Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 12.02.-18.02.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Zapowiada się tydzień wypełniony miłością. Wolne, samotne, spragnione miłości Barany (oczywiście tylko część) spotkają na swojej drodze odpowiedniego mężczyznę. Od samego początku znajomości będą wiedziały, że to ten jedyny na całe życie. Znajomość okaże się stabilna i docelowa.

Barany pozostające w stałym związku też znajdą czas na miłość, zaczynają się problemy w związku (przesilenie zimowe) i trzeba je rozwiązać. Wspólny wyjazd na kilka dni, bez rodziny dobrze Wam obojgu zrobi.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

BYK

W tym tygodniu wolne Byki będą miały dylemat, kogo wybrać. Żaden z poznanych panów nie nadaje się na stałego partnera, tylko takiego do rozrywki, a tego Wam właśnie potrzeba najbardziej. Dobra zabawa znaczy czasem więcej niż wypoczynek. Macie się dobrze bawić w Walentynki.

Te Byki, które są już w związku, też mogą liczyć na prezent i coś więcej. Wasi bliscy postarają się, abyście były zadowolone.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

BLIŹNIĘTA

Niestety, ale wolne Bliźnięta w tym tygodniu nie poznają nikogo konkretnego, ewentualnie zadowolą się namiastką. Chwile spędzone z tą namiastką na długo pozostaną w ich pamięci. Być może w przyszłości ten mężczyzna zaistnieje w Waszym życiu, ale jeszcze nie teraz.

Te, które są już zajęte, nie szukają już żadnej rozrywki, tylko tej domowej. Partner stanie na wysokości zadania i zapewni rozrywkę, zwłaszcza w sypialni.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

RAK

Wolne, samotne Raki w tym tygodniu będą miały możliwość poznania takiego do krótkiego, intensywnego romansu bez zobowiązań. Partner może być stały, może też być przelotny. Tak naprawdę to nie wiadomo, jaki jest lepszy, czy stały czy dochodzący.

Raki będące już w związku, obojętne w legalnym czy nie, momentami mają już dosyć oklepanych Walentynek. Jednodniowy szał nijak się ma do spokojnej, codziennej miłości. Wam jest po prostu dobrze i wygodnie.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

LEW

Lwy są z natury stadne, dlatego tak uporczywie pragną miłości i bliskości. Odpowiedniego partnera, takiego do stałego związku poznają w połowie tego tygodnia. Długo czekały na takiego odpowiedniego i wreszcie się doczekały (co prawda tylko część). Teraz już mogą spokojnie zaplanować przyszłość.

Zajęte już Lwy mają poczucie niedosytu, uważają, że partner już tak o nie nie zabiega, słusznie uważając, że to już niepotrzebne. Mają to, czego chcieli.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

PANNA

Ten tydzień pozostanie na długo w pamięci Panien, zwłaszcza tych wolnych. Część z Was dostanie wręcz w prezencie odpowiedniego partnera. Należy się z tego tylko cieszyć, że sam wpadł w łapki i już się z nich nie wydostanie. Zresztą nawet nie będzie chciał.

Tymczasem te zajęte, zamiast się cieszyć, zaczynają się martwić swoim związkiem. Partner stał się obojętny i nic go nie interesuje. To może być depresja.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

WAGA

Czasem problem rozwiązuje się sam. Wolne Wagi (tylko część) poznają w tym tygodniu mężczyznę takiego tylko dla siebie. Nie będzie super przystojny, ale urokliwy i na wyłączność używania, a to bardzo dużo. Radzę go zatrzymać na stałe, będzie z niego pożytek.

Związki zajętych Wag często bywają nieudane i się rozpadają. Jeżeli Wasz związek ku temu zmierza, to lepiej jednak się rozstać. Jeżeli natomiast jesteście w tej pierwszej grupie, to Wasz związek jest docelowy.

Twój szczęśliwy kamień ametyst.

 

SKORPION

Wolne Skorpiony powinny uważać na to, co mówią i jak mówią. Czasami bywacie wręcz odpychające w swoim zachowaniu, a tego mężczyźni nie lubią. Dla dobra sprawy możecie poudawać, bo znów kandydat do ręki ucieknie w popłochu. W każdym razie powinnyście się zmienić.

Zajęte Skorpiony mogą również zmienić swoje życie, bądźcie milsze dla swoich bliskich, a wszystko będzie dobrze. Partner oczekuje również namacalnych sygnałów uczucia z Waszej strony.

Twój szczęśliwy kamień to akwamaryn.

 

STRZELEC

Spokojem i łagodnością wolne Strzelce osiągną w tym tygodniu zamierzony cel, upolują w połowie tygodnia odpowiedniego partnera. Takiego nie na chwilę, tylko na stałe. Jednak zdecydowana większość ograniczy się do krótkiego romansu.

Już zajęte Strzelce wolny czas wykorzystają na odpoczynek od spraw domowych. Mają dobrego partnera, zaradnego i opiekuńczego, a w sypialni i nie tylko bardzo namiętnego.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

KOZIOROŻEC

Kto jak kto, ale wolne, samotne Koziorożce wiedzą najlepiej, co to znaczy samotność w tłumie i brak zrozumienia. Tym większa jest radość ze spotkania bratniej duszy i świadomość, że to już na stałe. Pamiętajcie, że każde uczucie należy pielęgnować, inaczej usycha.

Wiedzą coś o tym zaobrączkowane Koziorożce, ich związki są stabilne, oparte na uczuciu i takie pozostaną jeszcze długo.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

WODNIK

Te z Was, które są wolne, a przynajmniej część z tych wolnych, będzie miała okazję poznać naprawdę wyjątkowego pod każdym względem mężczyznę. Sam wpadnie Wam w ręce i będzie z tego faktu zadowolony. Będzie iskrzyło między Wami.

Zajęte już Wodniki te problemy wymieniły na inne. Wasz związek zaczyna się psuć, partner czuje się samotny i opuszczony. Powinnaś jak najszybciej to naprawić.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

RYBY

Tak naprawdę to Ryby nie bardzo wiedzą, czego chcą od życia. Wolne nie powinny tak bardzo przebierać w kandydatach do ręki, mogą zostać zupełnie same. Jednak w tym tygodniu nic takiego ich nie spotka. Poznany mężczyzna okaże się wyjątkowo sympatyczny i można będzie liczyć na kontynuację tej znajomości.

Zajęte Ryby tego rodzaju dylematy mają już za sobą, a przed sobą dalszy ciąg udanego związku. W tym tygodniu wyjedziecie na kilka dni, odpoczniecie i pobędziecie tylko we dwoje. Bez nadzoru.

Twój szczęśliwy kamień to czaroit.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl