Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 02.04-08.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: bardzo trudno jest wrócić po Świętach do pracy na kilka dni. Jednak warto będzie trochę popracować. Krótki dwudniowy służbowy wyjazd w połowie tygodnia przyniesie Tobie i firmie sporo korzyści.

 

Finanse: trochę nadszarpnęły je wydatki świąteczne. Nie martw się, szybko nadrobisz straty. Przydadzą się znajomości nawiązane podczas Świąt.

 

Zdrowie: drobne dolegliwości zawsze będą Ci dokuczały. Powinnaś zmienić nawyki żywieniowe. Nie skupiaj się tylko na sobie, ale również na rodzinie. Nie możesz wprowadzać zmian bez zgody najbliższych.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 3, 9, 14, 19, 23.

Ważne dni to  2, 3, 4 kwietnia 2018 roku.

 

BYK

Praca: za dużo wolnego rozleniwia. Ciężko jest wracać do pracy po kilku dniach wolnego. Za bardzo się wszyscy rozleniwiają, łącznie z Tobą. To tydzień poświąteczny, ale również wymagający zawodowej sprawności umysłowej. Postaraj się, to tylko cztery dni pracy.

 

Finanse: są na dobrym średnim poziomie. Nie zagraża Ci bankructwo ani żaden inny kataklizm. Może tylko nie zachowujesz ostrożności inwestując. Niemniej jednak jak zwykle osiągniesz sukces.

 

Zdrowie: ten tydzień upłynie pod znakiem zębów. Jeżeli Cię nie bolą, to chociaż zrób kapitalny przegląd perełek. Zadbaj również o świeży oddech.

 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 8, 12, 19, 23, 36.

Ważne dni to 5, 6, 7 kwietnia 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: dobrze, że wzięłaś zaległy urlop i teraz nie musisz się spieszyć do pracy. Do końca tygodnia masz wolne. Nic nie będzie się działo interesującego w firmie przez ten czas.

 

Finanse: wydatki nadrobisz w późniejszym czasie. Nie wydarzy się nic ciekawego. Po prostu w finansach nie będzie żadnych zmian.

 

Zdrowie: stresujący tryb życia nie wpływa dobrze na Twoje ciśnienie. Odwiedź kardiologa i sprawdź dokładnie serce i krążenie. Czasem te problemy wynikają z niczego.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 5, 6, 18, 28, 37.

Ważne dni to 6, 7, 8 kwietnia 2018 roku.

 

RAK

Praca: w prac możesz sobie pozwolić na poświąteczny luz. Nikt w firmie nie nadaje się do intensywnej pracy. Lepiej przeczekać niż popełnić błędy. Szef również tak uważa.

 

Finanse: nic nie stracisz i nic nie zyskasz, a pomysły możesz wcielać w życie dopiero później. W tym tygodniu nie wydarzy się nic specjalnego. Będzie po prostu do bólu zwyczajnie.

 

Zdrowie: jeżeli już teraz zmienisz dietę i tryb życia oraz odstawisz używki to może dasz radę pozbyć się problemów zdrowotnych. Postaraj się, od tego zależy nie tylko długość, ale i jakość Twojego życia.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 18, 19, 28, 33, 42.

Ważne dni to 2, 4, 5 kwietnia 2018 roku.

 

LEW

Praca: ten tydzień niewiele ma do zaoferowania zawodowo. Dowiesz się co prawda o służbowym wyjeździe, ale będzie on dopiero w późniejszym czasie. Dostaniesz nowe wytyczne związane z poprzednim zadaniem.

 

Finanse: zapowiada się ciekawy finansowo tydzień. Wpłynie na Twoje konto zwrot długu. Będziesz mile zaskoczona tym faktem.

 

Zdrowie: Święta mają to do siebie, że zwykle jemy potrawy nieodpowiednie dla naszego organizmu. Jednodniowa głodówka nie zaszkodzi, a dobrze wpłynie na Twój organizm. Nie zapomnij o wodzie mineralnej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 4, 6, 10, 11, 19, 23.

Ważne dni to 3, 6, 7 kwietnia 2018 roku.

 

PANNA

Praca: nie każdy ma pracę pozwalającą na świętowanie. Właśnie taką masz i nic nie poradzisz na to, że pracujesz w dni świąteczne. Nie warto zmieniać pracy, nigdzie tyle nie zarobisz.

 

Finanse: nie musisz się martwić o jutro. Masz sporo już odłożone na koncie, nadszedł czas na inwestycje. Powinnaś się nad tym poważnie zastanowić.

 

Zdrowie: żołądek masz całkowicie rozregulowany przez jedzenie świąteczne. Teraz będziesz musiała albo zaakceptować ten fakt, albo porządnie wziąć się za siebie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 14, 28, 38, 43, 48.

Ważne dni to 5, 6, 8 kwietnia 2018 roku.

 

WAGA

Praca: wróciłaś do pracy z przyjemnością. Masz dosyć Świąt, siedzenia przy stole i jedzenia. Wolisz sobie popracować. Twoja postawa jest godna podziwu.

 

Finanse: narzekasz na swoje finanse, tymczasem wcale nie są takie złe. Nie spełniają co prawda Twoich oczekiwań, niemniej jednak ich poziom jest zadowalający. Na razie lepiej nie będzie.

 

Zdrowie: wiadomo, zawsze coś dolega. Takie nie wiadomo jakie dolegliwości będą Ci towarzyszyły przez dłuższy czas, Niemniej jednak powinnaś solidnie zbadać serce i układ krążenia.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 7, 9, 14, 15, 18.

Ważne dni to 5, 7, 8 kwietnia 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: pomimo Świąt tydzień zapowiada się pracowity, zwłaszcza dla Ciebie. W połowie tygodnia masz ważne spotkanie zawodowe. Musisz napisać raport z podsumowaniem i jednocześnie koordynować całość.

 

Finanse: teraz nie masz szans na jakąkolwiek poprawę, może później. Nie licz na podwyżkę czy nagrodę. Dodatkowa praca też się nie trafi. Dasz sobie radę ze wszystkim.

 

Zdrowie: nie narzekaj na dolegliwości, zacznij dbać o siebie to znikną. Zaniedbałaś się, na nic nie masz czasu, a już dla siebie z pewnością go nie masz. Jak już będziesz go miała, może być za późno.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 19, 28, 36, 43.

Ważne dni to 3, 6, 8 kwietnia 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: w tym tygodniu zaskoczy Cię nawał pracy. Spowodował to jeden świąteczny dzień. Nie powinnaś się martwić. Dasz sobie radę ze wszystkim, potrzebujesz tylko trochę więcej czasu.

 

Finanse: właściwie to nie ma co o nich pisać, nic się po prostu w tym zakresie nie zmieni. Nic nie wskazuje na jakąkolwiek poprawę, ale również pogorszenia nie będzie.

 

Zdrowie: świata nie zmienisz, ale możesz zmienić siebie, jeżeli zmienisz nawyki żywieniowe, zrezygnujesz z używek i zaczniesz się więcej ruszać (spacery, marszobiegi, jazda na rowerze itp.).

 

Twoje szczęśliwe numery to 9, 10, 19, 27, 38, 45.

Ważne dni to 3, 4, 8 kwietnia 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: szukanie nowej pracy w czasie poświątecznym nie jest najlepszym pomysłem, ale mimo to dostaniesz dobrą ofertę. Praca z normalną umową na czas nieokreślony. Będziesz z niej zadowolona.

 

Finanse: nie licz na to, że cokolwiek się zmieni. Dobra wiadomość to ta, że gorzej nie będzie. Możliwy zwrot długu w tym tygodniu, ale tylko możliwy.

 

Zdrowie: zainteresuj się bardziej swoją wątrobą. Wymaga już leczenia, na razie zdecyduj się na zioła. Na leki farmakologiczne przyjdzie czas, tak źle nie jest.

 

Twoje szczęśliwe numery to 17, 23, 36, 40, 45, 48.

Ważne dni to 4, 7, 8 kwietnia 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: własna działalność zobowiązuje. Pracujesz 25 godzin na dobę i Twoja praca nigdy nie ma końca. Zawsze coś się znajdzie. Daj spokój, nie bądź nadgorliwa, możesz mieć problemy ze zdrowiem.

 

Finanse: są stabilne, inne nie będą. Ciężko pracujesz na swoje powodzenie. Materialnie jesteś niezależna, a firma będzie się bardzo ładnie rozwijała.

 

Zdrowie: masz wiele różnego rodzaju schorzeń, ale żadne z nich Tobie nie zagraża. Na tym etapie wystarczą leki ziołowe. Mają wiele zalet, nawet przedawkować ich nie można.

 

Twoje szczęśliwe numery to 11, 13, 20, 21, 32, 38.

Ważne dni to 2, 5, 7 kwietnia 2018 roku.

 

RYBY

Praca: z natury jesteś pracowita, ale nie jesteś pracoholiczką. W tym tygodniu pracy Ci nie zabraknie, ale zabraknie Ci czasu. Pracować możesz tylko za siebie. Na wszystko jest odpowiedni czas.

 

Finanse: cokolwiek byś robiła, więcej pieniędzy mieć nie będziesz. Dopiero wszystko zaczyna się układać i stać Cię będzie na różne inwestycje.

 

Zdrowie: każdy narzeka na swoje zdrowie, nawet ten, któremu nic nie dolega. Zacznij pić herbaty ziołowe i więcej się ruszać. Pamiętaj również o wodzie mineralnej.

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 25, 29, 35, 45.

Ważne dni to 4, 5, 6 kwietnia 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl