Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 19.02.-25.02.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolne Barany czeka bardzo spokojny tydzień, bez żadnych rewelacji. Nudzić się jednak nie będziecie, nadrobicie zaległości towarzyskie.

Partner zaskoczy zajęte Barany, sam przygotuje kolację dla dwojga. Będziesz zadowolona, że wciąż pamięta, że nadal kocha i że wciąż go fascynujesz.

Twój kamień to rubin.

 

BYK

Wolne Byki poznają w miarę normalnego kandydata na partnera. Pamiętajcie jednak, że jego cechy podziwiane dzisiaj, jutro mogą się stać przyczyną Waszego rozstania.

Zajętym Bykom nuda nie zagraża. Pogodzą swoje plany z planami partnera. Nie zabraknie w Waszym związku pożądania i namiętności.

Twój kamień to agat.

 

BLIŹNIĘTA

Samotne Bliźnięta powinny uważać na nowo zawarte znajomości. Zalecany jest dystans i rozsądek, możesz paść ofiarą oszusta.

Zajęte Bliźnięta, chociaż młodość ma swoje prawa, to jednak obrączka na palcu zobowiązuje, nie dajcie się ponieść chwili, możecie drogo zapłacić za chwilę słabości.

Twój kamień to opal.

 

RAK

Urok osobisty Raków będzie działał na wszystkich, wolne będą miały mnóstwo możliwości do różnego rodzaju niezobowiązujących flirtów.

Zajęte Raki również to czeka, powinny jednak uważać i wystrzegać się osób plotkujących o wszystkich, mogą wprowadzić zamęt w Wasz związek.

Twój kamień to ametyst.

 

LEW

Przed Wami spokojny tydzień. Wolne Lwy skupią się na swoich potrzebach, odpoczną, poplotkują trochę z przyjaciółmi. Nic specjalnego nie będzie się działo.

Zajęte Lwy zajmą się tym, co do tej pory odkładały na później. Będą szczęśliwe, że nikt od nich niczego nie chce.

Twój kamień to jadeit.

 

PANNA

Wolna Panno, zacznij działać metodycznie, co prawda uczucia nie da się przewidzieć i choć ta naprawdę bliska osoba pojawi się już w tym tygodniu, to jednak miłość Cię zaskoczy.

Zajęte Panny nie będą miały podobnych dylematów, w ich miejsce pojawią się inne, pamiętaj jednak, aby w nawale zajęć nie zapomnieć o bliskiej osobie.

Twój kamień to cytryn.

 

WAGA

Wolne Wagi powinny się bardziej skupić na swoich potrzebach i spokojnie je realizować.

Zapowiada się rewolucja w związkach zajętych Wag. Poczujesz satysfakcję, że jednak miałaś rację, zanosi się na niezłą burzę. Ożywi to tylko Wasz związek i doda mu smaku. Partner w dalszym ciągu bardzo Cię kocha.

Twój kamień to turmalin.

 

SKORPION

Wolny czas najlepiej spędzić poza domem, jest to również czas sprzyjający nowym znajomościom. Wolne Skorpiony (niektóre) będą miały możliwość poznania odpowiedniego partnera, takiego do stałego związku.

Zajęte Skorpiony poznają grono nowych znajomych, niektóre znajomości okażą się przyjaźniami na całe życie.

Twój kamień to malachit.

 

STRZELEC

Samotne Strzelce powinny uważać, mogą wpaść w łapy oszusta matrymonialnego, zdrowy rozsądek i ograniczone zaufanie wobec każdego zapobiegną nieszczęściu.

Zajęte Strzelce docenią poczucie bezpieczeństwa, jakie daje im obecność zakochanego mężczyzny.

Twój kamień to jaspis.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce zaczną być zauważane przez panów i wręcz adorowane. Niestety, choć wybór będzie duży, to konkretnego pana zabraknie.

Zajęte Koziorożce, zamiast myśleć o miłości, powinny się skupić na oszczędzaniu. Przed Wami bardzo ważne i konkretne wydatki.

Twój kamień to kwarc różowy.

 

WODNIK

Wolne Wodniki jeszcze poczekają na miłość, żadna z zawartych ostatnio znajomości nie okaże się trwała. Nie rozpaczaj, wkrótce pojawią się inni, będzie w czym wybierać.

Zajęte Wodniki docenią stabilizację uczuciową, partner stanie na wysokości zadania i przeżyją wspólnie wspaniałe, romantyczne chwile. Będzie co wspominać.

Twój kamień to kwarc dymny.

 

RYBY

Wolne Ryby czas spędzą ze znajomymi, są już znudzone tanimi komplementami i płytkością myślenia poznawanych panów. Zero wyboru.

Zajęte Ryby nie powinny marudzić. Partner Was kocha, a że nie umie okazać uczuć, to się zdarza. Nikt go tego do tej pory nie nauczył. Najwyższy czas zacząć naukę.

Twój kamień to turkus.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

 

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl