Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 25.12.-31.12.2017
Autor:
Henrietta

BARAN
Końcówka roku to raj dla Baranów. Większość wolnych pozna odpowiednich partnerów, niektóre już na stałe. Sylwester okaże się doskonale zorganizowany, zwłaszcza ten na wyjeździe. Będziecie się świetnie bawić, pozostaną miłe wspomnienia.

Uwaga, zajęte Barany, lepiej zostać w domu. Możecie z zabawy wrócić do domu pokłócone i obrażone. Później emocje opadną, ale niesmak zostanie.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

BYK
Bez względu na stan Byki lubią się bawić. Do dobrej zabawy potrzebne jest odpowiednie, najlepiej mało znane towarzystwo. Przynajmniej część Byków, nieważne wolna czy zajęta, powinna wyjechać na Sylwestra. Taka odmiana dobrze Wam zrobi. Wolne na zabawie dla singli poznają atrakcyjnego partnera (być może na dłużej). Zajęte oderwą się na krótko od domowego kieratu. Wszystkim taki wyjazd wyjdzie na dobre.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.BLIŹNIĘTA
Większość wolnych Bliźniaków ma szansę poznać miłego, sympatycznego mężczyznę. Nie będzie to miłość życia, te znajomości nie potrwają długo, ale na Sylwestra i karnawał okażą się w sam raz.

Te zajęte nie mają już wyboru, lepiej jednak będzie, jeśli pozostaną w domu. Pod koniec zabawy sylwestrowej pokłócą się i obrażą na siebie.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.RAK
Z natury wybredne Raki wolą pozostać w domu, niż męczyć się na zabawie z „przecenionym” partnerem. Wolne powinny to przemyśleć, zafundować sobie Sylwestra dla singli i dobrze się bawić lub zostać w domu (z korzyścią dla siebie).

Zajęte Raki mają dylemat, zostać z rodziną, wyjechać czy też wybrać zabawę na miejscu. Zdecydowanie wyjechać lub zostać w domu. Zabawa we dwoje też jest bardzo przyjemna.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.


LEW
Wolne Lwy lubią zmieniać partnerów i nigdy nie wiadomo, co jest grane na dziś. Niemniej jednak i one, niektóre na krótko, zapewnią sobie kogoś do pary na zabawę sylwestrową. Istnieje możliwość, że część na stałe. Uczucie będzie decydujące w tym przypadku.

Już zajęte Lwy wolą się bawić w rodzinnym gronie, zdecydowanie milej, sympatyczniej, przyjemniej dla ducha i ciała.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

PANNA
Prawie wszystkie wolne Panny będą miały problem, co zrobić, co wybrać, gdzie się zabawić. Wybór partnera to dla nich ogromny kłopot i w tym przypadku wolne Panny powinny kierować się tylko uczuciem. Najlepsza zabawa jest we dwoje lub w gronie dobrych znajomych.

Jak trudne jest życie z Panną wie tylko najbliższa rodzina, a partner musi mieć anielską cierpliwość. Niemniej ostatnie dni roku, a zwłaszcza Sylwester, spędzą na doskonalej zabawie.

Twój szczęśliwy kamień to rubin.

 

WAGA
Wolne, bardzo samotne Wagi w tym właśnie ciekawym czasie mimo wszystko powinny uważać. Mogą zostać oszukane i wykorzystane uczuciowo. Lepiej spędzić Sylwestra ze znajomymi niż z wątpliwej jakości facetem.

Zajęte już tego problemu nie mają, mają natomiast problem z partnerem, który nie ma zamiaru nigdzie iść. Ma rację. Lepiej zostać w domu, we dwoje.

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.


SKORPION
Ten tydzień dla wolnych Skorpionów okaże się decydujący. Dziewczyny, nic na siłę, ten tydzień i tak należy do Was. Zróbcie sobie w tym tygodniu małe przyjemności, wyjazd na Sylwestra dla samotnych dobrze Wam zrobi, nie wrócicie same i będziecie się wspaniale bawić.

Zajęte Skorpiony ominą te problemy, mają to już za sobą. Sylwestra spędzą jak zwykle w gronie znajomych i będą się zwyczajnie bawić.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


STRZELEC
Na początku tygodnia nieliczne wolne Strzelce będą mały okazję poznać nieoczekiwanie dożywotniego partnera. Wasze plany sylwestrowe ulegną zmianie dosłownie w ostatniej chwili. Ale wszystkie będziecie się świetnie bawiły.

Większość zajętych Strzelców zostanie w domu z lenistwa i oszczędności. Nieliczne, które spędzą Sylwestra poza domem, będą musiały się dobrze bawić. Zadowolone jednak nie będą.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

KOZIOROŻEC
Dla wolnych Koziorożców to ostatnie dni w tym roku, kiedy mogą upolować w miarę odpowiedniego partnera, może tylko na zabawę sylwestrową. Pamiętajcie, jeszcze dużo takich zabaw przed Wami, ten raz możecie spędzić w domu z rodziną. Też będzie miło, a taki do kochania pojawi się później.

Zajęte Koziorożce, a przynajmniej ich część, postanowią wyjechać i spędzić czas przyjemnie i z dala od rodziny. Ten pomysł bardzo im się spodoba i powtórzą go przy okazji.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

 
WODNIK
Nieliczne Wodniki pozna całkiem sympatycznego, możliwe że na stałe, partnera i wejdzie z nim w nowy rok. Większość pozostanie wolna.

Zajęte pochłoną ważne sprawy rodzinne i zabawa zejdzie na dalszy plan. Samo życie.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

RYBY
Uwaga na lokalizację uczuć. Poznany na zabawie mężczyzna zwykle okazuje się zupełnie inny w życiu codziennym. Nie dajcie się nabrać i dobrze każdego przetestujcie. Będzie gorzej, jak już się zaangażujecie. Dlatego Ryby powinny być ostrożne, wolne nie muszą mieć na siłę partnera, może być tylko taki chwilowy.

Zajęte nie powinny mieć pretensji do partnera, że chciałby tę noc spędzić w domu, tylko we dwoje, to typowe. Też będziesz się świetnie bawiła.

Twój szczęśliwy kamień to turkmenit.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl