woda mineralna, soki owocowo-warzywne i odrobina gimnastyki pomogą w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

Twoje szczęśliwe numery to 4, 9, 17, 25, 39, 46.
Ważne dni to 26, 27, 28 grudnia 2017 roku.


STRZELEC
Praca: dobrze, że zaplanowałaś sobie dużo wcześniej wolne dni na koniec roku. Możesz spokojnie odpocząć po Świętach i przygotować się do sylwestrowej zabawy. Do pracy wrócisz już w nowym roku, wypoczęta i gotowa do nowych wyzwań.

Finanse: niczego nowego nie oczekuj. Masz niezłą sytuację finansową, która z pewnością się nie pogorszy, może się tylko poprawić. Dodatkowe zajęcie też przyniesie wymierne korzyści. Możesz ich oczekiwać jeszcze w tym tygodniu.

Zdrowie: nie powinnaś na nie narzekać, masz dużo pozytywnej energii i to jest podstawa Twojego świetnego samopoczucia. Będzie Ci dopisywało przez długi czas.

Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 12, 34, 35, 39.
Ważne dni to 30, 31 grudnia 2017 roku i 1 stycznia 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC
Praca: musisz nadrobić w tym tygodniu te niewielkie zaległości, jakie się „same” zrobiły w pracy. To efekt Twojej nieuwagi, teraz musisz to zrobić nawet po godzinach. Zrobisz to w ciągu jednego dnia i będziesz miała spokój.

Finanse: teraz już niewiele zdziałasz, aby cokolwiek poprawić, zresztą nie trzeba. Sytuację finansową masz stabilną, stać Cię na dużo. Zawodowo też dobrze. Nie masz powodów do narzekania.

Zdrowie: co prawda Twój organizm wymaga małego remontu, ale bezpośrednio nic Ci nie zagraża. Kręgosłup i zęby, o nie musisz dbać najbardziej. Pływanie znacznie poprawi Twój kręgosłup, a dentysta zadba o zęby.


Twoje szczęśliwe numery to 6, 8, 9, 19, 29, 36.
Ważne dni to 26, 27, 30 grudnia 2017 roku.       

 

WODNIK
Praca: z natury pracowite Wodniki bardzo się zaangażują w pracę pod sam koniec roku. Nadrobią wymyślone zaległości, zaangażują się w nowy przyszłoroczny projekt i dopiero wówczas pomyślą o przyjemnościach. Praca Was kocha, a Wy ją z wzajemnością.

Finanse: Wasze pomysły już przyniosły efekty i pamiętajcie, że przyniosą jeszcze więcej. Zanosi się na to, że dodatkowe wynagrodzenie będzie dużo większe niż myślicie. Osiągniecie stabilizację zawodową na dobrym średnim poziomie.

Zdrowie: sytuację zawodową i finansową masz stabilną, ale sprawy domowe wymagają zaangażowania. Kłótnie i spory rodzinne zaczynają Cię denerwować, a Twoje nerwy są napięte. Musisz skorzystać z pomocy lekarza.


Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 18, 28, 35, 47.
Ważne dni to 27, 30, 31 grudnia 2017 roku.

 

RYBY

Praca: na szczęście większości z Was udało się załatwić wolne dni. Będziecie więc mogły odpocząć po Świętach. Te, które musiały pozostać w pracy, będą po prostu w większości udawały, że pracują. Nie róbcie tego, zaczną się zaległości, które trudno będzie nadrobić.

Finanse: jak na razie na żadną poprawę nie masz co liczyć. Nie obawiaj się strat, nie będzie ich. Po prostu szykuj się na stabilizację finansową na przyzwoitym poziomie. Pamiętaj, że Twoja przyszłość finansowa zależy tylko od Ciebie.

Zdrowie: nadszarpnięte nieco przez Święta nie zregeneruje się tak szybko. Dlatego odtruwanie organizmu zacznij od dzisiaj. Lekka gimnastyka Ci ni zaszkodzi, a tylko wzmocni.


Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 28, 35, 39, 45.
Ważne dni to 30, 31 grudnia 2017 roku i 1 stycznia 2018 roku.

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl