Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 26.03.-01.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolnym Baranom serca zabiją innym rytmem niż dotychczas. Jesteście otwarte na nową znajomość: flirt, romans lub coś poważniejszego. Nie róbcie sobie zbyt dużych nadziei. Ten tydzień preferuje luźne znajomości, daje możliwości porównania adoratorów, jest idealny do flirtu.

Zajęte Barany w pewnym momencie zatęsknią za taką beztroską. One też zaczną prowadzić różne „delikatne” flirty. Ostrożnie, miej na uwadze swoją opinię.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

BYK

Wolne, samotne Byki nie skończą z samotnością w tym tygodniu. Owszem, ilość adoratorów będzie im nawet trochę przeszkadzała, ale nie będzie wielkim problemem. Można się do tego przyzwyczaić. W tej liczbie znajdzie się jeden bardzo uparty i cierpliwy. Ta znajomość będzie miała przyszłość.

Zajęte Byki nie będą miały czasu na flirt, nawet niewinny. Pochłonięte sprawami domowymi, dawno już o tym zapomniały. Teraz najważniejsze są dzieci. Zrobiły się z nich matki-Polki.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźniaki w tym tygodniu na uczucia będą miały mało czasu – okres przedświątecznym – ale niektóre z Was znajdą wolną chwilę na spotkanie z interesującym osobnikiem. Będzie to miły przerywnik w codzienności.

Zajęte Bliźnięta będą chorowały na brak wolnego czasu. Przygotowania do Świąt jak zwykle zajmą, pomimo obietnic składanych samej sobie, więcej czasu niż to sobie zaplanowałaś. Dopiero później odetchniesz.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

RAK

Wolne Raki wykorzystają przedświąteczny czas nie tylko na zakupy ale również na spotkania ze znajomymi i adoratorami. Niestety, będą to tylko przelotne znajomości, nic więcej. Ten tydzień nie przyniesie żadnych nowinek.

Zajęte Raki w tym tygodniu nie tylko zajmą się przygotowaniem do Świąt, ale pomyślą również o specjalnej oprawie. Nie udało się w tym roku wyjechać na wolny weekend. Następnego terminu nie przegapisz.

Twój szczęśliwy kamień to topaz.

 

LEW

W tym tygodniu wolne Lwy będą miały niewiele czasu na własne potrzeby. Przygotowania do Świąt, zwłaszcza że najwięcej czasu zajmuje Ci praca/nauka, są naprawdę trudne. Mimo to dasz sobie radę,  a Twoje życie osobiste będzie kwitło. Ograniczysz się do przelotnych znajomości.

Zajęte Lwy mogą sobie tylko poryczeć, ich życie jest ustabilizowane i nie ma w nim czasu na chwilę zapomnienia.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

PANNA

Samotne, wolne Panny, pomimo trywialnych zajęć: praca/nauka, zakupy, przygotowania do Świąt, znajdą czas na „chwileczkę zapomnienia” i pomyślą o możliwości poznania kogoś odpowiedniego. Mimo to ten tydzień to pusty uczuciowo tydzień.

Zajęte już Panny (a przynajmniej ich część) po prostu rezygnują z tradycyjnych Świąt i zmieniają klimat, wyjeżdżając na weekend. Bardzo dobrze, przynajmniej odpoczniecie od tradycji.

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

 

WAGA

Ten tydzień większość wolnych Wag przeznaczy na normalne zakupy i pracę/naukę. Przygotowywania do wyjazdu zajmą Wam niewiele czasu, rezultat będzie taki, że się nie napracujecie, a Święta spędzicie w miłej atmosferze. Możliwe, że poznasz na wyjeździe kogoś naprawdę odpowiadającego Twoim wymaganiom.

Zajęte Wagi nie wpadły niestety na taki pomysł, myślały o takim wyjściu, ale nic nie zrobiły w tej sprawie. Po prostu poszły na łatwiznę i poddały się naciskowi ogółu.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

SKORPION

Wolne, samotne Skorpiony zabłysną w tym tygodniu swoim wewnętrznym światłem. Ściągnie to do nich rzesze oszołomionych adoratorów. Niestety, żaden z nich nie okaże się kimś wartym uwagi, ale umili życie towarzyskie.

Skorpiony pozostające w stałym związku zostały już wciągnięte w tryby tradycji. Jedyne co mogą zrobić, to wyrwać się w ostatniej chwili i wyjechać na świąteczny weekend. Pewnie się na to zdecydujesz.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

STRZELEC

Wolne i bardzo samotne Strzelce w tym tygodniu nie poznają tego jedynego i będą musiały zadowolić się namiastką, całkiem zresztą udaną. Jednak namiastka to nie oryginał i trudno będzie wytrzymać nawet kilka dni. No cóż, trzeba ćwiczyć cierpliwość.

Strzelce, które już upolowały odpowiedniego partnera, muszą się odpowiednio przygotować do Świąt. Tego wymaga tradycja i presja rodzinna. Pomyślcie również o poprawie relacji z partnerem.

Twój szczęśliwy kamień to oliwin.

 

KOZIOROŻEC

Ten tydzień dla wielu wolnych Koziorożców będzie przełomowy. Zamiast siedzieć przy stole i się tradycyjnie obżerać, wyjedziesz sama na kilkudniową wycieczkę, z której przywieziesz całkiem sympatycznego mężczyznę, prawie jak bonus. Możliwe, że zostanie już w Twoim życiu.

Będące w związku Koziorożce problemy osobiste mają już za sobą, ich związek jest stabilny, relacje z partnerem są dobre, nic w nich poprawiać nie trzeba. Kontakty z rodziną wymagają jednak niewielkiej poprawy.

Twój szczęśliwy kamień to onyks.

 

WODNIK

Wolne, samotne Wodniki przekonały się już, że spotkanie odpowiedniego mężczyzny graniczy z cudem. Wobec tego skoncentrowały się na pracy, nauce lub przyjemnościach. Wolą również wyjechać na weekend niż siedzieć przy stole i się obżerać.

Te, które są w stałym związku od lat, preferują wyjazdy agroturystyczne. Rodzina już się do tego przyzwyczaiła, a niektórzy wyjeżdżają razem z nimi.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

RYBY

Wolne Ryby na początku tego tygodnia zupełnie przypadkiem poznają swoją drugą połówkę w trakcie świątecznych zakupów i całkiem stracą dla niej głowę. Nic w tym złego nie będzie, bowiem ta znajomość wniesie  w Wasze życie dużo dobrego i całkowicie je odmieni.

Te, które są już w związku, powinny poprawić swoje relacje rodzinne, osobistych nie muszą. Układają się całkiem dobrze, tylko w sypialni pożądanie zastępuje rutyna.  

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl