Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 01.01.-07.01.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolne, samotne Barany w pierwszym tygodniu nowego roku będą miały okazję (oczywiście tylko część) poznać wyjątkowego mężczyznę, takiego na stałe. Znajomość okaże się przyszłościowa, jak to bywa w przypadku dwóch połówek całości. Przed Tobą wiele cudownych i niezapomnianych chwil.

Zajęte Barany wybaczą swoim partnerom różne niedociągnięcia i zaczną wprowadzać różne nowinki do sypialni. Zniknie rutyna, a życie nabierze smaku. Zajmijcie się również poprawą Waszych wzajemnych relacji, czeka Was dużo wspaniałych, niezapomnianych chwil.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

BYK

Samotne, wolne Byki w tym pierwszym tygodniu nowego roku nawiążą nową, inspirującą znajomość, dzięki której okaże się, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Waszym ulubionym miejscem stanie się sypialnia. Ten romans okaże się krótkotrwały, ale za to bardzo namiętny. Po tygodniowym romansie odetchniesz z ulgą.

Byki pozostające w stałym związku nabiorą ochoty na miłosne igraszki, a nastrój tego tygodnia będzie temu sprzyjać. utwierdzisz się w przekonaniu, że dokonałaś właściwego wyboru i że z tego powodu jesteś najszczęśliwszą osobą na Ziemi.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta w tym pierwszym tygodniu stycznia staną się bardziej zalotne i kokieteryjne. Nabiorą większej ochoty na flirt, to skutek wpływu nocy sylwestrowej. Zobaczą wszystko w innym świetle i na swoje szczęście ograniczą się tylko do przelotnej znajomości. Pamiętajcie, nie dajcie się ponieść emocjom.

Zajęte Bliźnięta wybaczą partnerowi to, o czym do tej pory nie mogą zapomnieć, ale zaznaczą, że robią to naprawdę ostatni raz. Już wkrótce przekonasz się, na kogo możesz liczyć.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

RAK

Samotne, wolne Raki ten pierwszy tydzień roku spędzą niestety same. Zawarta w sylwestra znajomość okazała się przelotna, tym lepiej, zawsze można poznać kogoś ciekawszego i lepszego. Możliwe, że spotkasz takiego pod koniec tygodnia.

Te już zajęte zaczęła zżerać rutyna, mały skok w bok mógłby wiele zmienić, ale mimo wszystko nie warto, zburzysz coś naprawdę wartościowego, chociaż tej wartości obecnie nie dostrzegasz.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

LEW

W życiu wolnych Lwów w tym tygodniu nie pojawi się żaden odpowiedni mężczyzna, zajmijcie się więc swoimi sprawami, najlepiej pracą lub nauką i nie róbcie sobie żadnej nadziei, że w najbliższym czasie coś się poprawi.

Lwy pozostające w związku zaczynają się nudzić, nie potrafią żyć w monotonnym związku. Potrzebują od czasu do czasu zastrzyku adrenaliny, a ten tydzień zapowiada się nudno.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

PANNA

Wolne, samotne Panny w pierwszym tygodniu nowego roku nawiążą nową, inspirującą znajomość, dzięki której zmieni się ich postrzeganie świata, a problemy się zmniejszą. Przynajmniej tak będzie się Wam wydawało. A nowa znajomość okaże się taką odpowiednią i na zawsze, dlatego też zatrzymajcie go przy sobie bez zastanowienia.

Zajęte Panny, pomimo problemów z partnerem starają się zachować dobry humor. Czasem to pomaga, ale często zdarza się tak, że myślicie o rozwodzie.

Twój szczęśliwy kamień to azuryt.

 

WAGA

Wolne, samotne Wagi mają szansę przeżyć w tym tygodniu coś naprawdę niezwykłego. Poznają fascynującego mężczyznę, w którym zakochają się jak nastolatki i jednocześnie dojrzałe kobiety. To uczucie Was wzmocni i skłoni do następnego działania, a znajomość okaże się lekiem na samotność i zmieni w związek docelowy.

Wagi pozostające w związku mają już dosyć rutyny, ale niestety nic się w ich życiu nie zmieni. Mogą tylko marzyć i myśleć o zmianach, tylko nielicznym uda się wcielić je w życie.

Twój szczęśliwy kamień to sodalit.

 

SKORPION

Uwaga wolne Skorpiony, czasami miłość kryje się tuż za rogiem. Wystarczy poczekać i dać szansę szczęściu. Należy zwrócić uwagę na wszystkie nowe znajomości, ten właściwy może być w ukryciu, zbyt nieśmiały, aby się ujawnić. Pierwszy krok należy więc do Ciebie, masz szansę na wyjątkowy związek.

Zajęte Skorpiony otworzą się na nowe doświadczenia, już najwyższy czas zająć się powiększeniem rodziny. Porozmawiaj z partnerem na ten temat. Świadome ojcostwo to klucz do udanego rodzicielstwa.

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce będą miały w tym tygodniu znikome szanse na poznanie normalnego, pasującego do nich mężczyzny. Cóż, nie zawsze jest dzień świętego Jana i trzeba zmodyfikować swoje plany. W tym tygodniu nie będziesz się nudziła i zaliczysz ten czas do bardzo udanych, pomimo braku partnera.

Przed większością zajętych Strzelców otworzą się nowe możliwości, panująca w związku atmosfera oczyści się, a namiętność znów zagości w Waszym związku. Będziesz naładowana pozytywną energią.

Twój szczęśliwy kamień to fuksyt.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce powinny wykorzystać dobrą passę i wyjechać choć na kilka dni. Na wyjeździe spotkają miłość swojego życia. Myśl pozytywnie i rób co uważasz za słuszne. Nie słuchaj również dobrych rad osób, które już kiedyś Cię zawiodły. Nadszedł czas, abyś pomyślała o sobie i zaczęła realizować swoje marzenia.

Zajęte Koziorożce czekają w tym tygodniu spore zmiany, zdaj się na swoją intuicję, zwolnij trochę. Nadszedł czas na poważną rozmowę z partnerem, zastanówcie się, czy dalej chcecie być razem, czy wolicie się rozstać.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

WODNIK

Wolne i  czasami bardzo samotne Wodniki niestety, ale w dalszym ciągu pozostaną samotne. Nie poznają żadnego konkretnego mężczyzny. Ten tydzień okaże się całkowitą porażką. Nie dlatego, że jesteście do niczego, tylko dlatego, że normalnych mężczyzn już nie ma, a czekanie na takiego to czekanie na Godota. Dajcie sobie spokój, ten tydzień okaże się nudny i nieciekawy.

Zajęte Wodniki czeka spokój i zrozumienie w ich związkach. Partner postara się rozładować napiętą sytuację i poprawić Twój humor.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

RYBY

Wolne Ryby ten tydzień spędzą samotnie, nikt w miarę odpowiedni się im nie trafi, co najwyżej jednodniowy romans. Postanowią więc być same. Będą miały czas na zastanowienie się, czy ich wymagania nie są za wysokie i czy jest możliwość poznania chociaż w miarę odpowiedniego partnera.

Zajęte Ryby mają romantyczny nastrój jeszcze po zabawie sylwestrowej. Chandra Wam nie zagraża, oczyścicie atmosferę w związku i przeżyjecie chwile pełne namiętności.

Twój szczęśliwy kamień to granat.

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl