Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 22.01.-28.01.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

W tym tygodniu część wolnych Baranów będzie miała okazję poznać odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku. Pozostałe poznają takiego do przelotnego romansu, który nie wytrzyma nawet tygodnia, ale może zostawić trwałą pamiątkę.

Zajęte Barany osiągnęły już życiową stabilizację i powinny tylko zrobić wszystko, aby tego nie stracić. Należy pielęgnować uczucie, jakie Was połączyło i nadal łączy. To konieczność.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

BYK

Ten tydzień niesie ze sobą mało radości, a dużo problemów. Odczują to zwłaszcza wolne Byki, żaden poznany mężczyzna nie będzie im pasował. Zdarza się, ale nerwy to zły doradca. Pamiętajcie, nie w tym tygodniu, to w następnym Wasze życie się odmieni.

Byki będące w związku w tym tygodniu zajmą się poprawieniem relacji z partnerem i jego rodziną. Ostatnio doszło do kłótni, niczym nieuzasadnionych.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim umacnianiem swojej pozycji towarzyskiej. Poznałyście niedawno nowe towarzystwo i staracie się pokazać z jak najlepszej strony. Stare nawyki jednak pozostały i nie można ich tak od razu zlikwidować. Owszem, zmienią się, ale z pewnością nie w tym tygodniu.

Bliźnięta już zajęte najwięcej czasu poświęcą na sprawy rodzinne, zwłaszcza na relacje z bliską rodziną partnera. Nie muszą Cię kochać tylko zaakceptować. Niczego więcej od nich nie oczekuj.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

RAK

Zapowiada się udany tydzień dla wszystkich Raków. Wolne poznają mężczyznę swojego życia, niektóre osobę odpowiednią do krótkiego romansu, a nieliczne posiedzą w domu z własnego wyboru. Każda jednak będzie bardzo zadowolona.

Zajęte Raki ten tydzień przeżyją bez większych problemów domowych i bez kłótni z partnerem. Pod koniec tygodnia zapowiada się rodzinne spotkanie, będzie miło i sympatycznie.

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.

 

LEW

Wolne Lwy spędzą ten tydzień miło i sympatycznie. Na zabawie karnawałowej poznałyście (wiadomo, nie wszystkie) sympatycznego mężczyznę i w tym tygodniu będziecie tę znajomość kontynuować. Facet okaże się miły nie tylko na zabawie, a znajomość przyszłościowa.

Lwy będące w stałych związkach też się zabawią, ale ze swoimi połówkami. Wykorzystają ten karnawałowy nastrój na poprawę intymnych relacji.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

PANNA

Wolne i bardzo samotne Panny niestety, ale w tym tygodniu nie będą miały żadnych szans na poznanie odpowiedniego mężczyzny. Pod koniec tygodnia szykuje się zabawa karnawałowa, warto na nią pójść, dużo zmieni w Waszym życiu, zaczniecie inny etap.

Zajęte Panny przeżyją renesans swojego związku, a Wasze relacje się zdecydowanie poprawią. Nic już nie będzie takie samo jak wcześniej, znikną większe problemy, zostaną tylko te malutkie.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

WAGA

Jest wysoce prawdopodobne, że większość wolnych Wag pozna w tym tygodniu tego wyjątkowego, jedynego mężczyznę. Pozostałe, niestety, ale będą musiały zaczekać na tego odpowiedniego lub zadowolić się namiastką. Niewiele to da, i tak się rozstaniecie po pewnym czasie.

Zajęte Wagi tych problemów już nie mają, pojawiły się za to inne. Masz czasami wrażenie, że partner Cię zdradza. To sygnał, że powinnaś poprawić swoje podejście do niego i że trzeba poprawić Wasze relacje. Wybierzcie się na wspólny wyjazd, wrócicie pogodzeni.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

SKORPION

Ten tydzień okaże się wyjątkowo dla Was udany. Większość wolnych Skorpionów dostanie w „prezencie” odpowiedniego partnera, problem tylko w tym, żebyście potrafiły to docenić. Zakochany facet zachowuje się często irracjonalnie. Ten będzie właśnie taki, kompletnie nieprzewidywalny.

Skorpiony pozostające w stałym związku mają już ustabilizowane życie i żadne porywy im nie zagrażają, co najwyżej porywy serca. Ten tydzień niczego nie zmieni w Waszym życiu.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

STRZELEC

Już od poniedziałku zaczyna się wyjątkowo dobry tydzień w życiu każdego Strzelca. Wolne Strzelce, praktycznie wszystkie bez wyjątku, poznają odpowiedniego partnera lub będą miały możliwość poukładać życie według własnego pomysłu.

Te Strzelce, które już są w stałym związku, nie mają zamiaru niczego zmieniać, ale nad pożyciem intymnym powinny popracować. Zaczęło się w nim ostatnio nieco psuć, dlatego trzeba partnera trochę dopieścić.

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

 

KOZIOROŻEC

Musicie chociaż trochę zawalczyć o swoje. Wolne Koziorożce, zwłaszcza te nieco młodsze, poznają w tym tygodniu swoją brakującą połowę. Razem stworzycie całość już na całe życie. Pozostałe wolne Koziorożce nie spotkają co prawda nikogo odpowiedniego, ale będą miały okazję do rozpoczęcia życia według własnego pomysłu.

Zajętym Koziorożcom wyczerpały się pomysły na jakiekolwiek zmiany. Nie chcą zresztą niczego zmieniać. Mają dobrego partnera, świetnego męża i ojca oraz udane życie erotyczne.

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

 

WODNIK

W tym tygodniu wolne Wodniki spędzą czas na zabawie, czekając poniekąd na pojawienie się swojej drugiej połowy. Pojawienie się tego odpowiedniego nie zepsuje Wam zabawy, ale ją ożywi. Okaże się, że facet jest wszechstronny.

Pozostające w stałym związku Wodniki nie mają wolnego czasu. Praca, dom, mąż i dzieci nie pozwalają na komfort wolnego czasu. Na skutek tego ich relacje partnerskie wymagają naprawy.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

RYBY

Samotne Ryby nie będą miały przyjemności poznać nikogo odpowiedniego. Jeżeli się nie ruszą, nikt nie będzie w stanie im pomóc. Same muszą sobie dać radę z samotnością, zbyt dobrze im to nie wychodzi. To nie jest czas na myślenie, tylko na zabawę.

Ryby będące w stałym związku czasem mają ochotę wymienić partnera na inny model. Nie ma sensu go zmieniać. Niczego nie poprawicie, a obecny może czasem być nudny, ale jest pomocny, a i w sypialni się sprawdza.

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl