Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 12.03.-18.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Uważaj wolny Baranie, w Twoim otoczeniu jest osoba, która będzie Cię zwodzić, zachowaj ograniczone zachowanie wobec każdego. Szczęście znajdziesz z kimś, kogo już znasz.

Już zajętym Baranom nie zagrażają żadne plotki i pomówienia. Doskonale wiecie, że Wasza rodzina jest poza wszelkimi podejrzeniami. Żaden romans nie ma prawa zaistnieć. Czasem tylko masz głupie myśli.

Twój szczęśliwy kamień to rodonit.

 

BYK

W tym tygodniu wolne Byki powinny mieć uwagę skierowaną na osobę, którą znają, ale niekoniecznie lubią. Po pierwszej rozmowie całkowicie zmienicie o niej zdanie. Mało tego, osoba ta okaże się wyjątkowo pozytywnie do Was nastawiona.

Zajęte już Byki nie powinny niczego zmieniać w swoim życiu. Macie dobrego męża, odpowiednio wychowane dzieci i w miarę normalnych teściów. Sama radość.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

BLIŹNIĘTA

Dla części z Was ten tydzień zapowiada powrót do dawnej miłości. Dla obojga z Was będzie to powód do radości, ponieważ zapowiada się dobry i udany związek.

Te z Was, które są już zajęte, powinny przemyśleć sprawę, czy zostać, czy już lepiej odejść. Nie chcę sugerować, ale lepiej zostać. Wszystko między Wami się ułoży.

Twój szczęśliwy kamień to obsydian.

 

RAK

Wolne Raki w tym tygodniu przyspieszą sprawy, które dotąd musiały czekać. Będziesz miała duży wpływ na osobę, którą poznasz w najbliższym czasie i z którą będziesz wiązała duże nadzieje.

Zajęte Raki nie powinny tak bardzo się stresować. Nic się nie zmieni na gorzej w ich życiu. Na szczęście wszystko będzie dobrze, nie trzeba się niczym przejmować. Jesteś nadwrażliwa, powinnaś się uspokoić.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

 

LEW

Wolne Lwy będą musiały zapanować nad swoimi namiętnościami, sporo przez nie się nacierpiałaś. Poznasz w tym tygodniu odpowiedniego mężczyznę. Jego ramiona ukoją Twój ból, a obecność poprawi Twoje samopoczucie.

Zajęte Lwy w tym tygodniu powinny się nastawić na rodzinny weekend. Zaplanowany wypoczynek we dwoje nie dojdzie do skutku.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

PANNA

O Twoje uczucia w tym tygodniu będzie rywalizowało kilka osób. Nie podejmij decyzji za szybko, zdaj się na los. Będzie łatwiej. Te Panny, które nikogo nie poznały, muszą po prostu jeszcze poczekać.

Zajęte Panny powinny tylko poprawić swoje relacje związane z pożyciem osobisty. Coś ostatnio macie za mało intymności. Potrzeba zmian.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

WAGA

Wolne Wagi odmienią niekorzystny układ spraw. Poznasz odpowiedniego mężczyznę i będziesz naprawdę zadowolona ze wszystkiego. Decyzja, którą podejmiesz, będzie miała duży wpływ na Twoje dalsze życie. Pamiętaj jednak, że zmieni je całkowicie.

Zajęte Wagi wiedzą doskonale, że ich decyzja o związku była doskonała i że uzupełniacie się wzajemnie.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

 

SKORPION

Zmiany, na jakie się odważysz, będą korzystniejsze niż myślisz. Część z Was ma ukrytego wielbiciela, który w końcu się pokaże. Mężczyzna starszy i zdecydowany na związek. Dużo zmieni w Twoim życiu. Ale nie tylko w Twoim, zmieni się również życie Twojej rodziny.

Te z Was, które już są zajęte, nie mają już takich problemów. Mają unormowane życie osobiste i rodzinne, do pełni szczęścia potrzeba Wam tylko odrobiny cierpliwości.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

 

STRZELEC

Uwaga wolne Strzelce, pojawi się ktoś z przeszłości, ktoś, kto nadal Cię kocha i ledwo panuje nad emocjami. Twój los jest w Twoich rękach. Dasz sobie radę ze wszystkimi przeciwnościami.

Strzelce już zajęte dobrze pamiętają swoje szaleństwa, które czasem im się przypominają. Teraz jednak w Waszym sercu rodzina ma pierwszeństwo.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce w tym tygodniu (co prawda nie wszystkie) spotkają kogoś, kto zdecydowanie odmieni Wasze życie. Nie wdawaj się w inne romanse. Może zabraknąć czasu na tego właściwego. Jesteś tylko i aż kobietą. Pamiętaj o tym.

Zajęte Koziorożce nie mają już tych problemów. Mają za to inne, ale równie ważne. Powinnaś zadbać o relacje rodzinne.

Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

 

WODNIK

Wszystkie wolne Wodniki, oczekujące zmian, przekonają się do interesującego pomysłu, który tylko z pozoru jest kontrowersyjny. Zmiana planów okaże się strzałem w dziesiątkę, nie należy lekceważyć Wodnika. Może stać się po prostu bardzo wredny.

Zajęte już Wodniki przekonają się, że życie osobiste to wyzwanie. Wszystko polega na kompromisie. Czasem trudno to określić.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

RYBY

Wolne Ryby dostaną szansę na odbudowanie dawno już zapomnianej znajomości. Drugiej takiej możliwości nie będzie. Zapomnij o spokojnym życiu, wszystko ulegnie zmianie. Nie wdawaj się również w plotki, mogą być z tego powodu kłopoty.

Zajęte Ryby mogą pozwolić sobie na więcej, mają oparcie w partnerze. Czasem pojawią się możliwości, ale partnera nie zmienisz na inny model.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl