Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 5.03.-11.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolne Barany (a przynajmniej ich część) przeżyją w tym tygodniu przygodę swojego życia. Poznają mężczyznę dopasowanego do siebie pod każdym względem. W zależności od Waszego postępowania, ta znajomość może się okazać się początkiem stałego związku lub długiego romansu bez zobowiązań. Długiego znaczy kilkuletniego.

Zajęte Barany skoncentrują się przede wszystkim na relacjach rodzinnych typu „Wy a rodzina partnera”. To też swojego rodzaju uczucie. Poza tym relacje związane z Waszymi czysto osobistymi sprawami zawsze pozostaną tylko Wasze. Postarajcie się wyjechać we dwoje chociażby na dwa-trzy dni. Taki wyjazd dobrze Wam zrobi.

Twój szczęśliwy kamień to larimar.

 

BYK

Wolne Byki ten tydzień poświęcą na poprawę swojej urody. Nie poznacie nikogo godnego Waszej uwagi, a w weekend postanowicie odwiedzić SPA, czym dacie wyraz miłości własnej. Pamiętajcie, nikt Was nie będzie tak kochał jak Wy same. Dlatego powinnyście w tym tygodniu skupić się wyłącznie na sobie. Od razu poczujecie się lepiej.

Zajęte Byki też powinny poprawić nieco swój wizerunek i wybrać się do SPA, poprawicie swój wygląd dla siebie, a partner będzie zachwycony Waszym poprawionym wyglądem. Wasz charakter zna i też jest zachwycony, że taka kobieta go wybrała, dlatego też nie powinnaś narzekać. Trafił się Wam wyjątkowy facet.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta ten tydzień nie będą mogły zaliczyć do udanych uczuciowo. Praca lub nauka zajmą im tyle czasu, że nie będą go miały na miłość. Czasem trzeba więcej czasu przeznaczyć na sprawy poboczne uczuciom, aby później zająć się nimi w pełni. Pierwsza połowa tygodnia upłynie Wam pod znakiem pracy/nauki, a druga część pod znakiem miłości.

Zajęte Bliźnięta te wszystkie problemy mają już za sobą. Pojawiły się za to inne, równie ważne. Miłość fizyczna zeszła niejako na drugi plan, natomiast pojawiło się ciepłe uczucie do partnera, do dzieci. Zaczął się już inny, bardziej wartościowy uczuciowo etap Waszego życia.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

RAK

Wolne Raki ten tydzień spędzą na polowaniu na odpowiedniego mężczyznę. Niestety odpowiedniego nie upolują, nie ma takiego, natomiast niektóre będą miały możliwość upolować namiastkę takiego odpowiedniego. Większość niestety będzie zmuszona jeszcze zaczekać

Zajęte Raki w tym tygodniu zajmą się odnową swojego związku, uczucie przyjaźni już Ci nie wystarczy. Jak długo można tylko spać ze sobą, bez fizycznego zbliżenia? Długo Ci zajmie wprowadzenie odnowy w Wasz związek. Najlepszy byłby wspólny kilkudniowy wyjazd, bez dzieci, psa i rodziny.

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

 

LEW

Wolne Lwy w tym tygodniu będą ryczeć z zachwytu. Poznają również odpowiedniego faceta, takiego do gorących nocy i spokojnych dni. Noce dopiero będą wypróbowane, ale „egzamin” Was zadowoli. Nareszcie pojawił się odpowiedni mężczyzna w Waszym życiu, z nim można będzie nie tylko spędzić upojne chwile, ale również zaplanować życie codzienne.

Zajęte już Lwy w większości dokonały dobrego wyboru. Przekonają się o tym w tym tygodniu. Miłość zmysłowa będzie kwitła nie tylko w tym tygodniu, ale również w późniejszych. Jesteście dobrze dobrani, tylko pozazdrościć. Czasem są problemy, ale wszystko można rozwiązać rozmową, a nie kłótnią.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

 

PANNA

Wolne Panny nie będą miały szans w tym tygodniu na poznanie kogoś do znajomości rokującej nadzieje na przyszłość. Owszem, pojawią się panowie, ale tacy do krótkiego romansu bez zobowiązań. Cóż, dobre i to, zawsze to miło mieć trochę rozrywki. Warto też wyjechać do SPA, celem polepszenia urody i samopoczucia.

Zajęte już Panny same sobie skróciły wolność, a właściwie zamieniły ją na inną. Teraz dla Was liczą się przede wszystkim życie rodzinne, dzieci i partner. Wy macie do tego cierpliwość, facet nie. Od czasu do czasu podrzućcie dzieci rodzicom, wyjeżdżać nie musicie, ale miejcie trochę czasu tylko dla siebie.

Twój szczęśliwy związek to rodonit.

 

WAGA

Wolne Wagi w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim swoją osobą. Owszem, chciałyby poznać kogoś odpowiedniego, jednak w tym tym tygodniu nie będzie okazji ku temu, a przecenionymi kandydatami Wagi nie będą zainteresowane. Lepiej już poczytać książkę lub poszaleć w internecie. Zrealizuj wreszcie własne pragnienia.

Zajęte już Wagi mają niewielki wybór. Ich związek pozostawia wiele do życzenia, partner ma duże wymagania, niewiele dając w zamian. Jest kulą u nogi, ale na razie trzeba taką sytuację wytrzymać. Na zmiany dopiero przyjdzie odpowiedni czas.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

SKORPION

Wolne Skorpiony nie lubią mieć żadnych ograniczeń, ale w tym tygodniu nastąpi taka sytuacja. Pojawi się osobnik, który Was zafascynuje na krótko, wprowadzając ograniczenia do tej pory Wam nieznane. Pomimo wszystko będziecie zadowolone z efektu. Niestety, dalej pozostaniecie wolne, ale zadowolone z tej wolności.

Zajęte Skorpiony również w tym tygodnie bardziej niż życiem uczuciowym będą zajęte dziećmi. Pamiętajcie jednak, że miarą uczuć nie są dzieci, ale wzajemne zrozumienie, czułość i miłość fizyczna.

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce ten tydzień mogą spisać na straty. Nie pojawi się żaden interesujący mężczyzna, tylko taki, który może służyć do rozrywki, do niczego więcej. No cóż, na bezrybiu i rak rybą. Dlatego po prostu zajmijcie się sobą i przestańcie marzyć o księciu z bajki, bo takich nie ma.

Zajęte Strzelce już upolowały odpowiednią zdobycz i więcej nie muszą się starać. Natomiast powinny o siebie zadbać nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny i partnera. Każdy chce zadbaną i zadowoloną partnerkę, spokojną mamę i wyluzowaną krewniaczkę. Dasz radę wszystkich zadowolić.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce w tym tygodniu też nie poznają nikogo odpowiedniego i dalej pozostaną wolne. Nie będzie to powód do smutku, ponieważ niedługo wyjeżdżają i mają nadzieję poznać kogoś interesującego. Możliwe, że tak będzie, ale powinnyście najpierw pomyśleć o sobie i swoich potrzebach.

Zajęte już Koziorożce mają znacznie mniej czasu dla siebie. Ich codzienność to dzieci, rodzina i mąż, który jednak nie stara się być partnerem. Czasem masz dosyć tej rutyny i chciałabyś zrobić coś nieoczekiwanego. Nic z tego, wystarczy że wygospodarujesz trochę czasu dla siebie. Cała rodzina będzie zadowolona, każdy z innego powodu.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

WODNIK

Część wolnych Wodników pozna w tym tygodniu odpowiedniego kandydata do stałego związku. Ta znajomość okaże się stała i docelowa. Pozostała część Wodników powinna spokojnie poczekać na swoją kolej i nie marudzić w przypadku opóźnienia. Powinny się zająć sprawami osobistymi.

Pozostające w stałym związku Wodniki mogą wprowadzić tylko niewielkie zmiany w swoim życiu. Po prostu dom, dzieci i rodzina trochę je przygniotły. Trudno jest wszystko ogarnąć i być wzorową matką, żoną i kochanką. Podobno takie są, ale Ty do nich nie należysz i nawet nie chcesz.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

RYBY

Wolne Ryby w tym tygodniu nareszcie poznają kogoś odpowiedniego, takiego do normalnego życia. Okaże się, że do szczęścia potrzeba mniej, niż myślałaś. Znajomość będzie się rozwijała bardzo szybko i już pod koniec tygodnia zostaniecie parą, co prawda jeszcze bez „konsumpcji”.

Zaobrączkowane Ryby nie mają już wyboru. Wasza znajomość jest stała i sprawia Wam dużo zadowolenia i radości. Masz dobrego męża, udane dzieci, normalną teściową. Jesteś kochana i podziwiana. Oprócz pracy masz też czas dla siebie. Dlatego nie wydziwiaj.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl