Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 02.04.-08.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Ten tydzień dla Baranów zapowiada się wyjątkowo dobrze. Część z Was pozna w miarę odpowiednich partnerów, takich do stałego związku. Zdecydują się więc na kontynuację tej znajomości. Niektórzy z panów rozczarują i okażą się odpowiedni tylko do krótkiego romansu.

Zajęte Barany przeżyją odrodzenie swojego związku i zdecydują się odnaleźć zapomnianą bliskość.

 Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

BYK

Przed Bykami stosunkowo trudny tydzień. Wolne nie spotkają żadnego odpowiedniego mężczyzny, dla nich to nawet lepiej, wypełnią sobie czas innymi zajęciami. Niektóre zajmą się tylko krótkimi, przelotnymi znajomościami i nic więcej, bez niepotrzebnych nerwów i stresu. Samotny odpoczynek bywa często znacznie lepszy.

Zajęte Byki zajmą się przede wszystkim bliską rodziną, zwłaszcza poprawą relacji z rodziną partnera. Wasze kontakty wyraźnie się zepsuły i trzeba je koniecznie poprawić, to bardzo ważne. Sytuacja stała się bardzo nieciekawa.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

BLIŹNIĘTA

Zapowiada się trudny tydzień. Wolne Byki nie powinny oczekiwać żadnego księcia na białym koniu, nie pojawi w Waszym życiu. Poznają jednak miłego mężczyznę, który wypełni pustkę w ich sercu i pozostanie w nim na długo, niektóry nawet na zawsze.

Byki będące w związku niczego nie muszą zmieniać. Wasze relacje z partnerem są normalne, relacje z jego rodziną mogłyby być lepsze, ale to nie stanowi problemu. Seks bez zarzutu. A niewielkie życiowe problemy są zawsze.

 Twój szczęśliwy kamień to oliwin.

 

RAK

Na szczęście samotne Raki nie mają parcia na posiadanie partnera i spokojnie mogą wypatrywać tego właściwego. Jak do tej pory to się pojawiał obiekt zdecydowanie przeceniony, tak niestety będzie również w tym tygodniu. Naprawdę nie było w czym wybierać, a czekanie na właściwego nie jest żadnym problemem.

Większość Raków będących w stałym związku jest przekonana, że się pospieszyły z tą decyzją. Na szczęście aż tak źle nie jest, nikt nie jest doskonały.

 Twój szczęśliwy kamień to kalcyt.

 

 LEW

Wolne Lwy, a przynajmniej ich część, spędzą ten tydzień na wyjeździe. Wybór miejsca wyznaczą możliwości finansowe, ale wszystkie spędzą go w wyśmienitych humorach. Niestety, ale zawarte w tym czasie znajomości z płcią przeciwną będą przelotne. Ten właściwy jeszcze przed Wami.

Zajęte Lwy czas wolny spędzą w domu, zajmą się przede wszystkim rodziną – dziećmi i partnerem. Noce zostawią dla siebie i partnera. Przyjemności nigdy dosyć.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

 

PANNA

Ten tydzień będzie bardzo niemiły dla wolnych Panien, wynudzą się jak mopsy. Nie pojawi się w ich życiu żaden normalny facet, tylko sama przecena bez pieniędzy. Mężczyźnie można wybaczyć głupotę, ale nie brak kasy.

Panny już będące w związkach skutecznie i dyskretnie nimi rządzą, nie pchając się przesadnie do przodu. Prawda jest taka, że stworzyłyście mężczyznę prawie doskonałego (nie wszystkim się to udało) we wszystkim.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

 WAGA

 W tym tygodniu Wagi będą bardzo zajęte. Już na początku tygodnia poznają sympatycznego mężczyznę, dla wielu z Was okaże się on partnerem docelowym, dla niektórych jednak okaże się tylko romansem. Wszystkie jednak będą zadowolone, choć stopień zadowolenia zdecydowanie różny.

Wagi już zajęte też będą miały mnóstwo powodów do radości. Większe zarobki partnera wprawią je w doskonały humor, sypialniane nowinki również, a poprawne relacje między domownikami dopełnią całości.

 Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

 SKORPION

Wolne czy zajęte, Skorpiony ten tydzień będą mogły spisać na straty. Wolne nie poznają normalnego mężczyzny, a tak naprawdę, to nie poznają żadnego i będą musiały zadowolić się swoim towarzystwem. Nie pojawi się nawet żaden do flirtu. Trudno, trzeba spokojnie zaliczyć ten tydzień.

Zajęte Skorpiony wiodą spokojne życie u boku swoich połówek, są kochane, podziwiane i adorowane. Mogą się tylko cieszyć z takiego obrotu sprawy.

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce czeka wyjątkowo udany tydzień. Część z Was już na początku tygodnia pozna interesującego mężczyznę, wręcz idealnie do Was pasującego. Z tej znajomości wyłoni się w przyszłości bardzo udany związek. Pozostałe natomiast powinny zająć się sobą, a zwłaszcza sprawami domowymi.

Dla zajętych Strzelców, które nie będą miały aż tak udanego tygodnia, pozostaje tylko zająć się rodziną. Trzeba będzie dopieścić i zająć się partnerem, również jego ciągle „umierającymi” rodzicami oraz całym rodzinnym bałaganem.

 Twój szczęśliwy kamień to szmaragd.

 

KOZIOROŻEC

Wolne i samotne Koziorożce mają za mało czasu na spokojne życie towarzysko-osobiste. Interesują się płcią przeciwną, ale bez przesady. Lubią seks, ale „narzeczeni” nie zasłaniają im świata. Problem w tym, że ze względu na swoją nietuzinkowość, wiele zalet i inteligencję trudno jest im poznać osobnika naprawdę interesującego.

Zajęte Koziorożce ze względu na to, że nie ma odpowiednich mężczyzn, zdecydowały się na namiastkę tego odpowiedniego. Nie powinny żałować wyboru, partner okazał się interesujący i kochający.

 Twój szczęśliwy kamień to czaroit.

 

 WODNIK

 Samotność Wodnikom nie służy. Może się to wydać dziwne, ale one po prostu takie są, muszą się czuć kochane i pożądane. Niestety, ale w tym tygodniu nie poznają nikogo odpowiedniego i mogą liczyć jedynie na miłość bliskiej rodziny. Konkretny partner nie pojawi się w ich życiu w tym tygodniu.

Zajęte Wodniki są zadowolone ze swojego życia, zwłaszcza uczuciowego i erotycznego. Nie mają zamiaru niczego w nim zmieniać i nawet o tym nie myślą.

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

 

 RYBY

Ten tydzień dla Ryb okaże się po prostu do niczego. Nikt odpowiedni się w ich życiu nie pojawi. Koniec tygodnia nie będzie aż taki zły i pokaże, że jest wyjście z paskudnej sytuacji.

Los dla zajętych Ryb okaże się bardziej przychylny, jakby w nagrodę. Brak umiejętności podejmowania decyzji – od zawsze tak miały i zawsze się tego wstydziły. Również tego, że są podatne na wpływy innych. Muszą jednak z tym żyć i użalanie się nad sobą nic nie da.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl