Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 26.02.-04.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

W tym tygodniu wolne Barany będą miały wyjątkowe powodzenie. Niestety nie będzie to miało odbicia w stałości związku, tylko raczej w ilości krótkich romansów. Z żadnej zawartej w tym czasie znajomości nic nie wyniknie. Możecie więc flirtować do woli, bez wyrzutów sumienia.

Zajęte Barany sporo chciałyby zmienić w swoich związkach. Niestety partner jest oporny i jak dotąd efekty są minimalne. Zmiana niekoniecznie musi być na lepsze. Lepiej niczego nie zmieniać.

Twój szczęśliwy kamień to rodonit.

 

BYK

Ogólnie dla wszystkich Byków zapowiada się ciekawy i udany tydzień. Wolne Byki (a przynajmniej ich część) spotkają na swojej drodze odpowiedniego mężczyznę, a znajomość ta szybko przejdzie w stałą relację. Te, które nie poznały nikogo odpowiedniego, jeszcze zaczekają.

Całkowicie już zajęte Byki mają zamiar zmienić swoje życie, to jednak nie ma sensu. Teraz to nie jest czas na zmiany, to dopiero w niedalekiej przyszłości.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

BLIŹNIĘTA

Wszystkie Bliźnięta powinny być w tym tygodniu zadowolone, nieliczne wyjątki będą to potwierdzać. Wolne Bliźniaki będą miały szalone powodzenie, a „narzeczeni” będą się pchali drzwiami i oknami. Niestety to będzie tylko tydzień, powinnaś o tym pamiętać.

Bliźniaki pozostające w związkach muszą nieco zweryfikować swoje życie. Stałyście się zbyt zależne od partnera, zwłaszcza uczuciowo. Przyszedł czas na zmiany, kochajcie, ale nie dajcie się zdominować.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

 

RAK

Każdemu Rakowi przydaje się umiejętność wycofywania z niemiłych sytuacji. W tym tygodniu będzie trochę takich sytuacji. Wolne Raki powinny nauczyć się elegancko odmawiać nieodpowiedniemu mężczyźnie. To konieczne, żeby nie męczyć się w nieudanym związku, tylko wybrać tego właściwego.

Zajęte Raki mają dobry wpływ na swoich partnerów, w tym tygodniu zacznie się poprawa Waszych relacji i powrót do udanego związku.

Twój szczęśliwy kamień to  agat.

 

LEW

Ten tydzień okaże się wyjątkowo udany dla większości wolnych Lwów. Część z Was pozna w tym tygodniu kogoś naprawdę wyjątkowego, inne kogoś w miarę normalnego do stałego związku, a jeszcze inne takiego do przelotnej znajomości.

Zajęte już nie mają praktycznie żadnego wyboru, partnera wychowały, zachowuje się wzorowo, nie warto szukać dziury w całym. Pamiętaj, partner nigdy nie da się idealnie wychować, a zostawiać szkoda.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

PANNA

Ten tydzień będzie bardzo nieudany dla Panien. Wolne Panny nie będą miały żadnej możliwości poznać kogoś do stałego związku, co najwyżej trafi się taki do romansu bez zobowiązań, do romansu bez przyszłości. Swoje potrzeby należy odłożyć na bardziej sprzyjający czas.

Panny już zajęte powinny uważać i bardziej zadbać o dobre relacje z partnerem. Mogą również pojawić się rozmowy o chwilowym rozstaniu lub nawet rozwodzie.

Twój szczęśliwy kamień to  bronzyt.

 

WAGA

Wagi w tym tygodniu będą miały pod górkę. Wolne nie poznają nikogo odpowiedniego do stałego związku, w najlepszym wypadku pojawi się taki do przelotnego związku w celach czysto rozrywkowych. Innych możliwości nie będzie.

Zajęte Wagi będą miały problemy z partnerem, a zwłaszcza z jego wiernością. Lepiej się nie denerwować, nie postępować impulsywnie, czas rozwiąże każdy problem.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

 

SKORPION

Niektóre, ale naprawdę tylko niektóre wolne Skorpiony będą miały bardzo udany tydzień. Natomiast dla pozostałych Skorpionów tydzień będzie należał do denerwujących i nieudanych. Pozostałe wolne nie spotkają nikogo, kto by się nadawał do ewentualnego związku, nawet krótkiego.

Zajęte Skorpiony mogą spodziewać się potężnej kłótni lub nawet możliwości zawieszenia lub zakończenia związku.

Wasz szczęśliwy kamień to  cytryn.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce mogą sobie w tym tygodniu zapolować, mając wręcz gwarancję, że polowanie będzie udane. Co prawda nie wszyscy tego doznają, ale nie można być tak drobiazgowym i należy zawsze mieć nadzieję, że jednak będzie lepiej.

Zajęte Strzelce naprawdę już nie powinny marudzić, mają odpowiednich, dobrych partnerów. Są wierni i oddani.

Twój szczęśliwy kamień to  jaspis.

 

KOZIOROŻEC

Ten tydzień wolne Koziorożce spędzą pod znakiem zapytania. Nowo poznany partner wydaje się im odpowiedni. Jednak zawsze należy mieć ograniczone zaufanie wobec każdego, bez względu na wiek, stopień pokrewieństwa i płeć. Pamiętajcie o tym, łatwo jest wpaść w sidła naciągacza.

Zajęte Koziorożce niewiele już oczekują od losu. Ich życie skupia się teraz na partnerze i dzieciach, czasami tylko uda się wygospodarować parę dni na wspólny wypad dla podtrzymania związku.

Twój szczęśliwy kamień to  kalcyt.

 

WODNIK

W tym tygodniu Wodniki powinny wykazać się cierpliwością i wyrozumiałością. To jeszcze nie ten czas na stałego partnera. Po kilkudniowej znajomości okaże się, że ten na stałe to towar mocno przeceniony, nadający się tylko do przelotnej znajomości. Nic więcej nie da się wymyśleć, zajmij się przede wszystkim sobą.

Wodniki już zajęte powinny teraz zadbać o swoje relacje z partnerem, czuje się zaniedbany, odsunięty, a takiemu różne rzeczy przychodzą do głowy. Powinnaś się zastanowić i rozwiązać te dylematy.

Twój szczęśliwy kamień to  malachit.

 

RYBY

Dwoista natura Ryb pozwala im przetrwać niekorzystny czas. Wykorzystacie to również w tym tygodniu. Udawanie zainteresowania to również dla Was dobra zabawa. Taki delikwent jest potrzebny tylko do krótkiego romansu, którego celem jest relaks, jak również sprawdzenie, czy można takiego zmienić.

Zajęte Ryby na szczęście mają już inne problemy. Teraz najbardziej zależy im na stabilnym związku, dobrym seksie w nocy i spokojnym dniu.

Twój szczęśliwy kamień to  turkus.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl