Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 19.03.-25.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

W tym tygodniu wolnym Baranom wszystko pójdzie po myśli. Poznają sympatycznego, nieco szalonego jak one mężczyznę. Romans okaże się bardzo intensywny, ale nietrwały. Potrwa zaledwie kilka dni, ale pamięć o nim o wiele dłużej.

Zajęte Barany czekają niespodzianki, niekoniecznie korzystne. Możesz stracić kontrolę nad bliskimi, a to dla Ciebie okaże się katastrofą.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

BYK

Ten tydzień wolne Byki spędzą na nauce lub pracy. Dosyć straciłyście czasu na zawracanie sobie głowy płcią przeciwną. Pamiętaj, że dopiero pod koniec tygodnia będziesz mogła poznać odpowiednią osobę nie tylko do romansu, ale również do stałego związku.

Już zajęte Byki w tym tygodniu powinny się wstrzymać z załatwianiem spraw rodzinnych. I tak nic konkretnego z tego nie wyniknie, a możesz uwikłać się w jeszcze gorszy konflikt.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta zakończą w tym tygodniu niefortunny romans. Nie działaj pochopnie, ale w tym tygodniu go zakończ. Od razu lepiej się poczujesz i odetchniesz z ulgą, że to koniec problemów. Nawet jeżeli od razu wpadniesz w ramiona kogoś nowego, to okaże się, że to właśnie ta ostatnia znajomość jest obiecująca.

Zajęte Bliźnięta mają uporządkowane życie osobiste i nie zamierzają niczego w nim zmieniać ani poprawiać. Mimo to otworzą się przed Wami nowe i bardzo obiecujące możliwości.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

RAK

Ten tydzień okaże się wyjątkowo udany dla wolnych Raków. Większość z Was będzie miała okazję w połowie tygodnia poznać odpowiedniego mężczyznę. Wypełni on samotne dni i da energię do działania. Szykuje się krótki, wspólny wyjazd.

Pozostające w związku Raki, a przynajmniej ich większość, zaczęły się zastanawiać i uważnie przyglądać wybrankowi. Nie są pewne, czy dokonały dobrego wyboru. Macie czas na przemyślenia.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

LEW

Dla wolnych Lwów zapowiada się całkiem normalny tydzień, taki bez wzlotów i upadków. Nie poznają nikogo interesującego i wyjątkowego, zachowają natomiast swoją niezależność, dobry humor i przekonanie o własnej nieomylności.

Pozostające w związkach Lwy mogą zapomnieć o upojnych nocach. Partner ma problemy związane ze współżyciem. Jest to skutek chęci wykazania się i zimowego zmęczenia organizmu.

Twój szczęśliwy kamień to chalcedon.

 

PANNA

Nie wracaj do przeszłości, wolna Panno, zwłaszcza w tym tygodniu. Pojawi się bowiem były partner. Pojawienie się tego osobnika w Twoim obecnym życiu nadal stwarza same kłopoty. Nie obawiaj się więc przepędzić go na dobre, nic złego się nie stanie.

Te z Was, które są już zajęte, muszą się zająć same sobą. Trzeba naprawić relacje z rodziną, z tą jej bliższą częścią, oraz zająć się życiem osobistym i szkolnym dzieci.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

WAGA

O swoje szczęście walcz umiejętnie, wolna Wago. Często jedna chwila wystarczy, aby wszystko się zmieniło. Dlatego postaraj się żyć tu i teraz. Oczywiście rób plany, ale zdecyduj się żyć dniem dzisiejszym. Takie podejście dużo ułatwi i zaczniesz myśleć racjonalnie, w sposób wygodny dla Ciebie.

Natomiast Wagi będące w związku oczekują większego zaangażowania partnera w sprawy domowe i rodzinne. Jak zwykle skończy się na oczekiwaniu.

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

 

SKORPION

 Wolne i samotne Skorpiony potrafią być bardzo niemiłe. Mają to we krwi, ale mogą też być wyjątkowo czarujące, sympatyczne i słodkie. Postępują tak, gdy zależy im na kimś. Tym razem część z Was pozna mężczyznę, który zaakceptuje Wasz charakter.

Zajęte już z takim osobnikiem są w stałym związku, ale niestety nie wszystkie okażą się docelowe i pomimo namiętności tym razem się rozstaniecie.

Twój szczęśliwy kamień to szafir.

 

 STRZELEC

 Wolne Strzelce liczą na swoje zdolności łowieckie, niestety, ale w tym tygodniu ich możliwości zawiodą. Żadne z Was nie trafi na odpowiedniego partnera, nawet nie będzie dla kogo się starać. Każdy, kto się pojawi, będzie totalną przeceną, dlatego też nie liczcie na to, żeby w tym tygodniu zjawił się ktoś od motyli w brzuchu.

Zajęte Skorpiony zwykle mają nieudane związki, lub tak im się wydaje, choć czasem zdarza się wyjątek. Jednak nawet jeżeli dni są nieudane, to za to noce wprost przeciwnie.

 Twój szczęśliwy kamień to brylant.

 

 KOZIOROŻEC

 Samotne, wolne Koziorożce powinny się ucieszyć. Już niedługo, a konkretnie w połowie tego tygodnia, będą miały możliwość poznać odpowiedniego mężczyznę, takiego na stałe. Jedynym problemem będzie go przy sobie utrzymać. Jest wrażliwy na wdzięki pań, czasem aż za bardzo.

Koziorożce już zajęte na stałe właściwie niewiele będą miały z życia. Dom, praca, dom. Zajęcia domowe uniemożliwią wszelką zabawę. Pozostaną tylko spotkania ze znajomymi, o ile czas wolny na to pozwoli.

 Twój szczęśliwy kamień to onyks.

 

 WODNIK

 Większość wolnych Wodników postawiła na wykształcenie i karierę zawodową. Dlatego nie mają parcia na stały związek. Preferują związki luźne, niezobowiązujące. Zwykle jeżeli jakiś szykuje się na stały, szybko go kończą.

Te z Wodników, które założyły stały związek, zwykle pełni w nim rolę przywódczą. Takie niestety już są, nie mają odwagi być z kimś na stałe. Cóż, taką już mają naturę i nie warto się wtrącać.

 Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

 

 RYBY

Wolne Ryby w tym tygodniu poczują się kochane i adorowane, poznają po prostu odpowiedniego mężczyznę, takiego na stałe. Oczywiście, że nie wszystkie z Was tak będą miały, ale większość z pewnością. Natomiast wszystkie będą mogły flirtować i romansować bez oporu.

Zajęte Ryby będą miały sporo domowej pracy i na tym upłynie pierwsza połowa tygodnia, natomiast druga połowa będzie należała do Was.

 Twój szczęśliwy kamień to  rubin.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl