Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 29.01.-04.01.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

W tym tygodniu wolne Barany poczują się wyjątkowo atrakcyjne i czarujące. Ponieważ to czas karnawału, zabawy są organizowane wszędzie tam, gdzie to możliwe. Możesz na taką zabawę wybrać się ze znajomymi. Nie wyjdziesz z niej sama.

Zajęte Barany również ten tydzień przeznaczą na zabawę. Oderwą się choć na chwilę od domowych obowiązków. Umiejętność nawiązywania i utrzymywania nowych znajomości jest bardzo ważna, kształtuje osobowość.

Twój szczęśliwy kamień to unakit.

 

BYK

Ten tydzień Byki, obojętnie wolne czy zajęte, przeznaczą trochę wolnego czasu na zabawę. Wolne Byki będą go miały trochę więcej z racji tego, że nie mają jeszcze partnera. Nadszedł czas na poznanie odpowiedniego osobnika do stałego związku, a nie tylko takiego do zabawy.

Byki już zajęte wprowadzą rozrywkowe nowinki do pożycia intymnego, a w sobotni wieczór wyprawią się na zabawę do znajomych. Dzieci zostawią (jeżeli je mają) u szczęśliwych dziadków.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki nie mają szans na poznanie w tym tygodniu takiego w miarę odpowiedniego mężczyzny. Owszem, poznają na początku tygodnia wyjątkowo przystojnego osobnika, ale okaże się takim przelotnym zjawiskiem. Można go pokazać znajomym i nic ponad to, należy go trzymać z daleka od myślącego towarzystwa. Za to świetnie tańczy.

Zajęte Bliźniaki takie ekscesy mają już za sobą. Teraz jest mąż i rodzina. W karnawale jednak należy się bawić, to wręcz obowiązek. Dlatego zostawcie za sobą rodzinne kłopoty i bawcie się. Takie możliwości będą dopiero za rok.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

RAK

Wolne i bardzo samotne Raki powinny przestać myśleć o swojej samotności, tylko się bawić. Smutkiem nikogo do siebie nie przyciągną, a odpowiedni partner może trafić się wszędzie, w najmniej spodziewanym miejscu i czasie. Taki, owszem, się pojawi, ale jeszcze nie teraz.

Te z Raków, które są już zajęte i są w stałym związku, powinny zająć się teraz domem i rodziną, na zabawę macie jeszcze czas.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

PANNA

Wolne, samotne i smutne Panny ten tydzień, a zwłaszcza początek lutego, będą mogły zaliczyć do wyjątkowo udanych, poznacie bowiem w tym czasie wyjątkowo odpowiedniego pod każdym względem mężczyznę, pasującego do Was jak typowa druga połowa. Ta część z Was, która tego doświadczy, będzie wyjątkowo zadowolona.

Te już zajęte nie mają zbyt wiele czasu na miłość, przytłoczone codziennością czują tylko, że coś im przecieka przez palce. Wolą posiedzieć sobie w samotności niż się bawić.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

WAGA

W tym tygodniu wolne Wagi oczarują wszystkich. Powodzenie będą miały duże, ale panowie okażą się niekonkretni i nieodpowiedzialni. Można się z nimi zabawić, to wszystko, będą również składali obietnice bez pokrycia. Trzeba zachować duży dystans do tych znajomości.

Zajęte Wagi, mające już doświadczenia z takimi czarusiami, mają za towarzyszy życia zupełnie innych mężczyzn i są z tego faktu bardzo zadowolone. Mogą polegać na swoich mężach, obojętnie czy są legalni, czy nie.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

SKORPION

W tym tygodniu niektóre wolne Skorpiony, ale naprawdę nieliczne, poznają mężczyznę swego życia. Ta znajomość okaże się typowym strzałem w dziesiątkę, a facet miły, sympatyczny i inteligentny. Zadeklaruje się po dwóch-trzech dniach znajomości.

Zajęte Skorpiony, a przynajmniej ich część, mają poważne problemy w swoim związku, zaczynają się coraz mniej rozumieć z partnerem, a relacja wisi na włosku. Macie dwa wyjścia, albo się rozstać, albo spróbować jeszcze raz.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

STRZELEC

W tym tygodniu wolne Strzelce zaczną swoje karnawałowe polowanie. Część z Was upoluje odpowiedniego partnera i będzie z tego faktu bardzo zadowolona. Znajomość będzie się rozwijała bardzo szybko dzięki wzajemnemu uczuciu. Wspólna karnawałowa zabawa przypieczętuje Waszą znajomość.

Te Strzelce, które pozostają w związku mają już inne obowiązki, ale zabawy karnawałowej, choćby jednej sobie nie odpuszczą. W dalszym ciągu są młode, ładne, a obowiązki mogą sobie zaczekać.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

KOZIOROŻEC

Czasem Samotne Koziorożce dają się ponieść emocjom. Nic Wam nie brakuje, ani urody, ani inteligencji, a wciąż jesteście same. Przyda Wam się odrobina rozrywki i w piątek lub w sobotę powinnyście zrobić sobie dobrze i rozerwać się na zabawie karnawałowej.

Zajęte Koziorożce pomimo obowiązków zawsze znajdą czas na zabawę. Obowiązkami można się podzielić z bliskimi, dzieci oddać dziadkom pod opiekę i wybrać się z mężem na zabawę, ale nie do znajomych, tylko na salę.

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

 

WODNIK

Na szczęście wolne Wodniki podchodzą na luzie do swoich spraw osobistych, nie mają parcia na bycie w związku. Po prostu czekają, aż ktoś normalny wejdzie sam w ich życie. Na razie nie mają zamiaru nic zmieniać w swoim życiu. Warto jednak się ruszyć i iść się rozerwać na zabawie.

Zajęte Wodniki mają pole do popisu, w ciągu tygodnia przykładnie zajęte domem i rodziną, natomiast pod koniec tygodnia jest czas na rozrywkę.

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

 

RYBY

Wszystkie Ryby są szczęśliwe, jeżeli mogą trochę się zabawić, co w karnawale jest zupełnie normalne. Wolne Ryby nadal pozostaną wolne, nie trafi nikt odpowiedni, kto mógłby zapełnić pustkę w sercu. Dlatego też nie będą się rozmieniać na drobne.

Ryby już zajęte, pozostające w stałym związku, nadal są bardzo romantyczne i starają się dodać smaczku swojemu związkowi. Wspólny wyjazd i zabawa karnawałowa jeszcze bardziej Was wzmocni.

Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl