Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop Henrietty na 26.03.-01.03.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: w tym tygodniu możesz być trochę rozkojarzona bliskością Świąt. Niestety, ale praca musi być wykonana terminowo. Nie oczekuj awansu, podwyżki ani żadnej nagrody, czy nawet uznania przełożonego. Ciesz się, że unikniesz zwolnienia.

 

Finanse: masz pomysły na poprawę, ale zachowaj je dla siebie. Ten tydzień będzie jak najbardziej zwykły, nie dopadną Cię żadne nieoczekiwane wydatki. Finanse na szczęście bez zmian.

 

Zdrowie: kłopoty zdrowotne masz od dawna i nie masz czasu na jakiekolwiek leczenie. Skoncentruj się na medycynie naturalnej opartej na ziołach. Na leki farmakologiczne jest jeszcze za wcześnie, wystarczą zioła.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 4, 9, 24, 32, 46.

Ważne dni to 26, 27, 28 marca 2018 roku.

 

BYK

Praca: na początku tego tygodnia otrzymasz ciekawą propozycję zawodową. Jest bardzo korzystna, ale dobrze ją przemyśl, zanim podejmiesz decyzję. Pamiętaj, zawsze tam, gdzie zaczynają się zwolnienia, nowy idzie do odstrzału, pomimo że może być potrzebny firmie.

 

Finanse: wyeliminuj niepotrzebne wydatki, nadchodzą ciężkie czasy i pieniądze będą Ci potrzebne. Teraz jest czas na przeczekanie. Zmiany na lepsze przyjdą, ale nieco później. Ta zła passa minie w ciągu dwóch tygodni.

 

Zdrowie: masz problemy krążeniowe, ciśnienie również jest niestabilne. Wizyta u lekarza jest konieczna, a leki są konieczne, zarówno te farmakologiczne, jak i ziołowe. Pamiętaj, nie bagatelizuj problemu, jest naprawdę poważny.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 16, 20, 21, 37, 38.

Ważne dni to 29, 30, 31 marca 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: możesz się wykazać w tym przedświątecznym tygodniu. To Twoja szansa na pokazanie swoich możliwości i ugruntowanie pozycji w firmie. Zajmij się sobą, a nie plotkami.

 

Finanse: problemy finansowe mogą się bardzo szybko pojawić, jeżeli zaczniesz nabywać rzeczy zbędne. Zacznij prowadzić bardziej oszczędny tryb życia, nie szastaj pieniędzmi. Pomyśl również o inwestycjach.

 

Zdrowie: okres przeziębieniowy masz już za sobą. Teraz powinnaś zadbać o odporność swojego organizmu. Wystarczy, że zaczniesz się w miarę zdrowo odżywiać. Pamiętaj też o herbatach ziołowych i sokach owocowo-warzywnych. Pomogą.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 11, 19, 24, 38, 42.

Ważne dni to 30, 31 marca, 1 kwietnia 2018 roku.

 

RAK

Praca: bardzo dobrze, że wzięłaś na ten tydzień urlop. Nie baw się w sprzątanie, gotowanie, pieczenie i zakupy, po prostu wyjedź. Jest dużo gospodarstw agroturystycznych, tam najlepiej odpoczniesz.

 

Finanse: całkowity koszt wyjazdu okaże się mniejszy niż Święta spędzone w domu. Będziesz zadowolona ze swojej decyzji o wyjeździe, a rodzina zaskoczona jego niewielkim kosztem. Szybko nadrobisz ewentualne straty.

 

Zdrowie: szybko się denerwujesz, to oznaka nerwicy i to dosyć silnej. Powinnaś się tym zająć, długo tak nie wytrzymasz. Wybuchniesz, po prostu poniosą Cię emocje i możesz dużo stracić.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 23, 36, 41, 45.

Ważne dni to 26, 27 marca, 1 kwietnia 2018 roku.

 

LEW

Praca: jeżeli dążysz do zdobycia pozycji w firmie, to masz teraz najlepszą okazję. Czas przedświąteczny jest do tego najlepszy. Większość pracowników markuje pracę, robiąc tylko to, co konieczne. Możesz się teraz wykazać i pokazać z najlepszej strony.

 

Finanse: są na dobrym, średnim poziomie, w tym tygodniu szans na poprawę nie ma. Polepszenie nastąpi nieco później. Nie sugeruj się tym, pracuj na swoją pozycję i przyszłe wynagrodzenie.

 

Zdrowie: dbasz o wszystko, tylko nie o swoje zdrowie. Nie możesz sobie pozwolić na zaniedbanie, jeszcze nie jesteś chora, masz czas, żeby zapobiec problemom. Zacznij w końcu myśleć i zaopiekuj się sobą.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 9, 11, 19, 38.

Ważne dni to 28, 29 marca, 1 kwietnia 2018 roku.

 

PANNA

Praca: w połowie tygodnia  dowiesz się o poświątecznym wyjeździe zawodowym. Ten wyjazd jest czymś w rodzaju nagrody. Jeżeli się sprawdzisz, będziesz wyjeżdżała częściej, a Twoja pozycja w firmie wzrośnie. Starasz się tylko dla siebie.

 

Finanse: masz stabilną sytuację finansową, nie musisz się martwić nagłymi wydatkami. Możesz zacząć myśleć o inwestowaniu, tak aby pieniądze zarabiały na siebie i Ciebie. Pomyśl również o dodatkowym zajęciu.

 

Zdrowie: zadbaj o siebie, wizyta u lekarza lub zielarza nie zaszkodzi. Sprawdź u irydologa, co tak naprawdę Ci dolega i zacznij się leczyć. Czas pracuje na Twoją korzyść, a masz go dużo w zapasie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 6, 16, 24, 38, 43.

Ważne dni to 26, 30, 31 marca 2018 roku.

 

WAGA

Praca: miałaś nadzieję, że zostaniesz w pracy, ale jednak redukcja Cię nie ominie. Nadszedł czas na szukanie nowego miejsca pracy. To nie będzie takie łatwe, dobre miejsca pracy są deficytowe.

 

Finanse: nadszedł czas na kontrolowanie wydatków. Szykuje się czas zwolnień grupowych, więc przydadzą się zaoszczędzone pieniądze. Możesz być spokojna, nie będzie aż tak źle.

 

Zdrowie: każdemu coś dolega, Tobie też. Przede wszystkim Twój kręgosłup potrzebuje pomocy, a Ty dobrego rehabilitanta. Kręgosłup i zęby to Twoja bolączka.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 8, 12, 18, 25.

Ważne dni to 27, 28, 31 marca 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: końcówka tygodnia zapowiada się bardzo pracowicie. Nareszcie będziesz mogła się wykazać. Twoja praca może nie jest najlepsza i najważniejsza, umowę masz śmieciową. Najważniejsze jednak, że jest i wiesz, że nikt Cię nie wygryzie.

 

Finanse: masz problemy finansowe, ledwie Ci starcza na utrzymanie, a o rozrywkach zapomnij. Nie ma się co oszukiwać, perspektyw na poprawę nie masz żadnych. Dlatego pomyśl o własnej działalności.

 

Zdrowie: masz problemy ze stawami, z kręgosłupem, z zębami. Powinnaś o siebie zadbać, bo nikt tego nie zrobi. Szanuj swoje zdrowie i zacznij się leczyć, chociażby ziołami.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 27, 32, 43, 47.

Ważne dni to 29, 31 marca, 1 kwietnia 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: jak na razie to szukasz odpowiedniej dla siebie pracy. Niestety, zawsze jesteś o krok do tyłu. Nie martw się, w połowie tygodnia nareszcie dostaniesz odpowiednią ofertę pracy. Nie zmarnuj tym razem tej szansy, druga taka może się nie trafić.  

 

Finanse: jesteś w finansowym dołku, odbijesz się, ale jeszcze nie teraz. Teraz masz nie zmarnować szansy, jaka się trafia. Jeżeli jest źle, to nie znaczy, że tak będzie jutro. Głowa do góry, będzie lepiej.

 

Zdrowie: masz silną nerwicę, której przyczyną są problemy zawodowe, a właściwie brak pracy. Uspokoisz się dopiero, jak będziesz miała stały, dobry etat. Pij zioła na uspokojenie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 10, 19, 28, 48.

Ważne dni to 27, 30, 31 marca 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: na początku tygodnia dostaniesz wiadomość o możliwości zmiany pracy. Nie będzie to typowa zmiana pracy, ale awans i podwyżka. Zasłużyłaś na to, ale się nie spodziewałaś tak szybkich zmian, jakie nastąpiły. Sprawdzisz się w tej pracy.

 

Finanse: masz pomysły, ale nie masz pieniędzy na ich realizację. W każdym razie jeszcze nie teraz. Nic nie wymyślisz, sukcesów finansowych w tym tygodniu nie będzie. Sukcesem będzie awans i podwyżka, która zmieni Twoje życie.

 

Zdrowie: sprawdź swoje nerki, śledzionę i tarczycę. To bardzo ważne, jeszcze trochę, a zaczną się problemy. Na tym etapie pomogą zioła. Zmień również nawyki żywieniowe.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 8, 16, 28, 29, 39.

Ważne dni to 28, 29 marca, 1 kwietnia 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: pracujesz na swoim, więc możesz w miarę swobodnie dysponować swoim czasem. Ten tydzień będzie wymagał wyjątkowej uwagi. Nie wolno Ci się pomylić. Uwaga na koniec tygodnia: możesz się pomylić.

 

Finanse: problem, jaki masz na tę chwilę, to brak pieniędzy. Wszystko pakujesz w swoją firmę, a dla siebie już Ci nie starcza. Niestety, taki czas jeszcze potrwa, ale firma nie będzie miała zadłużenia.

 

Zdrowie: problemy zdrowotne ma każdy. Nie musisz biegać do lekarza. Zmień swoje nawyki żywieniowe, zrezygnuj z używek. Odrobina gimnastyki i woda mineralna z pewnością Ci nie zaszkodzą.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 17, 21, 33, 42, 48.

Ważne dni to 26, 28, 29 marca 2018 roku.

 

RYBY

Praca: zawsze starasz się być w porządku wobec wszystkich. W tym tygodniu będziesz musiała dokonać wyboru, od niego zależy Twoja przyszłość zawodowa, Zamiast świętować, wyjedziesz służbowo. Ten wyjazd poprawi Twój wizerunek.

 

Finanse: masz niezłą sytuację finansową. Poprawi się dzięki dobremu postępowaniu zawodowemu. Twoja pozycja w firmie również się poprawi. Panuj nad sytuacją, to się opłaci.

 

Zdrowie: nie masz wyboru, powinnaś zmienić dietę, nawyki żywieniowe i zrezygnować z używek. Zacznij pić soki warzywne, owocowe i herbaty ziołowe. Nie zapomnij również o odrobinie gimnastyki.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 18, 23, 38, 41, 47.

Ważne dni to 27, 30, 31 marca 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl