Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny wróżki Henrietty na 5.02.-11.02.2018
Autor:
Henrietta

BARAN
Ten tydzień dla Baranów zapowiada się wyjątkowo dobrze. Większość z Was pozna odpowiednich partnerów do stałego związku, takie połówki pomarańczy. Zdecydują się więc na kontynuację tych znajomości. Niektórzy z panów rozczarują i okażą się odpowiedni tylko do krótkiego romansu.

Zajęte Barany przeżyją odrodzenie swojego związku i zdecydują się odnaleźć zapomnianą bliskość.


Twój szczęśliwy kamień to jadeit.


BYK
Przed Bykami trudny tydzień. Wolne nie spotkają żadnego odpowiedniego mężczyzny, dla nich to nawet lepiej, innymi zajęciami wypełnią sobie czas. Niektórzy tylko zajmą się krótkimi, przelotnymi znajomościami i nic więcej. Bez niepotrzebnych nerwów, samotny odpoczynek bywa często znacznie lepszy.

Zajęte Byki zajmą się przede wszystkim bliską rodziną, zwłaszcza poprawą relacji z rodziną partnera. Wasze kontakty wyraźnie się zepsuły i trzeba je koniecznie poprawić, to bardzo ważne. Sytuacja stała się bardzo poważna.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.


BLIŹNIĘTA
Zapowiada się trudny tydzień. Wolne Byki nie powinny oczekiwać żadnego księcia na białym koniu, nie pojawi w Waszym życiu. Poznają jednak (ale tylko nieliczne) miłego faceta, który wypełni pustkę w ich życiu i pozostanie w nim na długo, niektórzy nawet na zawsze.

Byki będące w związku niczego nie muszą zmieniać. Wasze relacje z partnerem są normalne, relacje z jego rodziną mogłyby być lepsze, ale to nie stanowi problemu. Seks bez zarzutu. A niewielkie życiowe problemy są zawsze.


Twój szczęśliwy kamień to turkus.


RAK
Na szczęście samotne Raki nie mają parcia na posiadanie partnera i spokojnie wypatrują tego właściwego. Jak do tej pory to się pojawiał obiekt wyraźnie przeceniony, tak niestety będzie również w tym tygodniu.

Większość Raków będących w stałym związku jest przekonana, że się pospieszyły z tą decyzją. Na szczęście aż tak źle nie jest, nikt nie jest doskonały.

 
Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.


LEW
Wolne Lwy, a przynajmniej ich część, spędzą ten tydzień na wyjeździe. Wybór miejsca wyznaczą możliwości finansowe, ale wszystkie spędzą go w wyśmienitych humorach . Niestety, ale zawarte w tym czasie znajomości z płcią przeciwną będą przelotne. Ten właściwy jeszcze przed Wami.

Zajęte Lwy czas wolny spędzą w domu, zajmą się przede wszystkim dziećmi i partnerem. Noce zostawią dla siebie i partnera. Przyjemności nigdy dosyć.


Twój szczęśliwy kamień to turkmenit.


PANNA
Ten tydzień będzie koszmarny dla wolnych Panien, wynudzą się jak mopsy. Nie pojawi się w ich życiu żaden normalny facet, tylko sami czasoumilacze bez pieniędzy. Mężczyźnie można wybaczyć głupotę ale nie brak kasy. Tymczasem Wy przyciągacie do siebie tylko takich biednych i głupich.

Panny już będące w związkach skutecznie i dyskretnie rządzą, nie pchając się do przodu. Prawda jest taka, że stworzyłyście mężczyznę prawie doskonałego (nie wszystkim się to udało) we wszystkim.


Twój szczęśliwy kamień to jaspis.


WAGA
W tym tygodniu Wagi będą bardzo zajęte. Już na początku tygodnia poznają sympatycznego mężczyznę, dla wielu z Was okaże się on partnerem docelowym, dla niektórych jednak okaże się tylko romansem. Wszystkie jednak będą zadowolone, choć stopień zadowolenia zdecydowanie różny.

Wagi już zajęte też będą miały mnóstwo powodów do radości. Większe zarobki partnera wprawią je w doskonały humor, sypialniane nowinki również, a poprawne relacje między domownikami dopełnią całości.


Twój szczęśliwy kamień to opal.


SKORPION
Zarówno wolne, jak i zajęte Skorpiony ten tydzień będą mogły spisać na straty. Wolne nie poznają normalnego mężczyzny, a tak naprawdę to nie poznają żadnego i będą musiały zadowolić się swoim towarzystwem. Nie pojawi się nawet nikt do flirtu.

Zajęte Skorpiony wiodą spokojne życie u boku swoich połówek, są kochane, podziwiane i adorowane. Mogą się tylko cieszyć z takiego obrotu sprawy.


Twój szczęśliwy kamień to ametyst.


STRZELEC
Wolne Strzelce wstrzeliły się w wyjątkowo udany tydzień. Część z Was już w początkach pozna interesującego mężczyznę, wręcz idealnie do Was pasującego. Z tej znajomości wyłoni się w przyszłości bardzo udany związek. Pozostałe natomiast powinny zająć się sobą, a zwłaszcza sprawami domowymi.

Zajęte Strzelce nie będą miały aż tak udanego tygodnia. Trzeba będzie dopieścić i zająć się partnerem, również jego ciągle „umierającymi” rodzicami oraz całym rodzinnym bałaganem.


Twój szczęśliwy kamień to szafir.


KOZIOROŻEC
Wolne Koziorożce mają za mało czasu na spokojne życie towarzysko-osobiste. Owszem, interesują się płcią przeciwną, ale bez przesady. Problem jest w tym, że ze względu na swoją nietuzinkowość, wiele zalet i inteligencję trudno jest im poznać osobnika naprawdę interesującego.

Zajęte Koziorożce ze względu na to, że nie ma odpowiednich mężczyzn, zdecydowały się na namiastkę tego odpowiedniego. Nie powinny żałować wyboru, partner okazał się kochający i wręcz doskonały.  

Twój szczęśliwy kamień to agat.


WODNIK
Samotność Wodnikom nie służy. One po prostu muszą kogoś mieć i czuć się kochane. Bez miłości nie istnieją. Może się to wydać dziwne, ale one po prostu takie są, muszą się czuć kochane. Niestety, ale w tym tygodniu nie poznają nikogo odpowiedniego i mogą liczyć jedynie na miłość bliskiej rodziny.

Zajęte Wodniki są zadowolone ze swojego życia, zwłaszcza uczuciowego i erotycznego. Nie mają zamiaru niczego w nim zmieniać i nawet nie powinny o tym myśleć.


Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.


RYBY
Ten tydzień dla Ryb okaże się wyjątkowo nieudany. Nikt odpowiedni się w ich życiu nie pojawi, plotki spowodują problemy towarzyskie i kłótnie z bliskimi. Koniec tygodnia nie będzie aż taki zły i pokaże, że jest wyjście z paskudnej sytuacji.

Los dla zajętych Ryb okaże się bardziej przychylny, jakby w nagrodę. Brak umiejętności podejmowania decyzji – od zawsze tak miały i zawsze się tego wstydziły, jak również tego, że są podatne na wpływy innych. Muszą jednak z tym żyć i użalanie się nad sobą nic nie da.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl