Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 9.04.-15.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolne Barany czasami nie wiedzą czego chcą od życia. Niby wszystko jest w porządku, a tego właściwego nie widać. Taki w miarę odpowiedni partner pojawi się w połowie tego tygodnia. Problem pojawi się wtedy, kiedy trzeba będzie podtrzymać tą znajomość. Może być trudno to osiągnąć w tak krótkim czasie.

Zajęte Barany nie mają już takich problemów, zastąpiły je inne. Jak na razie dajecie sobie radę ze wszystkim.

Twój szczęśliwy kamień to  labradoryt.

 

BYK

Wolne Byku zaszaleją w tym tygodniu. Spędzą upojną noc w mieszkaniu dopiero co poznanego mężczyzny i chciałyby powtórzyć to szybko jeszcze raz. Ten mężczyzna jest odpowiedni do romansu, ale nie do stałego związku. Czasem jest potrzebny taki ktoś do odreagowania. Na problemy najlepszy jest seks.

Zajęte Byki mają inne sprawy do załatwienia. Mąż, dzieci, rodzina. To je uszczęśliwia i daje poczucie bezpieczeństwa.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

BLIŹNIĘTA

Ten tydzień okaże się wyjątkowo udany dla wszystkich Bliźniaków, zwłaszcza tych wolnych. Wolne poznają mężczyznę wprost idealnego do romansu bez zobowiązań i przeżyją z nim szalone chwile. Tego szaleństwa wystarczy na długo.

Natomiast te, które są już zajęte, mogą sobie spokojnie zaczekać na efekty swojego postępowania. Całkowita ulga od prawie wszystkich zobowiązań okaże się bardzo atrakcyjna.

Twój szczęśliwy kamień to kryształ górski.

 

RAK

Wolne, samotne Raki spotkają w połowie tego tygodnia miłość swojego życia. Niestety, tylko nielicznym będzie to dane. Wszystkie jednak będziecie zadowolone.

Te z Was, które już są w stałym związku nudzić się nie będą. Jest tyle do zrobienia. Zupełne drobiazgi czasem Was przerastają. Należy wówczas zastosować taktykę wojskową.

Twój szczęśliwy kamień to  turkus.

 

LEW

Wolny Lwie, teraz będziesz mieć okazję „upolować” wręcz idealnego partnera, o jakim marzysz od dawna. W tym tygodniu spełnią się marzenia niektórych z Was. Większość niestety nie pozna nawet namiastki, tylko czasoumilacza na krótko. Lepiej nie robić sobie żadnych planów związanych z życiem uczuciowym. Pamiętajcie, mężczyźni to wzrokowcy, im większy będzie „tłok” wokół Waszej osoby, tym bardziej będziecie pożądane.

Zajęte Lwy, złym pomysłem jest wymiana partnera na inny model, po kilku miesiącach będzie tak samo. Przyzwyczajać się do jego fobii i nawyków nie warto, i tak go pogonicie. Zmiana jest całkowicie bez sensu.

Twój szczęśliwy kamień to rubin.

 

PANNA

Wolna Panno, pamiętaj, wiosna sprzyja szybkim znajomościom, czasami zostaje po nich dożywotnia pamiątka. Więc uważajcie, zauroczenie jest dobre na krótko, a nie na całe życie. Pewne natomiast jest to, że nie poznacie jeszcze długo tej swojej połówki, najwyżej namiastkę.

Zajęte Panny mogą sobie odpuścić takie znajomości, spokojnie wyjechać ze swoim partnerem na zasłużony wypoczynek i trochę zaszaleć.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

WAGA

Wolne Wagi będą mogły zaszaleć, poznają świetnego kandydata na partnera, dla wielu okaże się on partnerem na stałe, a związek docelowym. W tym tygodniu będziecie miały wyjątkowe szczęście w sprawach osobistych. Wasz czar i urok podbije serca wszystkich.

Również zajęte Wagi poczują ten zew natury, co prawda nie wymienią partnera na nowszy model, ale poczują się absolutnie wyjątkowe. Wzbudzi to zazdrość w partnerze o jego pozycję przy Waszym boku i Wasze uczucia.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

SKORPION

Przed Skorpionami tydzień błogiego lenistwa, nie pojawi nikt konkretny i będziecie mogły odpocząć tak, jak chcecie: aktywnie lub leżąc. Nikt nie zakłóci Waszego spokoju, to znaczy nikt konkretny. Na niego dopiero przyjdzie czas.

Pozostające w związku Skorpiony też będą miały powód do zadowolenia. Wyjazd tylko we dwoje, wspólny wypoczynek sprawi Wam dużo radości. Dzięki temu Wasze relacje zdecydowanie się poprawią.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce roztoczą swój czar i właściwie nikt się im nie oprze. Wśród wielu adoratorów, niestety, nie znajdzie się nikt na stałe. Przykre to, ale trudno, na tego odpowiedniego trzeba będzie jeszcze zaczekać.

Zajęte Strzelce, pomimo swoistego czaru, uwiodą tylko swoją połówkę. Nie będą miały czasu na więcej. Uwiedziona połówka będzie z tego faktu bardzo zadowolona.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce poczują energię do działania, wezmą wszystkie sprawy osobiste w swoje ręce, nic nie zostawią na żywioł. Mężczyzna, który się pojawi w ich życiu, zostanie w pełni zaakceptowany na cały etat.

Zajęte Koziorożce, z natury złośliwe wobec swojego partnera, są miłe i uczuciowe. Takie dla niego pozostaną.

Twój szczęśliwy kamień to kwarc różowy.

 

WODNIK

Wolne Wodniki umilą sobie czas różnymi rozrywkami, niektóre niekoniecznie konwencjonalnymi. Można kolekcjonować znaczki, można i narzeczonych. Wiosna sprzyja wszelkiego rodzaju rozrywkom. Nie zamykajcie się w czterech ścianach, poszalejcie trochę.

Zajęte Wodniki mogą zostać sprowokowane do kłótni, nie dajcie się wciągnąć w pyskówkę. Bądźcie obrażone, niech Was długo przepraszają.

Twój szczęśliwy kamień to serpentyn.

 

RYBY

Wolne Ryby zajmą się przygotowaniami do wiosny: skompletują odpowiednie ciuchy i kosmetyki. Powinny też pomyśleć o zmianie wizerunku.

Zajęte Ryby, pamiętajcie, Wasza połówka jest niedopieszczona. Należy się zająć jej potrzebami. Weekendowy wyjazd tylko we dwoje poprawi Wam humor.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl