Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 15.01.-21.01.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: uważaj, zapowiadają się problemy zawodowe. Firma ma duże kłopoty i szykują się redukcje. Jak na razie Ty jeszcze nie będziesz zwolniona, ale przyszłość firmy nie zapowiada się ciekawie. Kłopoty mogą się nasilać, jeżeli dłużnicy nie wywiążą się ze zobowiązań.

 

Finanse: na razie są stabilne, ale mogą się pogorszyć. W tym tygodniu do tego nie dojdzie, ale należy się spodziewać pogorszenia już wkrótce. Nic na to nie poradzisz, firma ma kryzys finansowy.

 

Zdrowie: wiesz dobrze, że masz problemy zdrowotne. Na szczęście dopiero się zaczynają. Nadszedł więc czas wizyty u lekarza, najlepsza byłaby wizyta u irydologa. Jedna wizyta i znasz wszystkie dolegliwości.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 16, 19, 27, 34, 45.

Ważne dni to 15, 16, 17 stycznia 2018 roku.

 

BYK

Praca: śmieciowa umowa przestała Cię zadowalać, tak samo jak umowa na czas określony. W tym tygodniu dowiesz się o propozycji podpisania z firmą umowy na stałe. Twoje zaangażowanie zostało zauważone przez szefa.

 

Finanse: żyjesz od wypłaty do wypłaty, niestety, ale w tym tygodniu nic się nie zmieni. Jest to możliwe dopiero w późniejszym czasie, zaczną się zmieniać na lepsze.

 

Zdrowie: zacznij wreszcie dbać o siebie. Zrezygnuj z używek typu kawa, papierosy, alkohol, zmień swoją dietę. Więcej ruchu też się przyda. Zacznij zmiany w tym tygodniu, im wcześniej tym lepiej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 4, 19, 28, 39.

Ważne dni to 18, 19, 20 stycznia 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: w tym tygodniu sytuacja w firmie wymaga większego zaangażowania. Nie możesz sobie pozwolić na wolne dni. Ten czas wykorzystaj na poprawę swojej pozycji zawodowej.

 

Finanse: w najbliższym czasie nie ma możliwości jakiejkolwiek poprawy finansowej. Najpierw powinnaś na nią zasłużyć. Jest również dobra wiadomość, gorzej nie będzie i o tym pamiętaj.

 

Zdrowie: możesz się cieszyć, masz drobne dolegliwości, ale to nic poważnego. Zmień jednak dietę i zrezygnuj z używek. Pamiętaj również o odrobinie gimnastyki i systematycznym przyjmowaniu witamin.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 16, 21, 38, 40, 41.

Ważne dni to 19, 20, 21 stycznia 2018 roku.

 

RAK

Praca: nawał zajęć zawodowych spowodował, że praktycznie zamieszkałaś w firmie. Ten tydzień okaże się przełomowy, podsumujecie cały ubiegły rok i zrobisz sprawozdania. Wyrobicie się wszyscy, nie będzie żadnych poślizgów.

 

Finanse: na żadne zmiany finansowe nie powinnaś liczyć w tym tygodniu, one będą w późniejszym czasie. Nagroda za terminowe wykonanie, nagroda okolicznościowa, podwyżka – musisz na to trochę poczekać.

 

Zdrowie: nie powinnaś się martwić o swoje zdrowie, jesteś typową hipochondryczką. To też choroba, którą trzeba leczyć. Stres tak działa na umysł, czujesz dolegliwości, których nie ma.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 17, 23, 33, 38.

Ważne dni to 15, 16, 21 stycznia 2018 roku.

 

LEW

Praca: ten tydzień stycznia jest najgorszym tygodniem pracy w każdej firmie. Jeżeli się łudzisz, że dostaniesz potrzebny Ci wolny dzień to się mylisz. Pracujesz na swój awans i podwyżkę. Pamiętaj o tym.

 

Finanse: masz stabilną sytuację finansową, ale dopiero po podwyżce możesz sobie pozwolić na inwestycje. Na razie nic nie możesz zrobić, ale pamiętaj, gorzej nie będzie.

 

Zdrowie: ten nawał pracy odbija się również na Twoim zdrowiu. Zrezygnuj z używek, zacznij się właściwie odżywiać, więcej ruchu też się przyda.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 6, 35, 39, 48.

Ważne dni to 17, 18, 21 stycznia 2018 roku.

 

PANNA

Praca: masz pracę poniżej swoich kwalifikacji i możliwości. Zarobki też bardzo mizerne, w tym tygodniu otrzymasz propozycję pracy bardzo dla Ciebie korzystną. Ponieważ pracujesz na umowę, nie będziesz miała problemów ze zmianą.

 

Finanse: są w bardzo złym stanie, masz szansę na polepszenie, ale na razie to tylko szansa. Trzeba poczekać jeszcze kilka tygodni, żeby przekonać się o wysokości zmiany. Teraz jeszcze nic nie wiadomo.

 

Zdrowie: Masz ciężką nerwicę na pograniczu z depresją. Powinnaś ją zacząć leczyć, to konieczne, sama nie minie. Brak leczenia tylko spotęguje objawy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 12, 14, 28, 39, 45.

Ważne dni to 15, 16, 19 stycznia 2018 roku.

 

WAGA

Praca: nie lubisz swojej pracy. Mechaniczne czynności nie sprzyjają koncentracji, a tylko ogłupiają. Jesteś jednak zadowolona, że coś robisz i dostajesz za to zapłatę. W tym tygodniu niczego nie zmienisz, nie zmienisz również w następnych.

 

Finanse: Twoje finanse są na zerowym poziomie. Pracujesz tylko na codzienne potrzeby. Nie masz żadnych możliwości zaoszczędzenia. Nie Ty jedna.

 

Zdrowie: jak prawie każdy z nas masz silną nerwicę. U Ciebie już zaczęła się depresja. Zmień dietę, zrezygnuj z używek i zacznij się leczyć. Depresja wymaga systematyczności.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 8, 12, 36, 38, 42.

Ważne dni to 16, 17, 18 stycznia 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: masz dobrą pracę, na której Ci zależy, dajesz więc z siebie wszystko. Przełożeni to zauważyli, możesz być pewna awansu i podwyżki. Poza tym jak każdy lubisz być doceniona. Teraz będziesz pracować jeszcze wydajniej.

 

Finanse: masz dużą szansę na poprawę, ale teraz Twoje finanse są w opłakanym stanie. Nic nie rób, bo i tak nie dasz rady. Poczekaj, wszystko wyjaśni się pod koniec tygodnia. Pożegnaj się również z kasynem i ruletką.

 

Zdrowie: problemy gastryczne i układu krążeniowego są skutkiem Twojego postępowania. Prowadzisz zbyt nerwowy tryb życia i to są tego skutki.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 10, 15, 21, 29.

Ważne dni to 15, 19, 20 stycznia 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: zmiana pracy dobrze wpłynęła na Twoje ego. W tym tygodniu nareszcie możesz się wykazać i wykorzystać swoje możliwości. Pracujesz na swój sukces.

 

Finanse: polepszyły się wraz ze zmianą miejsca pracy, teraz już będzie coraz lepiej. W tym tygodniu jeszcze nie odczujesz tych zmian, ale ich zapowiedzi. Poczujesz się lepiej.

 

Zdrowie: jak każdy masz trochę dolegliwości, ale nie masz czasu na ich leczenie. Zrezygnuj z używek, zacznij się gimnastykować i zmień dietę.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 14, 32, 45, 49.

Ważne dni to 16, 17, 20 stycznia 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: masz zamiar zmienić miejsce pracy, a właściwie już je zmieniłaś, teraz tylko odpracowujesz. Ale to nie znaczy, że masz się obijać. Pracuj normalnie przez cały czas i odejdź w zgodzie z obecnym pracodawcą.

 

Finanse: są na zupełnie dobrym poziomie, chociaż zbyt oszczędna nie jesteś. Jeżeli się postarasz wyraźnie wzrosną, ale jeszcze nie w tym tygodniu. Na razie możesz sobie o tym tylko pomarzyć .

 

Zdrowie: nic praktycznie Ci nie dolega. Powinnaś tylko zacząć trochę inaczej się odżywiać, zrezygnować z używek i przestać wizytować kasyno. Poczujesz się lepiej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 20, 22, 27, 34, 45, 47.

Ważne dni to 15, 16, 18 stycznia 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: czasem masz ochotę rzucić wszystko, zwolnić się i wyjechać w Bieszczady. Jednak na ochocie się kończy, wydaje Ci się, że nie potrafisz żyć bez wygód. Do tej pory byłaś i jesteś typowym mieszczuchem

 

Finanse: zarabiasz mało, masz z tego powodu kompleksy. Zacznij w końcu myśleć, zmień zawód i zacznij pracować na swoim. Twoja sytuacja materialna zdecydowanie się poprawi.

 

Zdrowie: masz taką naturę, że narzekasz na wszystko. Na zdrowie również, chociaż nic praktycznie Ci nie dolega. Lubisz być w centrum zainteresowania. To choroba, powinnaś się na nią leczyć.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 11, 19, 31, 43, 47.

Ważne dni to 17, 18, 21 stycznia 2018 roku.

 

RYBY

Praca: pracujesz, bo musisz. Lubisz być kurą domową. Jesteś jednak bardzo dobrym pracownikiem, a przełożeni Cię doceniają. W tym tygodniu dowiesz się o awansie i podwyżce.

 

Finanse: przed Tobą awans i podwyżka, ale nastąpi to dopiero w przyszłym miesiącu. Dowiesz się jednak o tym fakcie oficjalnie jeszcze w tym miesiącu. Będziesz bardzo z tego faktu zadowolona. Zawsze to miło czekać na coś dobrego.

 

Zdrowie: jesteś zdrowa, a przynajmniej tak Ci się wydaje. Zrób sobie jednak badania krwi i moczu. Dolegliwości masz, ale jeszcze ich nie odczuwasz. Zacznij jednak dbać o siebie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 10, 14, 24, 39.

Ważne dni to 16, 17, 21 stycznia 2018 roku.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl