Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 12.02.-18.02.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: zaczyna się pracowity tydzień, pełen wyzwań i obaw. Nie powinnaś się obawiać, prawie cudem, ale dasz radę. Dostaniesz za to jednorazową nagrodę i zostaniesz pochwalona. Na nic więcej nie powinnaś liczyć.

 

Finanse: jedna nagroda nie oznacza jeszcze poprawy materialnej. W tym tygodniu nie powinnaś liczyć na żadne dodatkowe wpłaty. Najważniejsze, że gorzej nie będzie, ale jednocześnie nie licz na jakąkolwiek poprawę.

 

Zdrowie: jest w normie, nic złego Ci nie zagraża, ale pamiętaj o herbatach ziołowych, zwłaszcza ze skrzypu i pokrzywy. Wątroba Ci czasem dokucza, ale wystarczy nie jeść tego, czego ona nie lubi i wszystko będzie w porządku. Tłuste Ci szkodzi, obojętnie mięso czy pączek.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 9, 21, 23, 45.

Ważne dni to 12, 13, 14 lutego 2018 roku.

 

BYK

Praca: zaczynają się problemy w firmie. W tym tygodni możesz się dowiedzieć, że zostaniesz zwolniona. Nie Ty jedna zostałabyś ofiarą systemu. Dostaniesz odprawę, pomyśl o własnej działalności, właściwie to nie myśl, tylko zacznij działać.

 

Finanse: są stabilne i w tym tygodniu nic się nie zmieni. Niczego nie stracisz i niczego nie zyskasz. Zacznij jednak kontrolować swoje wydatki, przyda się ta nauka w późniejszym czasie, przy prowadzeniu własnej działalności.

 

Zdrowie: poza nerwicą to nic Ci nie dolega. Pamiętaj jednak, że nerwica prowadzi do problemów zdrowotnych i to niemałych. Są one związane z pracą serca, krążeniem, wątrobą, żołądkiem. Czasem prowadzi również do depresji.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 16, 17, 34, 42, 47.

Ważne dni to 15, 16, 17 lutego 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: to, że czasem masz dość pracy nie oznacza, że nie powinnaś pracować. Zmęczenie jest oznaką, że powinnaś albo awansować, albo zmienić miejsce pracy. Bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja i dla Ciebie jednak najlepsza. Nowa praca, nowe znajomości i nowe możliwości.

 

Finanse: ten tydzień można spisać na straty. Nic nie ulegnie zmianie, przynajmniej na razie. Dlatego powinnaś poszukać w tym tygodniu nowej możliwości poprawy finansowej. Współpraca będzie się układała bardzo dobrze, z korzyścią dla każdej strony.

 

Zdrowie: zaopiekuj się swoim organizmem. Wiesz najlepiej, czego Ci potrzeba, dlatego w tym tygodniu wykonaj wszystkie potrzebne badania. Masz trochę dolegliwości, na szczęście są bardzo niewielkie i nie powinnaś się nimi przejmować. Nie zwalnia Cię to od codziennej porcji gimnastyki.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 10, 14, 22, 38, 40.

Ważne dni to 16, 17, 18 lutego 2018 roku.

 

RAK

Praca: ten tydzień będzie taki sam jak poprzednie. Przyzwyczaiłaś się, że otrzymanie odpowiedniej pracy graniczy z cudem. Pod koniec tygodnia otrzymasz ofertę pracy. Przyjmiesz ją, chociaż nie będzie Ci odpowiadała. Nie masz wyjścia, musisz.

 

Finanse: z trudem dajesz sobie radę, masz problemy finansowe. Żadne światełko w tunelu się nie pali, nie masz pomysłu na dalsze życie i pracę. W tym tygodniu to wszystko przemyśl, jeszcze nic nie rób. Materialnej poprawy na razie nie będzie.

 

Zdrowie: problemy życiowe źle wpływają na Twoje zdrowie. Stres nie jest najlepszym doradcą, a stwarza poważne problemy zdrowotne. W Twoim przypadku najlepsze byłyby leki ziołowe. Pomyśl poważnie o ziołolecznictwie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 11, 24, 48, 45.

Ważne dni to 12, 15, 17 lutego 2018 roku.

 

LEW

Praca: czasem się zastanawiasz, po Ci ten wyścig szczurów. Niestety, ale już nie możesz z tego zrezygnować, trzymają Cię obowiązki wobec bliskich. Wolno Ci tylko robić karierę, tego również oczekuje od Ciebie rodzina i przełożeni. W tym tygodniu znowu czeka Cię nowe wyzwanie, a wszyscy uważają, że jesteś jedną z nielicznych mogących tego dokonać.

 

Finanse: szkoda, że Twoje zaangażowanie zawodowe ma niewielkie przełożenie na pieniądze. Pieniądze się Ciebie nie trzymają, ale teraz nie stać Cię na zbędne wydatki. Zacznij kontrolować swoje wydatki i odkładaj na zrealizowanie marzeń i planów.

 

Zdrowie: zaczynają się problemy ze stawami, trudno, sama się nie wyleczysz. Wizyta u lekarza lub zielarza jest niezbędna. Zrób również ogólne badania krwi i moczu. Mogą się ujawnić również inne, dotąd ukryte dolegliwości.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 14, 19, 21, 38, 43.

Ważne dni to 14, 16, 18 lutego 2018 roku.

 

PANNA

Praca: ten tydzień upłynie pod znakiem wytężonej pracy. Ty jesteś perfekcyjna, ale inni niestety nie. Dlatego często poprawiasz całą pracę za kogoś innego. Masz już dosyć takiej sytuacji, albo awans i podwyżka, albo odchodzisz. Pracę zawsze znajdziesz bez problemów

 

Finanse: dużo zarabiasz, jesteś fachowcem w tym, co robisz. Zmiana pracy oznacza wyższe wynagrodzenie. Twoja sytuacja finansowa jest stabilna, z opcją polepszania. Możesz zacząć inwestować, najlepiej w nieruchomości.

 

Zdrowie: czasem masz problemy z oddychaniem, tak uwidaczniają się dolegliwości krążeniowe. Wizyta u kardiologa jest konieczna, najlepiej jak najszybciej. Pomyśl czasem o sobie, a nie o innych, Twoje zdrowie jest najważniejsze.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 7, 10, 18, 27, 35.

Ważne dni to 13, 15, 16 lutego 2018 roku.

 

WAGA

Praca: ten tydzień będzie obfitował w bardzo miłe niespodzianki. Zdecydowałaś się już na odejście z firmy, a okazało się, że jesteś ceniona jako pracownik doskonały. Wobec tego nic innego nie możesz zrobić, tylko zostać w  firmie. Teraz będą robić wszystko, żebyś została.

 

Finanse: w tym tygodniu na żadną poprawę się nie zanosi. Teraz tylko pozostaje czekać na awans i podwyżkę. Wtedy będziesz mogła pomyśleć o różnego rodzaju inwestycjach, które zwiększą znacząco Twój budżet. Pamiętaj, gorzej nie będzie.

 

Zdrowie: masz problemy ze śledzioną i wątrobą. Nękają Cię już od dłuższego czasu. Konieczne są badania i konsultacja z lekarzem. Zmień również dietę na odpowiednią dla Twoich przypadłości, a przede wszystkim zrezygnuj z używek, przede wszystkim z kawy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 12, 24, 38, 41, 47.

Ważne dni to 14, 17, 18 lutego 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: nie oszukujmy się, pracujesz, bo musisz. Inaczej nie będziesz miała na opłaty, jedzenie i ubrania. Na szczęście dzieci są już dorosłe i nie musisz już ich utrzymywać, inaczej byłoby bardzo niedobrze. Nie masz wykształcenia ani konkretnego zawodu, więc nie masz wyboru. Jednak możesz wykonywać dużo innych prac.

 

Finanse: są w złym stanie i nie nie masz na to żadnego wpływu. Możesz tylko zacząć oszczędzać, co w Twoim przypadku wydaje się niemożliwe. Stoisz na skraju ubóstwa, a w tym tygodniu na żadną poprawę się nie zanosi. Przywyknij do tego.

 

Zdrowie: właściwie to wszystko Ci dolega. Uważasz, że lekarze na niczym się nie znają. Pozostają więc tylko zioła, możesz je zbierać sama, kupować w sklepie zielarskim lub w aptece.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 7, 21, 38, 45.

Ważne dni to 12, 14, 18 lutego 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: ten tydzień niewiele wniesie nowego w Twoje życie. Pracować musisz, zresztą lubisz swoje zajęcie, a w tym tygodniu dowiesz się o awansie i podwyżce. Od razu lepiej się poczujesz, lubisz być doceniana.

 

Finanse: obecnie są na zupełnie niezłym poziomie. Masz bowiem wpływy z dwóch źródeł: praca główna i dodatkowa. Masz jeszcze za mało gotówki, żeby w cokolwiek inwestować, jeszcze nie teraz.

 

Zdrowie: właściwie nic Ci nie dolega, ale samo życie Cię męczy. Jesteś mało odporna na różnego rodzaju infekcje. Zacznij pić herbaty ziołowe i ogranicz używki. Herbata z pokrzywy z miodem i cytryną czyni cuda.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 10, 12, 17, 28, 35.

Ważne dni to 13, 17, 18 lutego 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: pomimo że lubisz swoją pracę i z przyjemnością angażujesz się w realizację nowych zadań, to jednak czasem masz ochotę wszystko zostawić. Nie przejmuj się, każdy tak ma w różnym okresie swojego życia. Teraz trafiło na Ciebie, nic dziwnego, jesteś przemęczona i tyle.

 

Finanse: ten tydzień będzie udany finansowo. Dawno zapomniany dług zostanie Ci zwrócony, dostaniesz zapłatę za dawno wykonane zlecenie. Zostanie również wpłacona dawno obiecana nagroda. Nie ryzykuj, zainwestuj.

 

Zdrowie: nie masz się do czego przyczepić. Ogólnie czujesz się dobrze, praktycznie nic Ci nie dolega. Za wcześnie na wizytę u lekarza, wystarczy jak będziesz piła herbaty ziołowe i ograniczysz lub całkiem zrezygnujesz z używek.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 16, 28, 37, 43, 49.

Ważne dni to 14, 16, 18 lutego 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: praca na swoim to żywioł Wodników, co prawda wszystkie problemy musisz rozwiązywać sama. Dodatkowo sama troszczysz się o wszystko. Ale to lubisz, bez działania się nudzisz, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność.

 

Finanse: bywa z nimi różnie, ale masz zachowaną płynność finansową firmy. Już w tym tygodniu kondycja finansowa firmy znacznie się poprawi. Wierzyciele zaczną spłacać swoje długi i firma zacznie się rozwijać.

 

Zdrowie: na dolegliwości przyjdzie czas, teraz powinnaś cieszyć się życiem. Żeby mieć poczucie, że dbasz o siebie, to zamiast zwykłej herbaty pij herbaty owocowe i ziołowe. Zrezygnuj z używek i nie zapomnij o gimnastyce. Wtedy poczujesz się lepiej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 8, 10, 14, 22, 49.

Ważne dni to 16, 17, 18 lutego 2018 roku.

 

RYBY

Praca: w tym tygodniu odczujesz zmęczenie zimowe, a praca zacznie Cię przerastać. Na szczęście nie potrwa to długo. Już pod koniec tygodnia odzyskasz siły do pracy i dobry nastrój. Do tego czasu pracuj na pół gwizdka. I tak nikt tego nie zauważy.

 

Finanse: są stabilne z tendencją do poprawy. Możesz sobie zacząć planować wydatki, takie większe. Nie żałuj sobie odrobiny luksusu, zasłużyłaś na to.

 

Zdrowie: drobne dolegliwości nie są w stanie niczego pogorszyć. Po prostu zadbaj o siebie, pij herbaty wzmacniające. Zacznij zdrowo się odżywiać, zrezygnuj z używek. Tylko stan Twojego kręgosłupa wymaga interwencji lekarza.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 20, 38, 41, 46.

Ważne dni to 12, 13, 17 lutego 2018 roku.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl