Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 22.01.-28.01.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: ten tydzień będzie nieco luźniejszy. Poniedziałek i wtorek to oczekiwanie na dokumenty, środa lub czwartek to dni spotkań biznesowych, a piątek to dzień podsumowania całego tygodnia. Jakoś go przeżyjesz, już w sobotę wyjedziesz na dwa-trzy dni na zasłużony wypoczynek.

 

Finanse: są w normie, na niezłym poziomie i takie pozostaną. Konieczne wydatki w niczym im nie zaszkodzą. Pamiętaj o rozsądnym wydawaniu pieniędzy.

 

Zdrowie: wiadomo, że o zdrowie trzeba dbać. Jeżeli masz wyrostek robaczkowy, to zbadaj jego stan. W Twoim przypadku jego posiadanie balansuje na granicy ryzyka. Jeżeli już go nie masz, to sprawdź stan jelita grubego.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 4, 5, 11, 38, 43, 49.

Ważne dni to 22, 23, 24, stycznia 2018 roku.

 

BYK

Praca: zaangażowanie w sprawy zawodowe jest Twoim atutem. Dałaś z siebie wszystko, pracując często po godzinach. Za taką pracę należy się wymierna nagroda i taką otrzymasz. Będziesz zadowolona i zaskoczona z jej wysokości.

 

Finanse: całkiem tłuste jest Twoje konto, jesteś pracowita. Dostajesz wynagrodzenie za swoją pracę i za pracę dodatkową. Na razie oszczędzasz, nie stać Cię na luksusy. Przyjdzie na nie czas za kilka miesięcy.

 

Zdrowie: masz problemy ze stawami, które niestety nie znikną. Leki i odpowiednia dieta może je zminimalizować, ale nie zlikwidować. Trudno, trochę zaniedbałaś wcześniejsze objawy i teraz cierpisz.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 19, 29, 38, 43.

Ważne dni to 25, 26, 27 stycznia 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: nie masz powodów do radości. Dorywcza praca nie spełnia Twoich oczekiwań i już zaczyna Cię męczyć. Rozejrzyj się, dobra, odpowiednia praca jest w zasięgu ręki, wystarczy się tylko zainteresować ogłoszeniem i odpowiedzieć na nie.

 

Finanse: finanse są adekwatne do Twojej pracy, czyli są do niczego. Powinnaś się wyrwać z tego śmieciowego kieratu. Inaczej nie zarobisz na emeryturę, a w dodatku nie odłożysz żadnych pieniędzy. Perspektywa brutalna, ale prawdziwa.

 

Zdrowie: na szczęście na razie nic Ci fizycznie nie dolega. Stres jednak ma wpływ na Twoją psychikę i funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Wizyta u lekarza jest więc konieczna. Na razie jednak zrezygnuj z używek.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 14, 18, 23, 27.

Ważne dni to 26, 27, 28 stycznia 2018 roku.

 

RAK

Praca: czasem trzeba upomnieć się o swoje. Pracy masz dużo, wykonujesz ją dobrze, a o podwyżce do tej pory nawet nikt nie wspomniał. W tym tygodniu porozmawiaj na ten temat z szefem i zacznij szukać nowego miejsca pracy.

 

Finanse: owszem, dostajesz comiesięczne wynagrodzenia, jednak jest ono nieadekwatne do Twojego wkładu pracy, dużo pracujesz, mało zarabiasz. Czas już to zmienić.

 

Zdrowie: nerwy nie sprzyjają zdrowiu psychicznemu. Denerwujesz się z byle powodu, czasami nawet bez powodu. Masz problemy w kontaktach z innymi ludźmi. To znak, że powinnaś zacząć myśleć przede wszystkim o sobie i zająć się sobą.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 18, 27, 38, 47.

Ważne dni to 22, 23, 28 stycznia 2018 roku.

 

LEW

Praca: przydałyby się wolne dni, ale ten tydzień i następny będą wypełnione pracą. W żadnym przypadku Twoja firma nie może sobie pozwolić na Twój urlop. Dostaniesz go w późniejszym czasie.

 

Finanse: masz stabilną sytuację finansową. Możesz spokojnie myśleć o kupnie nieruchomości, stać Cię już na to. Wydatki też Cię nie zaskoczą wielkością. Potrafisz być oszczędna.  

 

Zdrowie: daje o sobie znać przepracowanie. Zmień dietę na bogatą w witaminy i antydepresanty. Zrezygnuj z używek, już po tygodniu poczujesz się znacznie lepiej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 7, 9, 14, 19, 24.

Ważne dni to 24, 25, 28 stycznia 2018 roku.

 

PANNA

Praca: zasłużyłaś na nagrodę, Twoja wiedza, zaangażowanie i doświadczenie jest fundamentem tej firmy. Za swój wkład pracy w jej sukces i renomę zasłużyłaś na odpowiednie wyróżnienie. Wiadomości o tym powinnaś się spodziewać w tym tygodniu.

 

Finanse: co prawda Twoje finanse dopiero poprawią się za kilka tygodni, ale już niedługo otrzymasz informację o tym. Będziesz zadowolona z wysokości podwyżki i nagrody. Już teraz możesz sobie zaplanować wydatki.

 

Zdrowie: jesteś trochę zmęczona pracą, ale za to zadowolona z jej efektów. Powinnaś się zacząć lepiej odżywiać i zrezygnować z używek. Poprawi to również Twoje samopoczucie i pozwoli na zregenerowanie organizmu.

 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 24, 28, 38, 43, 49.

Ważne dni to 23, 24, 25 stycznia 2018 roku.

 

WAGA

Praca: powinnaś się cieszyć, że masz jakąkolwiek pracę, mogło być dużo gorzej. Śmieciowa umowa nie jest najlepsza, ale z głodu nie umrzesz. Zmień zawód, dowiedz się o możliwościach zarobkowych w innych zawodach.

 

Finanse: są na żadnym poziomie. Żyjesz od wypłaty do wypłaty. Nic nie możesz odłożyć, bo nie masz z czego. Za mało zarabiasz. Zmień zawód na lepiej płatny.

 

Zdrowie: też nie jest najlepsze, ale nie stać Cię na leczenie i lekarstwa. Możesz korzystać z dobrodziejstwa ziół, a najlepsza z nich praktycznie na wszystko jest pokrzywa. Pij przynajmniej herbatę z pokrzywy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 13, 21, 29.

Ważne dni to 25, 27, 28 stycznia 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: zmiana miejsca pracy dobrze Ci zrobiła. Wiesz o tym, choć jeszcze się dobrze nie zaadaptowałaś w nowym miejscu i czujesz się trochę obco. Jednak rytm pracy i panująca atmosfera bardzo Ci się podobają. Ten tydzień będzie należał do udanych.

 

Finanse: wzrost finansowy zawdzięczasz zmianie pracy. Teraz będzie Cię stać na więcej i dużo więcej zostanie na koncie. Nadwyżkę ulokuj na lokacie, a później pomyśl o nieruchomościach.

 

Zdrowie: jak na razie nie możesz narzekać. Zmień jednak dietę, odstaw używki i zacznij więcej się ruszać. To pozwoli zachować zdrowie nie tylko w tym tygodniu, ale na długie lata.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 12, 20, 32, 45.

Ważne dni to 22, 26, 27 stycznia 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: planujesz przejście do innej firmy. Lepiej się jednak dobrze zastanów, czy poprawisz swoje zarobki. Jeżeli się poprawią, to niewiele. Zostań w obecnym miejscu. Może nie jest najlepsze, za to praca jest stabilna.

 

Finanse: za dużo wydajesz, nie planujesz wydatków, a później narzekasz. Naucz się od znajomych rozsądnie gospodarować swoimi pieniędzmi. Pomyśl również o zarabianiu na giełdzie.

 

Zdrowie: zacznij wreszcie zdrowo się odżywiać, zmień swój jadłospis. Zwróć uwagę na zdrowe i smaczne herbaty ziołowe. Ogranicz lub całkiem zrezygnuj z używek.

 

Twoje szczęśliwe numery to 26, 28, 31, 33, 42, 47.

Ważne dni to 22, 24, 27 stycznia 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: w tym tygodniu będziesz musiała podjąć ważną decyzję dla firmy. Od tego będzie zależała również i Twoja przyszłość zawodowa. Nie obawiaj się, dasz radę, masz wiedzę i doświadczenie.

 

Finanse: jeszcze nie w tym tygodniu, ale w następnych wyraźnie poprawi się Twoje wynagrodzenie. Stać Cię będzie prawie na wszystko. Postaw na nieruchomości.

 

Zdrowie: nie jesteś tytanem, tylko wydaje Ci się, że nic Cię nie pokona. Jednak do czasu, który działa na Twoją niekorzyść. Przypomnij sobie o medycynie naturalnej, a przede wszystkim o ziołach.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 10, 19, 43, 45.

Ważne dni to 22, 26, 27 stycznia 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: własna działalność obliguje. Pracujesz na swoim, sama dbasz o wszystko i sama dla siebie zarabiasz. Ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo dobry. Powinnaś uważać na współpracowników.

 

Finanse: nie powinnaś narzekać na finanse, ciężko pracujesz, ale za to masz z tego niezłą kasę. Pamiętaj, nic Cię złego nie spotka. Żaden kryzys Ci nie zagraża.

 

Zdrowie: masz silną nerwicę, powinnaś zacząć ją leczyć. To choroba skryta i bardzo podstępna. Atakuje każdego, kto się nie leczy. Można pić również zioła.

 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 11, 32, 43, 48.

Ważne dni to 22, 25, 26 stycznia 2018 roku.

 

RYBY

Praca: w połowie tego tygodnia dostaniesz propozycję wyjazdu celem organizacji filii firmy. Nie powinnaś odmawiać, podołasz nałożonym obowiązkom, Twój prestiż zawodowy wzrośnie, dostaniesz awans i podwyżkę.

 

Finanse: sporo zarabiasz, Twoja pozycja zawodowa jest wysoka, a stabilizacja finansowa na dobrym poziomie. Kontroluj jednak swoje wydatki, musisz to robić jeżeli chcesz inwestować. Masz wybór: giełda lub nieruchomości.

 

Zdrowie: jesteś można powiedzieć zdrową osobą. Aby uniknąć dolegliwości w późniejszym czasie, zainteresuj się już teraz ziołami i ziołolecznictwem. To ważne dla Ciebie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 14, 15, 22, 38, 47.

Ważne dni to 25, 27, 28 stycznia 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl