Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 9.04.-15.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: zapowiada się wspaniały zawodowo tydzień. Sprawdzisz się we wszystkim, co będziesz miała do zrobienia. Nagroda Cię nie ominie – awans i podwyżka.

 

Finanse: nagroda Cie nie ominie, ale realna poprawa będzie możliwa dopiero najwcześniej w przyszłym miesiącu. Do tego czasu nic się nie zmieni. Nic na to nie poradzisz.

 

Zdrowie: wszystko w normie, nic właściwie Ci nie dolega. Nie zwalnia Cię to jednak od dbania o siebie. Z wiekiem spada odporność organizmu.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 11, 19, 21, 37, 48.

Ważne dni to 9, 10, 11 kwietnia 2018 roku.

 

BYK

Praca: jesteś przepracowana, masz kłopoty z koncentracją – najwyższy czas na wypoczynek. Do urlopu jeszcze daleko, ale na krótki weekendowy wypoczynek możesz sobie pozwolić. Poza tym stres nie jest najlepszym doradcą.  

 

Finanse: jest stabilnie, nadal będzie. Bankructwo Ci nie zagraża. Zacznij myśleć bardziej konkretnie i pozytywnie.  

 

Zdrowie: stres działa podstępnie. Jego wynikiem jest nerwica, wrzody żołądka i depresja. Bardzo przydałaby się wizyta u neurologa. 

 

Twoje szczęśliwe numery to 13, 17, 23, 33, 39, 45.

Ważne dni to 10, 11, 13 kwietnia 2018 roku.  

 

BLIŹNIĘTA

Praca: zwolnień nie będzie, awansu nie dostaniesz, nic się nie zmieni w Twoim życiu. Pozostaje tylko nudna, rutynowa praca. Zmiany mogą być, ale z pewnością nie w tym tygodniu ani w miesiącu.

 

Finanse: również nie ulegną zmianie w tym tygodniu. Obecne finanse pozostaną na tym samym poziomie. Pod tym względem nic się nie zmieni.

 

Zdrowie: nic złego się nie dzieje, nie ma powodu do obaw. Ogranicz się tylko do właściwego odżywiania i wyjedź czasem na krótki weekendowy wypad.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 5, 6, 23, 29, 38.

Ważne dni to 12, 13, 14 kwietnia 2018 roku. 

 

RAK

Praca: przed Tobą kilka bardzo pracowitych dni i jedna ważna rozmowa. Od tego zależy Twoja zawodowa przyszłość. Doskonale dasz sobie radę ze wszystkim i w rezultacie awansujesz.

 

Finanse: masz stabilną pozycję finansową, poprawi się jeszcze w niedługim czasie. Będziesz mogła trochę zaszaleć na zakupach. Zawsze jednak jesteś ostrożna i nie lubisz w niczym przesady.

 

Zdrowie: ogranicz używki, zbadaj pracę swojego układu krążenia. Twoje ciśnienie wymaga leczenia. Zabezpiecz się przed chorobą.

 

Twoje szczęśliwe numery to 16, 19, 21, 24, 38, 47.

Ważne dni to 10, 11, 15 kwietnia 2018 roku.

 

LEW

Praca: nie wysilaj się nadmiernie, masz już dobrą opinię zawodową. Pomyśl o zmianie pracy, w tym miejscu już niczego więcej nie osiągniesz.

 

Finanse: jak na razie nic się nie zmieni. Ważne jest, że gorzej nie będzie. Zagraj w jakąś grę liczbową lub kup zdrapkę. Wygrana wspomoże Twoje dochody.

 

Zdrowie: pomimo stresu nieźle się trzymasz. Pamiętaj, nie zawsze tak będzie, organizm zacznie chorować i pojawią się problemy. Wspomoże Cię medycyna naturalna.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 6, 7, 35, 39, 46.

Ważne dni to 9, 10, 11 kwietnia 2018 roku.

 

PANNA

Praca: samo zajęcie bardzo Ci odpowiada, ale wynagrodzenie jest mizerne, czas na zmiany. Podejmij decyzję o zmianie pracy już dziś. Pod koniec tygodnia dostaniesz propozycję zmiany pracy na bardziej dochodową i ambitną. Przyjmij ją.

 

Finanse: trochę się poprawią, ale na konkrety trzeba jeszcze zaczekać.  Poprawa nastąpi w późniejszym czasie. Teraz niestety trzeba uważać na wydatki. Żadnych inwestycji, nie stać Cię na nie.

 

Zdrowie: trudno zdrowo żyć, mając na głowie same problemy i nikłe nadzieje na szybką poprawę. Skoro nie możesz niczego zmienić, postaraj się nie denerwować tak bardzo. Zdenerwowanie nic nie pomoże, a tylko zaszkodzi.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 3, 4, 28, 35, 43.

Ważne dni to 13, 14, 15 kwietnia  2018 roku.

 

WAGA

Praca: jesteś kompetentnym pracownikiem, ale jesteś wykorzystywana. Masz za dobre serce i każdemu chcesz pomóc kosztem siebie. Pamiętaj, najpierw zajmij się sobą, a dopiero później możesz pomóc.  

 

Finanse: sytuację finansową masz stabilną. Bankructwo Ci nie zagraża. Niebawem Twoje finanse się poprawią dzięki awansowi i dodatkowej, okazjonalnej pracy.  

 

Zdrowie: jesteś zdrowa, nic Ci nie zagraża. Uważaj tylko na swój układ kostny. Leczenie zwykłego złamania może być bardzo uciążliwe. 

 

Twoje szczęśliwe numery to 28, 30, 33, 42, 44, 49.

Ważne dni to 11, 13, 15 kwietnia 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: nie można żyć samą pracą. Jeszcze trochę i zamieszkasz w firmie. Ogarnij się, wyjedź na wypoczynek, może być krótki, weekendowy. Nie zapominaj, że masz rodzinę.

 

Finanse: dodatkowa praca zapewnia Ci stabilizację zawodową. Fakt, zarabiasz dobrze, ale odbywa się to kosztem rodziny i Twojego prywatnego życia. Taka stabilizacja w niczym nie pomoże, a może tylko zrujnować życie osobiste.

 

Zdrowie: Jedyne kłopoty zdrowotne jakie masz to skutek przepracowania. Źródło dochodu jest ważne, ale jak Twój organizm zacznie się sypać, to dopiero zaczną się problemy, nie tylko zdrowotne. Chory pracownik jest niemile widziany, jest po prostu obciążeniem.

 

Twoje szczęśliwe numery to 2, 5, 7, 14, 17, 29.

Ważne dni to 9, 11, 12 kwietnia 2018 roku. 

 

STRZELEC

Praca: możesz się starać, a podwyżki i tak nie dostaniesz. Twoja firma jest niestabilna finansowo, ma niesolidnych kontrahentów i na razie nic tego nie zmieni. Nie będzie podwyżek, ale zwolnień również nie będzie.

 

Finanse: na poprawę nie masz co liczyć. Twoje plany muszą ulec zmianie i niestety musisz ograniczyć swoje wydatki. To jest czas przejściowy, poprawa nastąpi już niedługo.

 

Zdrowie: tego Ci nie brakuje, pomimo drobnych problemów, Twoje zdrowie jest doskonałe. Wystarczą na razie kontrolne badania raz w roku. Jednak dbaj o siebie.

 

Twoje szczęśliwe numery to 3, 4, 9, 13, 18, 35.

Ważne dni to 9, 11, 13 kwietnia 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: niby ciągle to samo, ale zawsze jest trochę inaczej. Na poprawę wynagrodzenia nie masz co liczyć. Każdy szef szuka oszczędności, a podwyżka to „marnowanie” pieniędzy. Pod tym względem nic się nie zmieni.

 

Finanse: musisz poznać smutną prawdę: na poprawę wynagrodzenia nie masz co liczyć w najbliższym czasie. Skup się na tym co jest i rozsądnie zaplanuj wydatki.

 

Zdrowie: trudno jest dbać o zdrowie i dobre samopoczucie, mając dużo różnego rodzaju problemów. Zwłaszcza brak stabilizacji finansowej, kłopoty rodzinne też są jej skutkiem.

 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 6, 16, 19, 35, 38.

Ważne dni to 12, 13, 14 kwietnia 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: zmian nie będzie, ale pod koniec tygodnia oczekuj ciekawej oferty zawodowej. Szykuje się kilkudniowy, zagraniczny wyjazd służbowy. Sprawdź swoją znajomość angielskiego.

 

Finanse: ogranicz swoje zakupy, czekają Cię w tym tygodniu spore wydatki. Musisz więc zapanować nad nimi i zacząć je kontrolować. Ten tydzień pod względem finansowym zapowiada się nieciekawie.

 

Zdrowie: nie nadwyrężaj się, niepotrzebnie narażasz swoje zdrowie. Pamiętaj o wypoczynku i właściwym odżywianiu. Pij również herbaty ziołowe.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 11, 19, 28, 35.

Ważne dni to 12, 13, 14 kwietnia 2018 roku.

 

RYBY

Praca: czujesz się wykorzystana i niedoceniona. Pracować jednak musisz, nie masz wyjścia. Możesz zacząć własną działalność, ale brak Ci odwagi. Przemyśl jednak moją sugestię, nie jest za późno na zmiany. Dasz sobie radę.

 

Finanse: poprawy żadnej na razie nie widać, szef ma węża w kieszeni. Jedynie zmiana pracy może cokolwiek pomóc, ale na krótko. Jak na razie to będzie mała stabilizacja na najniższym poziomie.

 

Zdrowie: owszem, praktycznie nic Ci nie dolega. Drobiazgi są jednak uciążliwe, a drobne dolegliwości ciągłe. Zęby czekają na kapitalny remont, a kręgosłup na rehabilitację, o trzustce i wątrobie nie wspominając.

 

Twoje szczęśliwe numery to 18, 21, 29, 34, 42, 46.

Ważne dni to 9, 10, 11 kwietnia 2018 roku. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl