Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 19.03.-25.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: nie powinnaś oczekiwać w tym tygodniu żadnych zmian, sama rutyna i zero szans na poprawę. W tym tygodniu będzie tak samo jak w poprzednim. Owszem, poprawa się zapowiada, ale w późniejszym terminie. Przynajmniej szef tak twierdzi. Spokojnie przeczekaj ten czas.

 

Finanse: masz stabilną sytuację materialną na bardzo niskim poziomie, a przed sobą żadnej możliwości zmiany w najbliższym czasie. Owszem, dostaniesz parę złoty za chałturę, ale na nic więcej nie możesz liczyć. Twoja sytuacja materialna zależy wyłącznie od przypadku.

 

Zdrowie: przede wszystkim zmień nawyki żywieniowe. Twoje zdrowie i kondycja zaczną się poprawiać, a w tym tygodniu zrób badania krwi i moczu. Na szczęście nie stać Cię na używki.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 8, 11, 17, 23.

Ważne dni to 19, 20, 21 marca 2018 roku.

 

 BYK

Praca: ten tydzień zapowiada się wyjątkowo pracowicie. Ważne spotkania zawodowe, w tym jedno wyjazdowe, będą dla Ciebie sprawdzianem w wyścigu po stanowisko. Dostaniesz je, a Twoje zaangażowanie zawodowe zostanie zauważone i docenione.

 

Finanse: poprawa powinna mieć miejsce jeszcze w połowie tego tygodnia. Kończy się miesiąc, zaczyna nowy, a pieniądze każdemu są potrzebne. Jednak większa, nieoczekiwana gotówka tym razem również Cię nie ominie. Jej pojawienie zdecydowanie poprawi Twój nastrój.

 

Zdrowie: nic poważnego Ci nie dolega, ale na wszelki wypadek sprawdź pracę serca i trzustki. Zrób po prostu badania, a przy okazji również rewolucję w swoim żywieniu. Pamiętaj również o herbatach ziołowych i owocowych, jak również o odrobinie gimnastyki.

 

 Twoje szczęśliwe numery to 8, 9, 11, 29, 36, 42.

 Ważne dni to 22, 23, 24 marca  2018 roku.

 

 BLIŹNIĘTA

Praca: jesteś wytypowana do wdrożenia nowych programów w swojej firmie. Nie obawiaj się, już w połowie tygodnia zostaniesz przeniesiona na nowe stanowisko. Zaczniesz swoją nową pracę już teraz, ale zanim skończysz, to upłynie ze dwa tygodnie. Ta praca to początek Twojej kariery.

 

Finanse: jak na razie to nie masz pomysłów na lokowanie swoich pieniędzy. Obawiasz się je stracić na niepewnym inwestowaniu. Pamiętaj, ryzyko popłaca, a w Twoim przypadku, prawdę mówiąc, żadne ryzyko nie istnieje.

 

Zdrowie: masz wiele drobnych dolegliwości. Za wcześnie jeszcze na leczenie farmakologiczne, ale za to odpowiedni czas na zioła. Zainteresuj się medycyną naturalną.

 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 21, 38, 42, 48.

Ważne dni to 23, 24m25 marca 2018 roku.

 

 RAK

Praca: pracując tak dalej, nie angażując się w sprawy firmy, będziesz pierwsza do zwolnienia. Popraw się, jeżeli zależy Ci na pracy. Może być naprawdę nieciekawie, a roznoszenie ulotek nie podniesie Twoich kwalifikacji. Pomyśl trochę nie tylko o sobie, ale również o rodzinie.

 

Finanse: masz bardzo niestabilną sytuację materialną, stoisz na skraju bankructwa. Zastanów się nad swoim postępowaniem. Za dużo wydajesz, pieniądze się Ciebie nie trzymają, w pracy ciągle masz problemy. Jeszcze trochę i zaczną się poważne kłopoty, a Ty będziesz niewypłacalna.

 

Zdrowie: cierpisz na silną nerwicę, powinnaś zacząć się leczyć, a przynajmniej pić herbatę z melisy lub innych ziół uspakajających. Twój system nerwowy jest niestabilny, miewasz już ataki niczym nie uzasadnionej agresji słownej. Postaraj się nad tym zapanować.

 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 12, 13, 19, 23, 29.

 Ważne dni to 19, 20, 25 marca  2018 roku.

 

LEW

Praca: Lwy zwykle pracują dla kariery, a nie dla pieniędzy. Połączenie pracowitego i jednocześnie dążącego do kariery Lwa to marzenie każdego szefa pod warunkiem, że ominie jego stanowisko. Jesteś zagrożeniem dla każdego szefa, jesteś za dobra w tym, co robisz.

 

Finanse: wraz ze wzrostem kariery rosną też Twoje możliwości finansowe. Dowiesz się w połowie tygodnia o nowych możliwościach inwestowania. Nie spiesz się, zaczekaj, to może być pułapka.

 

Zdrowie: teraz jest czas, aby poważnie się zająć problemami układu krążeniowego i pracą serca. Masz drobne sygnały, których nie powinnaś lekceważyć i zająć się tym problemem już teraz.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 21, 32, 42, 45.

Ważne dni to 20, 21, 25 marca 2018 roku.

 

PANNA

Praca: z natury jesteś pracowita, więc dodatkowe obowiązki nie staną się uciążliwe. Lubisz swoją pracę i współpracowników, chętnie bierzesz na siebie dodatkowe obowiązki. Czeka na Ciebie samodzielne stanowisko, dowiesz się o tym właśnie w tym tygodniu.

 

Finanse: dobrą sytuację materialną okupiłaś ciężką pracą i zaangażowaniem zawodowym. Nie obawiasz się jutra, zabezpieczyłaś się materialnie. Myślisz jednak o dalszych inwestycjach. Jak zwykle Twój plan się powiedzie.

 

Zdrowie: sprawdź sobie zęby, zaczyna się u Ciebie stan zapalny przyzębia. W tym tygodniu powinnaś skorzystać z wizyty w gabinecie dentystycznym i nie tylko skorzystać, ale całkiem poważnie leczyć zęby. Inaczej pojawią się poważne problemy.

 

 Twoje szczęśliwe numery to 12, 14, 17, 28, 36, 44.

 Ważne dni to 19, 22, 25 marca 2018 roku.

 

 WAGA

Praca: w połowie tygodnia dostaniesz polecenie służbowego wyjazdu. Nie obawiaj się, dasz sobie radę, a taki wyjazd dobrze wpłynie na Twoją pewność i powodzenie zawodowe. Poprawisz również swój wizerunek w firmie.

 

Finanse: jak na razie nie poprawią się, ale poprawa nastąpi w bardzo niedługim czasie. Powinnaś jednak zaczekać cierpliwie. Twoje obecne finanse są na dobrym poziomie, możesz zająć się już różnego rodzaju inwestycjami.

 

Zdrowie: nie masz czasu zająć się swoim zdrowiem, nie lubisz chodzić do lekarza. Wobec tego powinnaś odwiedzić irydologa i będziesz wiedziała od razu, do jakiego specjalisty się udać. Nie masz już czasu na czekanie, teraz możesz wspomagać się herbatą z pokrzywy i czystka.

 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 7, 11, 26, 38, 47.

Ważne dni to 21, 24, 25 marca  2018 roku.

 

 SKORPION

Praca: zaczynasz pracę w nowej firmie, trochę czasu upłynie, zanim się przyzwyczaisz. Nikogo tu nie znasz, możesz wykazać się swoimi umiejętnościami. Zostaniesz zapoznana ze swoimi obowiązkami, na razie nie wychylaj się, tylko rób, co Ci każą i po prostu czekaj i obserwuj.

 

Finanse: na razie są stabilne, zmiana miejsca pracy w żaden sposób nie miała na nie wpływu. Twoje finanse zależą od Twoich umiejętności zarabiania i oszczędzania. Zainteresuj  się również możliwością inwestowania.

 

Zdrowie: masz lekkie problemy zdrowotne, ale na razie to nic niepokojącego. Powinnaś zmienić nawyki żywieniowe, zrezygnować z używek i zainteresować się ziołami. Odrobina gimnastyki dobrze Ci zrobi. Pamiętaj również o wodzie mineralnej.

 

 Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 14, 17, 21, 29.

 Ważne dni to 19, 24, 25 marca 2018 roku.

 

 STRZELEC

Praca: powinnaś na siebie uważać, zaczynają się problemy w firmie. Szykują się zwolnienia, pracuj trochę na pokaz, tak żeby wszyscy Cię widzieli. Taka postawa  przyda się przy wystawianiu opinii pracownikami i chroni przed zwolnieniem.

 

Finanse: na wszelki wypadek zacznij kontrolować swoje wydatki. Oszczędności przydadzą się w późniejszym czasie, powinnaś je wykorzystać na odrobinę luksusu dla siebie. Zasłużyłaś sobie na to. Teraz jednak potraktuj poważnie możliwość bankructwa firmy.

 

Zdrowie: lekkie dolegliwości o niczym nie świadczą, uważaj jednak na jelita, zwłaszcza na wyrostek robaczkowy (jeżeli jeszcze go masz). Zbadaj je dokładnie u specjalisty. Zmień również nawyki, nie tylko żywieniowe.

 

 Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 12, 19, 25, 38.

Ważne dni to 22, 23, 25 marca 2018 roku.

 

 KOZIOROŻEC

Praca: praca na swoim zobowiązuje, w połowie tygodnia otrzymasz bardzo konkretną ofertę współpracy. Oczywiście się zastanowisz, ale oferta będzie ciekawa i mocno finansowa. Nie zastanawiaj się za długo, przyjmij ją, a nie będziesz żałowała. Jednak końcowa decyzja należy tylko do Ciebie.

 

Finanse: masz płynność finansową, a to świadczy bardzo dobrze o kondycji firmy. Teraz może być tylko lepiej, zwłaszcza że zapowiada się bardzo udany tydzień. Niedługo sama się o tym przekonasz.

 

Zdrowie: czujesz się lepiej, kiedy Twoja firma ma się dobrze. Teraz też masz dobry nastrój i dobre samopoczucie. Zadbaj jednak bardziej o siebie, zmień zwyczaje żywieniowe, zrezygnuj z używek i zacznij się gimnastykować.

 

 Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 8, 18, 27, 36.

 Ważne dni to 19, 23, 24 marca 2018 roku.

 

 WODNIK

Praca: praca jest Waszym żywiołem, jakbyście mogły, to byście się z niej nie ruszały. Doceniają to przełożeni, współpracownikom takie zaangażowanie raczej się nie podoba. Lenistwo nie popłaca, ale zbytnie zaangażowanie też przeszkadza. Przestań być nadgorliwa

 

Finanse: jesteś oszczędna, kontrolujesz swoje wydatki. Masz odłożoną sporą gotówkę, stać Cię na odrobinę luksusu lub inwestycje. Może nawet zmiana mieszkania. Ale Ty nie masz zamiaru się niepotrzebnie spieszyć.

 

Zdrowie: odwiedź kardiologa, Twój układ krążeniowy niedomaga. Musisz skontaktować się ze specjalistą, zacznij dbać o swoje zdrowie psychiczne. Zainteresuj się również ziołolecznictwem.

 

 Twoje szczęśliwe numery to 11, 15, 22, 38, 46, 49.

Ważne dni to 20, 21, 22 marca 2018 roku.

 

 RYBY

Praca: nie zastanawiaj się nad odejściem z pracy, to nie ma sensu. Masz dobrą pracę, dobre zarobki, dobrych współpracowników. W innym miejscu może być dużo gorzej. To, że zarobki mogą być większe nic nie znaczy, ważna jest przede wszystkim atmosfera w firmie i realizacja Twoich planów.

 

Finanse: nie narzekaj, Twoja sytuacja finansowa jest na dobrym poziomie, a może być jeszcze lepsza. Awans i podwyżka zbliżają się dużymi krokami. Nie ma sensu tego tracić, przemyśl wszystko.

 

Zdrowie: masz niewielkie problemy z nerkami, wystarczy dwa razy w tygodniu wypić małe jasne chmielowe butelkowe  piwo. Chmiel filtruje nerki, a piwo dodatkowo pobudza pęcherz do działania. Dodatkowo zasięgnij porady zielarza.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 12, 14, 19, 21, 38.

 Ważne dni to 21, 24, 25 marca 2018 roku.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl