Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 8.01.-14.01.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Ten tydzień dla Baranów zapowiada się po prostu bardzo dobrze. Większość wolnych pozna odpowiednich partnerów do stałego związku, takie swoje połówki. Zdecydują się na kontynuację tych znajomości w następnych tygodniach i miesiącach. Niektórzy okażą się odpowiedni tylko do krótkiego romansu.

Zajęte Barany przeżyją renesans swojego związku, a niektóre odgrzeją zapomnianą bliskość.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

BYK

Niestety, ale przed Bykami trudny tydzień. Wolne nie poznają nikogo odpowiedniego, dla nich to nawet lepiej, inne zajęcia wypełnią im czas. Niektórym tylko trafią się krótkie, przelotne znajomości i nic więcej. Bez paniki, samotny odpoczynek bywa lepszy.

Zajęte Byki zajmą się przede wszystkim bliską rodziną, zwłaszcza poprawą relacji z rodziną partnera. Wasze kontakty wyraźnie się zepsuły i trzeba się nimi poważnie zająć, zanim sytuacja stanie się bardzo nerwowa.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

BLIŹNIĘTA

Pomimo karnawału zapowiada się trudny tydzień. Wolne Byki nie powinny oczekiwać księcia na białym koniu, taki się nie pojawi w ich życiu. Poznają jednak (ale tylko nieliczne) sympatycznego osobnika, który wypełni pustkę w ich życiu i pozostanie w nim na długo.

Byki będące w związku nie muszą właściwie nic zmieniać. Wasze relacje z partnerem są dobre, relacje z jego rodziną mogłyby być lepsze, ale to żaden problem. Seks bez zarzutu. A niewielkie życiowe problemy są zawsze.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

RAK

Na szczęście samotne Raki nie mają parcia na „spodnie” u boku i spokojnie sobie wypatrują tego właściwego. Jak do tej pory to się pojawiał towar wyraźnie przeceniony, tak będzie również w tym tygodniu. Nie było w czym wybierać, jak już o tym wiecie, to czekanie na właściwego nie jest problemem.

Większość Raków będących w stałym związku jest przekonana, że się pospieszyły z decyzją o stałym związku. Nie jest aż tak źle, ale nikt nie jest doskonały. Wy również.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

LEW

Wolne Lwy, a przynajmniej ich część, spędzą ten tydzień na wyjeździe. Wybór miejsca będzie uzależniony od możliwości finansowych, ale wszystkie spędzą go w wyśmienitych humorach. Niestety, ale zawarte w tym czasie znajomości z płcią przeciwną okażą się przelotne. Ten właściwy jeszcze przed Wami.

Zajęte Lwy czas wolny spędzą w domu, zajmą się przede wszystkim rodziną. Noce zostawią dla siebie i partnera. Przyjemności nigdy dosyć.

Twój szczęśliwy kamień to fuksyt.

 

PANNA

Ten tydzień nie będzie najlepszy dla wolnych Panien, wynudzą się jak mopsy. Nie pojawi się żaden normalny facet, tylko sami czasoumilacze z pustymi kieszeniami. Mężczyźnie można wybaczyć głupotę, ale nie brak pieniędzy. Tymczasem Wy przyciągacie do siebie głupich i biednych.

Panny będące w związkach skutecznie i dyskretnie  nimi rządzą, nie pchając się do przodu. Prawda jest taka, że stworzyłyście mężczyznę doskonałego (nie wszystkim się to udało), doskonale zarabiającego świetnego kochanka.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

WAGA

W tym tygodniu Wagi będą bardzo zajęte. Już na początku tygodnia poznają sympatycznego mężczyznę, dla większości okaże się on partnerem docelowym, dla niektórych będzie to tylko romans. Wszystkie jednak będą zadowolone, choć stopień zadowolenia będzie zdecydowanie różny.

Wagi już zajęte też będą miały mnóstwo powodów do zadowolenia. Większe zarobki partnera wprawią je w doskonały nastrój, sypialniane nowinki również, a poprawne relacje między domownikami dopełnią całość.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

SKORPION

Wolne czy zajęte, Skorpiony ten tydzień będą mogły spisać na straty. Wolne nie poznają odpowiedniego mężczyzny, a prawdę mówiąc (pisząc), nie poznają żadnego. Będą musiały zadowolić się swoim towarzystwem. Trudno, trzeba spokojnie „odhaczyć” ten tydzień.

Zajęte Skorpiony wiodą spokojne życie u boku swoich połówek, są kochane, podziwiane i adorowane. Mogą się tylko cieszyć z takiego obrotu sprawy.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce wstrzeliły się w wyjątkowo dobry tydzień. Część z Was już na początku tygodnia pozna interesującego mężczyznę, idealnie do Was pasującego. Z tej znajomości będzie w przyszłości bardzo udany związek. Pozostałe natomiast zajmą się sobą, zwłaszcza sprawami domowymi.

Zajęte już Strzelce nie będą miały aż tak udanego tygodnia. Trzeba będzie dopieścić i zająć się partnerem, również jego ciągle „umierającymi” rodzicami oraz całym rodzinnym bałaganem.

Twój szczęśliwy kamień to awenturyn.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce mają mało czasu na spokojne życie towarzysko-osobiste. Owszem, interesują się płcią przeciwną, ale bez przesady. Lubią seks, ale „spodnie” nie zasłaniają im świata. Problem jest w tym, że ze względu na swoją osobowość i inteligencję trudno jest im poznać kogoś naprawdę interesującego.

Zajęte już Koziorożce ze względu na to, że nie ma odpowiednich mężczyzn, zdecydowały się na namiastkę tego odpowiedniego. Wcale tego nie żałują, a partner okazał się kochający i wręcz doskonały.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

WODNIK

Osamotnione Wodniki często mają z tego powodu depresję. One po prostu muszą kogoś mieć i czuć się kochane. Może się to wydać dziwne, ale one po prostu takie są. Bez miłości nie istnieją. Niestety, ale w tym tygodniu mogą liczyć jedynie na miłość bliskiej rodziny.

Zajęte Wodniki są zadowolone ze swojego życia, zwłaszcza uczuciowego i erotycznego. Nie mają zamiaru niczego w nim zmieniać.

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryna.

 

RYBY

Ten tydzień dla Ryb okaże się szczególnie nieudany. Nikt odpowiedni się nie pojawi, plotki spowodują ostracyzm towarzyski, pokłócicie się z bliskimi. Koniec tygodnia nie będzie taki zły, okaże się, że jest wyjście z paskudnej sytuacji.

Los dla zajętych Ryb okaże się bardziej łaskawy, jakby w nagrodę. Od zawsze cechowało Was brak umiejętności podejmowania decyzji i bardzo się tego wstydziłyście, jak również tego, że jesteście podatne na wpływy innych. Muszą jednak z tym żyć i użalanie się nad sobą nic nie da.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl 

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl