Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 5.03.-11.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: najgorsze w pracy już za Tobą, teraz będziesz miała więcej czasu dla siebie. Decyzje, jakie podejmiesz w tym tygodniu, zaważą na Twoim życiu zawodowym na wiele miesięcy, a może i lat.

Finanse: nie narzekaj, mieszczą się w normie. Poprawa trochę uciekła w czasie, ale i tak niedługo Twoje finanse bardzo się poprawią. Niestety, trzeba na to trochę zaczekać.

Zdrowie: nie narzekaj, sama zaniedbałaś. Musisz zmienić nawyki żywieniowe, a trochę gimnastyki Ci nie zaszkodzi.

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 18, 25, 27, 34.

Ważne dni to 9, 10, 11 marca 2018 roku.

 

BYK

Praca: zapowiada się zmiana pracy, dowiesz się o tym w tym tygodniu. Powinnaś przyjąć tę ofertę, jest bardzo konkretna i opłacalna. Ze zmiany będziesz zadowolona i z zarobków również.

Finanse: owszem, poprawią się. Miały poprawić się już wcześniej, ale niestety poprawa się trochę opóźniła. Jakoś to przeżyjesz, dasz radę.

Zdrowie: masz silną nerwicę wegetatywną, potrzebna jest pomoc psychoterapeuty. Od dzieciństwa pracowałaś na to schorzenie i teraz odczuwasz tego skutki. Pij dużo wody mineralnej i uspakajające herbaty ziołowe.

Twoje szczęśliwe liczby to 2, 4, 7, 25, 38, 46.

Ważne dni to 5, 6, 7 marca 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: uważaj na siebie, zajmij się pracą, a nie plotkami. Spodziewaj się zwolnień w swoim zakładzie pracy. Firma zredukuje personel, żeby się utrzymać. Pilnuj siebie i swojego miejsca pracy.

Finanse: na szczęście nie obejmie Ciebie korekta wynagrodzenia w dół i nie zostaniesz zwolniona. Będą powody do radości. Pamiętaj, mogło być dużo gorzej.

Zdrowie: brak stabilizacji zawodowej odbije się na Twoim zdrowiu. Najważniejsze więc jest to, żeby nie przejmować się tak bardzo. Inaczej Twój organizm nie wytrzyma i dopadnie Cię depresja. To naprawdę poważne schorzenie.

Twoje szczęśliwe liczby to 18, 23, 28, 36, 42, 47.

Ważne dni to 8, 9, 11 marca 2018 roku.

 

RAK

Praca: szykują się awanse i podwyżki dla jednych, a dla drugich zwolnienia lub redukcja wynagrodzenia. Przestań się obijać i zrób wszystko, aby być w tej pierwszej grupie. Będzie ciężko, ale się opłaci. Ten tydzień okaże się bardzo ważny zawodowo.

Finanse: pod warunkiem, że się utrzymasz na stanowisku, to nic się nie zmieni. W innym przypadku staniesz na skraju bankructwa. Od Ciebie więc zależy nie tylko praca, ale również stabilizacja finansowa.

Zdrowie: sensacje zawodowe źle wpływają na Twoje samopoczucie, a poczucie ciągłej presji wywiera wpływ na Twoje zachowanie. Postaraj się nie denerwować tak bardzo i pij zioła na uspokojenie.

Twoje szczęśliwe liczby to 6, 8, 12, 21, 38, 45.

Ważne dni to 7, 8, 10 marca 2018 roku.

 

LEW

Praca: wykorzystaj czas i zacznij robić to, czego do tej pory unikałaś. Przekonasz się, że jesteś wszechstronna, a Twoi przełożeni będą z tego bardzo zadowoleni. Być może czeka Cię awans lub podwyżka, a może oba naraz.

Finanse: daj losowi szansę, zagraj w jakąś grę liczbową, nie będziesz żałowała. Twoje finanse mogą się poprawić.

Zdrowie: zadbaj o przewód pokarmowy, w tym również o jelita. Zrób po prostu badania u specjalisty.

Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 19, 24, 36, 48.

Ważne dni to 5, 6, 7 marca 2018 roku.

 

PANNA

Praca: masz ciężką pracę, wymagającą wysiłku umysłowego, ale nie jesteś doceniana przez przełożonych, a koledzy się Tobą wyręczają. Czas to zmienić. W tym tygodniu dostaniesz interesującą propozycję zmiany pracy i powinnaś ją przyjąć.

Finanse: finanse się nie zmienią, jeżeli nie zmienisz miejsca pracy. Od tego zależy Twoja przyszłość finansowa.

Zdrowie: silna nerwica wymaga leczenia. Nie powinnaś tego lekceważyć, to naprawdę poważna dolegliwość.

Twoje szczęśliwe liczby to 1, 2, 17, 23, 29, 38.

Ważne dni to 5, 8, 9 marca 2018 roku.

 

WAGA

Praca: niestety, ten tydzień tak jak poprzednie, jest wypełniony pracą na dwa etaty. Dopiero jak się zakończy czas rozliczeniowy, będziesz mogła odetchnąć i odpocząć. Nie tylko obecny czas będzie wypełniony pracą, taka sytuacja potrwa do końca marca. Nie martw się, dasz radę.

Finanse: to nie jest czas na zmiany. Wprawdzie już od dawna masz szykowaną podwyżkę, ale ze względu na sytuację wszystko zostało wstrzymane. Poprawa będzie nieco później, ale wyrównanie również zostanie wypłacone.

Zdrowie: fizycznie nic poważnego Ci nie dolega, ale psychicznie czujesz się bardzo źle. Silna nerwica (zawodowa), poczucie wypalenia wyraźnie wpływa na Twoje zachowanie. Jesteś apatyczna, nic Ci się nie chce, skorzystaj z pomocy psychoterapeuty. Poczujesz się dużo lepiej.

Twoje szczęśliwe liczby to 10, 11, 18, 32, 43, 49.

Ważne dni to 9, 10, 11 marca 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: odniesiesz zawodowy sukces, nie spodziewałaś się takiego. Co zaczniesz w tym tygodniu, zrealizujesz w całej rozciągłości, wystarczy odrobina zaangażowania. Los Ci sprzyja.

Finanse: finanse na razie nieadekwatne do osiągnięć. Poprawią się w niedługim czasie. Wystarczy trochę poczekać, a nagrody wzmocnią Twój budżet.

Zdrowie: sukces zawodowy okupisz ciężką nerwicą. Zaopatrz się zawczasu w ziołowe leki uspakajające. Silny stres jest bardzo niekorzystny dla organizmu.

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 12, 17, 23.

Ważne dni to 5, 6, 8 marca 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: jak zwykle pierwszy kwartał roku jest bardzo pracowity. Ty też będziesz bardzo zajęta. Zaangażowanie zawodowe przełoży się nie na awans, ale na bardzo wymierną nagrodę, o co trudno w obecnym czasie. W każdym razie będziesz zadowolona, bo pieniądze dostaniesz wraz z dyplomem, do ręki. Nie w tym tygodniu, ale w późniejszym czasie doczekasz się awansu.

Finanse: dzięki nagrodzie poprawią się jeszcze w tym tygodniu. Za małe będą jednak na inwestycje, ale na drobne wydatki akurat. Na razie nic nie powinnaś zmieniać, na zmiany dopiero przyjdzie czas.

Zdrowie: dbasz o siebie, ale problemy zdrowotne i tak się pojawiają. Postaraj się jednak w miarę możliwości właściwie odżywiać, pić herbaty ziołowe i wodę mineralną. Dolegliwości pojawiają się wraz z upływem lat i nikt tego nie zmieni.

Twoje szczęśliwe liczby to 8, 10, 17, 29, 36, 48.

Ważne dni to 5, 8, 10 marca 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: możesz spokojnie planować zmiany zawodowe. Upatrzona posada zaczeka na Ciebie. Jesteś przecież cenionym specjalistą.

Finanse: jak na razie nie widać żadnych zmian ani na lepsze, ani na gorsze. Polepszą się, jak zaczniesz realizować swoje plany zawodowe.

Zdrowie: lekkie zmęczenie to nie choroba, wyjedź na kilka dni, odpocznij. Zregenerujesz się i z nowymi siłami znów zaczniesz działać. Pamiętaj jednak, że serce masz jedno, a na przeszczep trzeba długo czekać.

Twoje szczęśliwe liczby to 1, 3, 4, 18, 20, 49.

Ważne dni to 6, 7, 8 marca 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: w tym tygodniu pracy Ci nie zabraknie, na szczęście taka kumulacja nie potrwa długo. Odbierzesz sobie nadgodziny, będziesz mogła pozwoli sobie na kilkudniowy wyjazd. Nareszcie się zrelaksujesz.

Finanse: jak na razie bez zmian. Dobra wiadomość jest taka, że gorzej nie będzie. Natomiast zapomnij o inwestycjach, nie starczy Ci pieniędzy.

Zdrowie: musisz zapomnieć o tłustych potrawach, Twoja wątroba tego nie wytrzyma. Zacznij się odpowiednio odżywiać, pij dużo wody mineralnej, a wszystko będzie w porządku.

Twoje szczęśliwe liczby to 14, 17, 19, 28, 37, 42.

Ważne dni to 7, 8, 9 marca 2018 roku.

 

RYBY

Praca: trochę realizmu w działaniu Ci nie zaszkodzi. Mierz siły na zamiary i zastanów się, czy naprawdę zasłużyłaś na podwyżkę. Nie dasz rady zrobić wszystkiego sama.

Finanse: nie spodziewaj się żadnych rewelacji finansowych. Twoja sytuacja temu nie sprzyja. Na poprawę jeszcze długo poczekasz.

Zdrowie: kondycję masz niezłą, wypadałoby trochę poćwiczyć. Oczywiście, nie masz na to czasu, ale jak się zmobilizujesz, to znajdziesz go trochę.

Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 8, 19, 21, 38.

Ważne dni to 7, 8, 9 marca 2018 roku.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta
Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337
Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).
Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta
Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta
pod numer 73068
Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?
koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)
Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl
Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl