Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty z 12-18.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: plan, który pozostawał długo w zawieszeniu, w tym tygodniu nareszcie będzie miał szansę się zrealizować. W połowie tygodnia spodziewaj się wiadomości o awansie lub przynajmniej o podwyżce. Przed Tobą naprawdę pracowity tydzień.

 

Finanse: lubisz ryzyko, ale za bardzo pociągają Cię wątpliwej jakości interesy. Wstrzymaj się z decyzją na dwa-trzy miesiące. Okaże się, że postąpiłaś słusznie. Masz nosa do interesów, koniec tygodnia będzie dla Ciebie bardzo dobry finansowo.

 

Zdrowie: zajmij się sobą, doradzasz innym, a sama nie możesz się zmobilizować do wizyty u lekarza. Jeżeli nie chcesz skorzystać z tej propozycji, zainteresuj się medycyną naturalną lub ziołolecznictwem.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 21, 36, 42, 48.

Ważne dni to 12, 13, 14 marca 2018 roku.

 

BYK

Praca: w tym tygodniu sprawy, które do tej pory wydawały się dla Ciebie dużym obciążeniem, teraz okażą się błahe  i możliwe do załatwienia. Wygrasz niejeden spór, nie tylko zawodowy. Poza tym Twoje pomysły okażą się wyjątkowo korzystne dla firmy.

 

Finanse: świetnie poradzisz sobie z najbardziej ryzykownymi interesami. Wygrasz niejeden spór. Twoja nowa inwestycja pod koniec tygodnia przyniesie zaskakująco duże korzyści. Nagroda będzie adekwatna do zysków, będziesz z niej bardzo zadowolona.

 

Zdrowie: ostatnio masz problemy zdrowotne typowe dla meteopaty. Nie powinnaś się martwić, przejdą wraz ze zmianami pogodowymi. Leczenie niewiele pomoże, trzeba się po prostu do tego faktu przyzwyczaić. Większość z nas ma podobne dolegliwości.

 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 5, 10, 19, 28, 38.

Ważne dni to 15, 16, 17 marca 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: w tym tygodniu wpadniesz na pomysł, który zdecydowanie odmieni Twoje życie zawodowe. Twoje kompetencje zostaną pochwalone przez przełożonego, a Ty poczujesz się doceniona i wyróżniona. Będzie to miało również przełożenie na Twój status materialny.

 

Finanse: uważaj na członków rodziny. Swoją indolencją mogą narobić sporo zamieszania i kłopotów. Pamiętaj również o pomyśle, który może zmienić Twoje położenie na lepsze. Nie upieraj się przy wcześniejszych ustaleniach, a wynegocjujesz dużo lepsze warunki.

 

Zdrowie: powinnaś jak najszybciej uporać się z problemami gastrycznymi i jelitowymi. Mogą okazać się poważniejsze niż myślisz. Nie czekaj, aż będzie lepiej, tylko pomyśl o sobie. Przecież to Ty jesteś najważniejsza.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 15, 32, 39, 40.

Ważne dni to 16, 17, 19 marca 2018 roku.

 

RAK

Praca: Twoja przyszłość zawodowa zależy od decyzji, jaką podejmiesz w tym tygodniu. Zrobisz w końcu porządek, opracujesz plan, który zrealizujesz w całości jeszcze w tym tygodniu, a efekt przejdzie Twoje oczekiwania. Nastaw się na sukces.

 

Finanse: pamiętaj, że Twój nos do interesów może Cię wprowadzić w kłopoty urzędowe. Postaraj się tego uniknąć. Oprócz tego przygotuj się na duże pozytywne zmiany zawodowo-finansowe.

 

Zdrowie: sprawdź koniecznie swój stan zdrowia, zrób badania krwi i moczu. Niby nic Ci nie jest, a jednak coś się z Tobą dzieje. Badania się przydadzą, ale w tym przypadku lepsza byłaby wizyta u psychoterapeuty. Stan Twoich nerwów jest fatalny.

 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 34, 39, 41, 47.

Ważne dni to 12, 13, 18 marca 2018 roku.

 

LEW

Praca: zupełnie przypadkowa rozmowa z ważną, ale całkowicie Ci nieznaną osobą będzie miała zbawienny wpływ na Twoją karierę. Otrzymasz w połowie tygodnia duże wsparcie i konkretną pomoc w realizacji zadań. Przełożeni liczą na Ciebie.

 

Finanse: pod koniec tego tygodnia nareszcie wpadniesz na pomysł, jak zmienić straty w zyski. To, co Cię do tej pory osłabiało, zacznie Cię wzmacniać. Po prostu zaczniesz być sobą i będziesz postępowała według własnego sumienia.

 

Zdrowie: powinnaś zadbać o siebie, ale Ty należysz do osób, które idą do lekarza dopiero kiedy już jest bardzo źle. Czasem trochę pomyśl, zanim zaczniesz działać i oby nie było za późno.

 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 12, 20, 33, 48.

Ważne dni to 14, 15, 18 marca 2018 roku.

 

PANNA

Praca: znajdziesz się w centrum zmian, tam gdzie dzieje się coś naprawdę ważnego. Przełożeni zaczną się liczyć z Twoim zdaniem. Również Twoi do tej pory przeciwnicy zmienią opinię o Tobie.

 

Finanse: masz szansę na wyższe dochody jeszcze w tym tygodniu, ale nie będą pochodzić z jednego źródła. To rezultat tak zwanej chałtury, jest również możliwość wygrania w grze losowej. Tak naprawdę to ogranicz swoje wydatki.

 

Zdrowie: czujesz się nieźle, ale Twoje nerki potrzebują pomocy. Zwłoka może doprowadzić do poważnych zaburzeń. Możesz zlekceważyć moje ostrzeżenie, ale to nie ja będą chodziła na dializy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 14, 19, 23, 39, 45.

Ważne dni to 14, 15, 17 marca 2018 roku.

 

WAGA

Praca: na początku tygodnia otrzymasz ważną wiadomość. Możesz ją wykorzystać dzięki pomocy współpracowników, a wspólną pracą odniesiecie razem duży sukces. Wszyscy będą Wam gratulować, a zwłaszcza przełożeni. Sukces będzie Twoim udziałem.

 

Finanse: w tym tygodniu będziesz miała szczęście w interesach, grach liczbowych i handlu. Wykorzystaj dobrą passę i postaraj się dobrze na niej zarobić. Pamiętaj, moc będzie z Tobą, pieniądze również.

 

Zdrowie: cokolwiek napiszę i tak nic nie zrobisz. Po prostu nie będzie Ci się chciało ruszyć swoich czterech liter. Zostałaś poinformowana o swoich dolegliwościach. Pojawiły się problemy z kręgosłupem, nerkami, oskrzelami i zębami. Wystarczy.

 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 7, 10, 24, 37, 49.

Ważne dni to 12, 14, 18 marca 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: stres, który niszczył Twoje życie, przestał już Cię dręczyć. Teraz już będzie lepiej, przekonasz się o tym. Przyszłość zaczyna mieć różową barwę. Dostaniesz również w tym tygodniu informację o awansie i podwyżce.

 

Finanse: nie przesadzaj z obietnicami, bo trudno będzie je spełnić. Ruch, jaki wykonasz, przyniesie Ci większe oszczędności. Będziesz mogła je zainwestować.

 

Zdrowie: stan Twojego zdrowia jest w normie. Nie musisz spieszyć się do lekarza, masz na to czas. Ale pamiętaj, że to Twój problem, jak długo będziesz żyć.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 14, 18, 20, 29.

Ważne dni to 13, 14, 17 marca 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: to co zaplanujesz w tym tygodniu, przyniesie oczekiwane rezultaty. Zaprocentuje ryzykowny interes, w który tylko Ty będziesz wierzyć. Dzięki uporowi zyskasz pieniądze i godne życie.

 

Finanse: osoba, której absolutnie nie wierzysz, okaże się osobą, dzięki której wzrosną Twoje dochody. Będziesz mogła zrealizować swoje plany, jak również zająć się inwestowaniem. Pomyśl również o kontynuacji swoich inwestycji.

 

Zdrowie: jak na razie nie masz żadnych większych problemów ze zdrowiem. Mogą się one pojawić dopiero w przyszłości. Teraz masz jeszcze czas i nie powinnaś się martwić.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 7, 18, 29, 38.

Ważne dni to 15, 16, 18 marca 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: umocnisz swoją pozycję zawodową, z Twoim zdaniem zaczną się liczyć Ci, którzy wcześniej Cię krytykowali. Masz szansę na awans i podwyżkę. Masz możliwość również na rozwinięcie własnej działalności, na razie tylko o tym pomyśl.

 

Finanse: dowiesz się na początku tygodnia, jak możesz pomnożyć swoje oszczędności. Najwięcej zyskasz działając w spółce. Szczęście przyniesie Ci ktoś z rodziny.

 

Zdrowie: nie możesz na nie narzekać. Zanim zaczniesz mieć problemy zdrowotne, upłynie dużo czasu. Pij herbaty ziołowe i owocowe, dużo soków i wody mineralnej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 6, 16, 36, 48.

Ważne dni to 12, 16, 17 marca 2018.

 

WODNIK

Praca: w tym tygodniu poradzisz sobie ze wszystkimi problemami zawodowymi. Nadmiar obowiązków początkowo będzie Cię przerastał. Sukces jednak doda Ci sił i przywróci wiarę w siebie. Nie powinnaś się niczym przejmować.

 

Finanse: znikanie pieniędzy z Twojego konta za często się zdarza, dostaniesz cenną wskazówkę, co zrobić, aby zakończyć to znikanie. Nareszcie pieniądze zostaną przy Tobie. Nie obawiaj się o przyszłość.  

 

Zdrowie: masz lekkie dolegliwości żołądkowe. Samo picie ziółek nie wystarczy. Wierz mi, wizyta u lekarza jest konieczna.

 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 24, 38, 41, 48.

Ważne dni to 14, 17, 18 marca 2018 roku.

 

RYBY

Praca: osoba z rodziny będzie miała dla Ciebie konkretną propozycję. Możesz spokojnie z nią współpracować, dzięki niej odniesiesz duży sukces, niemożliwy do osiągnięcia w pojedynkę. Działaj rozsądnie. Ten tydzień okaże się wyjątkowo dla Ciebie udany.

 

Finanse: przygotuj się na nagłe zmiany, podreperują one Twój budżet. Masz również szansę na ciekawe i dochodowe inwestycje. Zwrócą się wszystkie Twoje nakłady, a Ty będziesz zadowolona.

 

Zdrowie: trochę niedomagasz, ale to nic szczególnego. Nie ma zagrożenia życia. Zmień jednak dietę, zacznij pić herbaty ziołowe i wodę mineralną. Odrobina ruchu też Ci nie zaszkodzi.

 

Twoje szczęśliwe numery to 23, 28, 30, 34, 42, 49.

Ważne dni 12, 13, 16 marca 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl