Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 29.01.-04.02.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: nie powinnaś oczekiwać w tym tygodniu żadnych zmian, sama rutyna i zero szans na poprawę. W tym tygodniu będzie tak samo jak w poprzednim. Owszem, poprawa się zapowiada, ale jeszcze nie teraz.

 

Finanse: masz stabilną sytuację materialną na bardzo niskim poziomie, a przed sobą żadnej możliwości zmiany w najbliższym czasie. Owszem, dostaniesz parę złoty za chałturę, ale na nic więcej nie możesz liczyć. Sytuacja materialna zależy wyłącznie od Ciebie.

 

Zdrowie: przede wszystkim zmień nawyki żywieniowe, zrezygnuj lub całkiem odstaw używki. Twoje zdrowie i kondycja zaczną się poprawiać, a w tym tygodniu zrób badania krwi i moczu.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 11, 21, 38, 45.

Ważne dni to 29, 30, 31 stycznia 2018 roku.

 

BYK

Praca: ten tydzień zapowiada się bardzo pracowicie. Dwa ważne spotkania zawodowe, w tym jedno wyjazdowe, będą dla Ciebie sprawdzianem w wyścigu po awans i podwyżkę. Dostaniesz jedno i drugie, Twoje zaangażowanie zawodowe jest imponujące.

 

Finanse: poprawa powinna mieć miejsce jeszcze w połowie tego tygodnia. Kończy się miesiąc, zaczyna nowy, a pieniądze każdemu są potrzebne. Jednak większa, nieoczekiwana gotówka tym razem również Cię ominie.

 

Zdrowie: nic poważnego Ci nie dolega, ale na wszelki wypadek sprawdź pracę serca i trzustki. Zrób po prostu badania, a przy okazji również rewolucję w swoim żywieniu. Pamiętaj również o herbatach ziołowych i odrobinie gimnastyki.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 11, 28, 37, 44.

Ważne dni to 1, 2, 3 lutego 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: jesteś wytypowana do wdrożenia nowych projektów w swojej firmie. Nie obawiaj się, już we wtorek lub środę zostaniesz przeniesiona na nowe stanowisko. Zaczniesz w tym tygodniu, ale zanim skończysz, to upłynie ze dwa tygodnie. Ta praca zaowocuje awansem i solidną podwyżką.

 

Finanse: jak na razie to nie masz pomysłów na lokowanie swoich pieniędzy. Obawiasz się je stracić na niepewnym inwestowaniu. Pamiętaj, ryzyko popłaca, a w Twoim przypadku ryzyka nie ma.

 

Zdrowie: masz wiele drobnych dolegliwości. Za wcześnie jeszcze na leczenie farmakologiczne, ale za to odpowiedni czas na zioła. Zainteresuj się medycyną naturalną.

 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 23, 36, 42, 48.

Ważne dni to 2, 3, 4 lutego 2018 roku.

 

RAK

Praca: pracując tak dalej, nie angażując się w sprawy firmy, będziesz pierwsza do zwolnienia. Popraw się, jeżeli zależy Ci na pracy. Może być naprawdę nieciekawie a roznoszenie ulotek nie podniesie Twoich kwalifikacji.

 

Finanse: masz sytuację materialną bardzo niestabilną, stoisz na skraju bankructwa. Zastanów się nad swoim postępowaniem. Za dużo wydajesz, pieniądze się Ciebie nie trzymają, w pracy ciągle masz problemy.

 

Zdrowie: cierpisz na silną nerwicę, powinnaś zacząć się leczyć, a przynajmniej pić herbatę z melisy lub innych ziół uspakajających. Twój system nerwowy jest niestabilny, miewasz już ataki agresji. Zacznij od ziół.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 19, 23, 27, 31.

Ważne dni to 29, 30 stycznia, 4 lutego 2018 roku.

 

PANNA

Praca: z natury jesteś pracowita, więc dodatkowe obowiązki nie staną się uciążliwe. Lubisz swoją pracę i współpracowników, chętnie bierzesz na siebie dodatkowe obowiązki. Czeka na Ciebie samodzielne stanowisko, dowiesz się o tym właśnie w tym tygodniu.

 

Finanse: dobrą sytuację materialną okupiłaś pracą i zaangażowaniem zawodowym. Nie obawiasz się jutra, jesteś zabezpieczona. Myślisz jednak o dalszych inwestycjach, jak zwykle plan się powiedzie.

 

Zdrowie: sprawdź sobie zęby, zaczyna się u Ciebie stan zapalny przyzębia. W tym tygodniu powinnaś skorzystać z wizyty w gabinecie dentystycznym i nie tylko skorzystać, ale całkiem poważnie leczyć zęby. Inaczej pojawią się poważne problemy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 15, 18, 25, 38, 41.

Ważne dni to 31 stycznia, 1, 4 lutego 2018 roku.

 

WAGA

Praca: w połowie tygodnia dostaniesz polecenie służbowego wyjazdu. Nie obawiaj się, dasz sobie radę, a taki wyjazd dobrze Ci zrobi. Poprawisz swój wizerunek w firmie.

 

Finanse: jak na razie nie poprawią się, ale poprawa nastąpi w bardzo niedługim czasie. Na razie powinnaś zaczekać. Twoje obecne finanse są na dobrym poziomie, możesz zająć się już różnego rodzaju inwestycjami.

 

Zdrowie: nie masz czasu zająć się swoim zdrowiem, nie lubisz chodzić do lekarza. Wobec tego powinnaś odwiedzić irydologa. Od razu będziesz wiedziała do jakiego specjalisty powinnaś się udać. Na razie wspomagaj się herbatą z pokrzywy i czystka.

 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 12, 19, 24, 36, 46.

Ważne dni to 1, 2, 4 lutego 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: zaczynasz pracę w nowej firmie, trochę czasu upłynie, zanim się przyzwyczaisz. Nikogo tu nie znasz, możesz wykazać się swoimi umiejętnościami. Zostaniesz zapoznana ze swoimi obowiązkami, na razie nie wychylaj się, tylko rób, co Ci każą.

 

Finanse: na razie są stabilne, zmiana miejsca pracy w żaden sposób nie miała na nie wpływu. Twoje finanse zależą od Twoich umiejętności zarabiania i oszczędzania. Zainteresuj  się możliwością inwestowania.

 

Zdrowie: masz lekkie problemy zdrowotne, ale na razie to nic niepokojącego. Powinnaś zmienić nawyki żywieniowe, zrezygnować z używek i zainteresować się ziołami. Odrobina gimnastyki dobrze Ci zrobi.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 7, 8, 16, 19, 20.

Ważne dni to 30, 31 stycznia, 1 lutego 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: powinnaś na siebie uważać, zaczynają się problemy w firmie. Szykują się zwolnienia, zacznij pracować trochę na pokaz, tak żeby wszyscy Cię widzieli. Taka postawa się przydaje przy wystawianiu opinii i chroni przed zwolnieniem.

 

Finanse: na wszelki wypadek zacznij kontrolować swoje wydatki. Oszczędności przydadzą się w późniejszym czasie, powinnaś je wykorzystać na odrobinę luksusu dla siebie. Teraz jednak potraktuj poważnie możliwość bankructwa firmy.

 

Zdrowie: lekkie dolegliwości o niczym nie świadczą, uważaj jednak na jelita, zwłaszcza na wyrostek robaczkowy (jeżeli jeszcze go masz). Zbadaj je dokładnie u specjalisty. Zmień również nawyki żywieniowe.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 12, 19, 22, 39.

Ważne dni to 29, 31 stycznia 2 lutego 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: praca na swoim zobowiązuje, w połowie tygodnia otrzymasz bardzo konkretną ofertę współpracy. Oczywiście się zastanowisz, ale oferta będzie ciekawa i mocno finansowa. Nie zastanawiaj się za długo, przyjmij ją, a nie będziesz żałowała.

 

Finanse: masz płynność finansową, a to świadczy bardzo dobrze o kondycji firmy. Teraz może być tylko lepiej, zwłaszcza że zapowiada się bardzo udany luty. Niedługo się o tym sama przekonasz.

 

Zdrowie: czujesz się lepiej kiedy Twoja firma ma się dobrze. Teraz też masz dobry nastrój i dobre samopoczucie. Zadbaj jednak bardziej o siebie, zmień zwyczaje żywieniowe i zrezygnuj z używek.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 9, 17, 28, 47.

Ważne dni to 30 stycznia, 1, 3 lutego 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: praca jest Waszym żywiołem, jakbyście mogły, to byście się z niej nie ruszały. Doceniają to przełożeni, współpracownikom takie zaangażowanie raczej się nie podoba. Lenistwo nie popłaca, ale zbytnie zaangażowanie po prostu przeszkadza.

 

Finanse: jesteś oszczędna, kontrolujesz swoje wydatki. Masz odłożoną sporą gotówkę, stać Cię na odrobinę luksusu lub inwestycje. Może nawet zmiana mieszkania.

 

Zdrowie: odwiedź kardiologa, Twój układ krążeniowy niedomaga. Musisz skontaktować się ze specjalistą, zacznij dbać o swoje zdrowie. Zainteresuj się również ziołolecznictwem.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 21, 33, 41, 49.

Ważne dni to 30, 31 stycznia, 4 lutego 2018 roku.

 

RYBY

Praca: nie zastanawiajcie się nad odejściem z pracy, to nie ma sensu. Macie dobrą pracę, dobre zarobki, dobrych współpracowników. W innym miejscu może być dużo gorzej. To, że zarobki mogą być większe nic nie znaczy, ważna jest przede wszystkim atmosfera w firmie.

 

Finanse: nie narzekaj, Twoja sytuacja finansowa jest na dobrym poziomie, a może być jeszcze lepsza. Awans i podwyżka zbliżają się dużymi krokami. Nie ma sensu tego tracić.

 

Zdrowie: masz niewielkie problemy z nerkami, wystarczy dwa razy w tygodniu wypić małe jasne chmielowe butelkowe  piwo. Chmiel filtruje nerki, a piwo dodatkowo pobudza pęcherz do działania. Dodatkowo zasięgnij porady zielarza.

 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 19, 29, 33, 47.

Ważne dni to 31 stycznia, 1, 2 lutego 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl