Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 15.01.-21.01.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Te z Was, które są wolne, nie czekają w tym tygodniu żadne zmiany. Po prostu tydzień normalny aż do bólu, a normalny mężczyzna i tak się nie trafi. Co najwyżej taki do krótkiego romansu. Uwaga, romans może być krótki, ale konsekwencje bardzo długie.

Zajęte Barany będą w tym tygodniu bardzo zaabsorbowane sprawami codziennymi, partner, a zwłaszcza jego potrzeby zejdą na dalszy plan. Na szczęście tydzień to nie wieczność.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

BYK

Ten tydzień okaże się dla wolnych Byków szczególnie udany. Nie poznają co prawda tego jedynego, ale poznają paczkę ciekawych ludzi. Znajdzie się wśród nich miejsce i dla Ciebie. Nudzić się nie będziesz.

Zajęte Byki mają już inne problemy, a dzieci i partner zajmują im cały wolny czas. Często wręcz marzą o chwili odpoczynku i samotności. Może uda się Wam to osiągnąć, ale z pewnością nie będzie to w tym tygodniu.

Twój szczęśliwy kamień to  malachit.

 

BLIŹNIĘTA

Zmiany nastroju, którym ulegacie, nie wpływa dodatnio na życie osobiste. Ten tydzień upłynie pod dobrą gwiazdą, poznacie nowe, ciekawe towarzystwo i odpowiedniego faceta. Nie będzie to jednak ten na całe życie, tylko dłuższa przelotna znajomość.

Bliźnięta pozostające w stałym związku czują się niedocenione przez partnera. Uważają, że czas spędzony z partnerem sprowadza się tylko do wspólnej sypialni. Drugie połowy powinny się poważnie zastanowić nad tym problemem.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

RAK

Wolne Raki w tym tygodniu będą zajęte sobą i swoimi sprawami, życiem osobistym zajmą się w wolnym czasie. Nie zanosi się na żadne zmiany, więc bądź spokojna, niczego nie przeoczysz.

Te z Was, które już mają partnera, zajmą się w ciągu dnia rodziną i jej potrzebami. Natomiast wieczorem w sypialni pozwólcie sobie na mały erotyczny relaks. Od razu inaczej spojrzycie na wszystko, a problemy staną się mniejsze.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

LEW

Trochę za długo niektóre z Was są wolne, czas na ułożenie sobie życia. Pod koniec tygodnia część z Was pozna miłego mężczyznę, ale tylko niektóre z Was zostaną z nim na stałe. Cóż, nie wszystkim odpowiada taki sam wizerunek mężczyzny.

Zajętych Lwów ten problem już nie dotyczy, wiedzą, że ich wybranek to wybitny indywidualista. Czasem trudno z nim wytrzymać, ale kochacie się i tylko to się liczy.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

PANNA

Samotne, wolne Panny nadal pozostaną samotne. Tylko bardzo nieliczne z Was poznają w połowie tygodnia w miarę odpowiedniego partnera, a jeszcze mniej z Was zostanie z nim na długi czas.

Te z Was, które są zajęte, nie mają już wyboru. Partner jest w miarę odpowiedni i tylko czasami bywa nudny. Można go jednak rozruszać w sypialni.

Twoje szczęśliwy kamień to ametyst.

 

WAGA

Część z Was lubi swoją wolność i niezależność i nie ma zamiaru niczego zmieniać w swoim życiu. Pozostałe są jednak tradycjonalistkami i chciałyby kogoś mieć. W tym tygodniu jednak nie będziecie miały okazji poznać takiego odpowiedniego. Może pojawić się takowy w późniejszym czasie.

Wagi pozostające w związku, obojętnie z długim czy krótkim stażem, czasem tylko mają dosyć swoich połówek. Jesteście bardzo emocjonalne, tylko nie postępujcie pochopnie. Gorszych z pewnością nie znajdziecie.

Twój szczęśliwy kamień to  sodalit.

 

SKORPION

Wolne i samotne Skorpiony potrafią czasem być bardzo niemiłe. Mają to we krwi, ale potrafią też być wyjątkowo czarujące, sympatyczne i słodkie. Postępują tak, gdy zależy im na kimś. Tym razem niektóre z Was poznają mężczyznę, który zaakceptuje Wasz charakter.

Zajęte już z takim osobnikiem są w stałym związku, ale tym razem niektóre związki nie przetrzymały próby czasu. Już się rozstały lub zrobią to w najbliższym czasie.

Twój szczęśliwy kamień to  rubin.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce liczą na swoje zdolności łowieckie, niestety, ale w tym tygodniu ich możliwości zawiodą. Żadne z Was nie trafi na odpowiedniego partnera, nawet nie będzie dla kogo się starać. Każdy, który się pojawi, to totalna przecena, dlatego też nie liczcie na to, żeby w tym tygodniu pojawił się ktoś od motyli w brzuchu.

Zajęte Skorpiony zwykle mają nieudane związki, choć czasem zdarza się wyjątek. Jednak nawet jeżeli dni są nieudane, to noce za to wprost przeciwnie.

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

 

KOZIOROŻEC

Samotne, wolne Koziorożce powinny się ucieszyć. Już niedługo, a konkretnie w połowie tego tygodnia, będą miały możliwość poznać odpowiedniego mężczyznę na stałe. Jest karnawał, a w karnawale (prawie) wszystko wolno.

Koziorożce już zajęte na stałe właściwie niewiele będą miały z tego karnawału. Zajęcia domowe uniemożliwią wszelką zabawę. Pozostaną tylko spotkania ze znajomymi, o ile czas wolny na to pozwoli.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

WODNIK

Większość wolnych Wodników postawiła na wykształcenie i karierę zawodową. Dlatego nie mają parcia na stały związek. Preferują związki luźne, niezobowiązujące. Zwykle jeżeli jakiś szykuje się na stały, szybko go kończą.

Te z Wodników, które założyły stały związek, zwykle pełnią w nim rolę przywódczą. Takie niestety już są, nie mają odwagi być z kimś na stałe.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

RYBY

Wolne Ryby w tym tygodniu poczują się kochane i adorowane, poznają po prostu wyjątkowego mężczyznę, takiego na stałe. Oczywiście, że nie wszystkie z Was tak będą miały, ale większość z pewnością. Natomiast wszystkie będą mogły flirtować i romansować bez oporu.

Zajęte Ryby będą miały sporo domowej pracy i na tym upłynie pierwsza połowa miesiąca, natomiast druga połowa będzie należała do Was. Zostaniecie sami i cały wolny czas będzie należał do Was.

Twój szczęśliwy kamień to  rubin.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl