Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop klasyczny wróżki Henrietty na 16.04.-22.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Praca: zaczyna się czas zmian zawodowych, dowiesz się w tym tygodniu o awansie i jednoczesnej podwyżce. Będziesz bardzo zadowolona z tego faktu. Co prawda niesie to za sobą zwiększone obowiązki, ale dasz radę.

 

Finanse: masz realną możliwość na powiększenie stanu swojego konta o dodatkowe dochody. Podwyżka i jeszcze inne dochody znacznie powiększą jego stan. Nie będziesz się już martwić o niespodziewane wydatki, wystarczy Ci na wszystko.

 

Zdrowie: drobne dolegliwości nie powinny Cię jeszcze martwić. Jak boli, to znaczy że żyjesz. Nie zwalnia Cię to jednak od dbania o siebie. Odpowiednie odżywianie, gimnastyka, woda mineralna i herbaty ziołowe mogą zdziałać cuda.

 

Twoje szczęśliwe numery to 19, 20, 24, 37, 40, 47.

Ważne dni to 16, 17, 18 kwietnia 2018 roku.

 

BYK

Praca: masz zamiar zmienić pracę, nie rób tego, jeżeli nie masz zaklepanego innego miejsca. Teraz bardzo trudno o odpowiednie miejsce pracy. Niby jest mnóstwo ofert, ale tych konkretnych brak. Pomyśl o tym.

 

Finanse: jeżeli chcesz je poprawić, zacznij pracować i przestań myśleć o podwyżce. Poszukaj dorywczej pracy, którą możesz wykonywać w wolnym czasie. Pomyśl również o własnej działalności.

 

Zdrowie: właściwie to jesteś zdrowa. Dolega Ci tylko brak należytej oceny Twojej pracy oraz odpowiedniego stanowiska. Zrób jednak badania krwi i moczu. Twoje zdrowie jest pozorne.

 

Twoje szczęśliwe numery to 7, 9, 13, 22, 28, 36.

Ważne dni to 17, 18, 20 kwietnia 2018 roku.

 

BLIŹNIĘTA

Praca: pewnie masz wrażenie, i słusznie, że jesteś wykorzystywana. Nie rób nic za kogoś, najwyżej wytłumacz, jak powinno być wykonane. Pracuj tylko na swoje konto, nie daj się wyzyskiwać. Zacznij inaczej postępować już w tym tygodniu.

 

Finanse: finansowo jest stabilnie, gorzej nie będzie. Nie oczekuj też żadnych dodatkowych pieniędzy, wygranej też nie będzie. Lepiej kontroluj swoje wydatki.

 

Zdrowie: nie możesz narzekać, ale to nie znaczy, że nic Ci nie dolega. Po prostu jeszcze nie masz żadnych objawów. Na wszelki wypadek pij herbaty ziołowe i zrezygnuj z używek.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 24, 38, 41, 26.

Ważne dni to 17, 20, 21 kwietnia 2018 roku.

 

RAK

Praca: nadchodzący tydzień nie pozwoli na lenistwo. Zajęć Ci nie zabraknie, szef ma bujną wyobraźnię i będzie się wszystkiego czepiał. Cierpliwość i wyrozumiałość będą Ci potrzebne.

 

Finanse: stabilne, bez rewelacji. Istnieje możliwość poprawy, ale niestety w późniejszym czasie. Na razie nic się nie zmieni. Przygotuj się na spore wydatki.

 

Zdrowie: każdemu z nas coś dolega. Często jednak niczego nie odczuwamy. Twoje serce i krążenie wymagają leczenia. Dlatego też zacznij wreszcie dbać o siebie, pamiętaj również o tym, że jesteś tym co jesz.

 

Twoje szczęśliwe numery to 14, 19, 23, 37, 39, 45.

Ważne dni to 16, 17, 22 kwietnia 2018 roku.

 

LEW

Praca: w tym tygodniu dostaniesz ważną dla Ciebie wiadomość. Dostaniesz również nowe zadanie zawodowe – kilkudniowy daleki wyjazd służbowy. Jeżeli się sprawdzisz, dostaniesz awans i podwyżkę, a wyjazdy staną się częścią Twojej pracy.

 

Finanse: już w tym tygodniu dowiesz się o planowanym awansie i podwyżce. Życie stanie się bardziej kolorowe, a Ty zrobisz wszystko, aby tak się stało. Jak się powiedzie, stać Cię będzie na inwestycje.

 

Zdrowie: dobrze się czujesz, nic specjalnego Ci nie dolega. Problemy zdrowotne to nie Twoja działka. I tak nie masz czasu na leczenie, robisz karierę zawodową, a to wymaga poświęceń.

 

Twoje szczęśliwe numery to 10, 14, 23, 36, 38, 44.

Ważne dni to 18, 19, 20 kwietnia 2018 roku.

 

PANNA

Praca: ten tydzień masz już zagospodarowany. Czeka Cię sporo papierkowej pracy, ponadto musisz się przygotować do spotkania biznesowego pod koniec tygodnia. Czasami masz ochotę zmienić wszystko, ale tylko czasami. Jesteś sercem tej firmy i wiele spraw kręci się wokół Twojej osoby.

 

Finanse: nie łudź się, że cokolwiek się zmieni. Na żadne polepszenie w najbliższym czasie nie powinnaś liczyć, ale wpadną, już spóźnione, niewielkie pieniądze. Trochę poprawi to Twój humor. Jutro będzie lepiej.

 

Zdrowie: na szczęście zdrowie Ci dopisuje. Dobre samopoczucie jest bardzo ważne, ale dużo zależy od właściwego odżywiania. Mimo nawału pracy pamiętaj przede wszystkim o wodzie mineralnej i sporej dawce snu.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 9, 12, 18, 22, 29.

Ważne dni to 17, 18, 19 kwietnia 2018 roku.

 

WAGA

Praca: w tym tygodniu czeka Cię w pracy sądny tydzień, szef się wścieka z byle powodu, zaległości rosną, a wszystko leci Ci z rąk. Nie denerwuj się niepotrzebnie, po kilku dniach wszystko wróci do normy, a zaległości nadrobisz bez poganiania. Czasem się trafia taki czas, trzeba to po prostu przeczekać.

 

Finanse: na szczęście nie będziesz miała problemów materialnych, takich większych oczywiście. Te mniejsze są zawsze. Pamiętaj, zła passa też ma swój koniec. Dlatego możesz być optymistką, wszystko się wyjaśni jeszcze w tym tygodniu.

 

Zdrowie: jak na razie stabilnie, zmian na gorsze nie będzie. Ze względu na pracę potrzebujesz dużo ruchu. Mimo wszystko jednak dbaj o siebie, spróbuj przestać palić lub zmień nawyki żywieniowe.

 

Twoje szczęśliwe numery to 6, 14, 21, 35, 40, 46.

Ważne dni to 16, 18, 19 kwietnia 2018 roku.

 

SKORPION

Praca: uważaj na siebie, jeden błąd i możesz stracić pracę, a na nową nie masz obecnie żadnych szans. Zajmij się tylko swoją pracą, różne plotki zostaw innym. Postaraj się również poprawić swoje relacje z przełożonymi. To zmieni Twój wizerunek zawodowy.

 

Finanse: Postaraj się ograniczyć wydatki. Poczynione w ten sposób oszczędności mogą się przydać w późniejszym czasie. Dodatkowe zlecenia na szczęście nie kolidują z właściwą pracą i przynoszą konkretne zyski. Niemniej jednak mogą nadejść chude dni i lepiej mieć coś na czarną godzinę.

 

Zdrowie: jesteś meteoropatą i każda zmiana pogody ma duży wpływ na Twoje samopoczucie. Ten tydzień nie będzie dla Ciebie łatwy, częste wahania temperatury wywołają u Ciebie ospałość. Na nic się zda picie dużych ilości kawy, wywoła to tylko problemy z sercem.

 

Twoje szczęśliwe numery to 5, 8, 10, 35, 36, 42.

Ważne dni to 20, 21, 22 kwietnia 2018 roku.

 

STRZELEC

Praca: ten tydzień jest dla Ciebie bardzo problematyczny, jesteś przemęczona i na nic nie masz ochoty. Pracujesz, jesz, oglądasz telewizję, ale robisz to wszystko bez entuzjazmu. Po prostu się wypaliłaś, czas najwyższy zmienić pracę i jej miejsce. Uważaj, bo dopadnie Cię depresja.

 

Finanse: bez zmian. Cokolwiek postanowisz, i tak nic nie zmienisz. Twoje finanse co prawda nie zmaleją, ale również się nie zwiększą. Nic nie rób, po prostu przeczekaj ten paskudny czas.

 

Zdrowie: zacznij w końcu dbać o siebie, wizyta u lekarza, a właściwie psychoterapeuty, jest konieczna. Zdecyduj się na terapię ziołową, z pewnością się sprawdzi. Pomyśl również o adopcji psa lub kota. Ich obecność poprawi stan Twojego zdrowia.

 

Twoje szczęśliwe numery to 1, 2, 5, 18, 21, 39.

Ważne dni to 16, 17, 18 kwietnia 2018 roku.

 

KOZIOROŻEC

Praca: trafi się chałtura do wykonania, niekolidująca z pracą zawodową. Nie licz jednak na duży zysk. W swojej normalnej pracy nie licz na podwyżkę, tylko na to, że dołożą Ci obowiązków. Nie masz wyjścia, powinnaś się z tym pogodzić.

 

Finanse: należysz do tych osób, które zawsze mają problemy finansowe. W każdym przypadku one będą, bez względu na to, czy je masz, czy nie. Martwisz się po prostu na zapas.

 

Zdrowie: trudno jest dbać o zdrowie, kiedy nie ma czasu na nic, nawet na spanie. Na odrobinę gimnastyki i zmianę nawyków żywieniowych czas się zawsze znajdzie. Dbaj o siebie, bo warto, jeżeli nie dla siebie, to dla swoich bliskich.

 

Twoje szczęśliwe numery to 8, 11, 21, 37, 41, 47.

Ważne dni to 19, 20, 21 kwietnia 2018 roku.

 

WODNIK

Praca: dawno już powinnaś dostać podwyżkę. Powiedz o tym delikatnie szefowi, zasugeruj, że pewnie zapomniał przy takiej ilości zajęć. Delikatna sugestia sprawi, że ją dostaniesz. Dowiesz się o tym pod koniec tygodnia.

 

Finanse: na temat Twoich finansów lepiej się nie wypowiadać. Prowadzisz rozrzutny tryb życia i później narzekasz, że na nic Ci nie starcza. Trochę się ogarnij i poczekaj na zmiany.

 

Zdrowie: od razu nie staniesz się zdrowsza, lata zaniedbana zrobiły swoje. Zanim cokolwiek się poprawi, powinnaś oczyścić swój organizm z toksyn. Dopiero wtedy będą szanse na powrót do zdrowia.

 

Twoje szczęśliwe numery to 12, 17, 23, 34, 41, 49.

Ważne dni to 18, 21, 22 kwietnia 2018 roku.

 

RYBY

Praca: lubisz swoją pracę, sprawia Ci przyjemność. Płaca jest trochę za niska, ale masz nadzieję, że już niedługo dostaniesz awans i podwyżkę. Dowiesz się o tym w drugiej połowie tygodnia i będziesz bardzo zadowolona.

 

Finanse: na poprawę przyjdzie dopiero czas. Teraz powinnaś się skupić na planowanej lokacie. Czekasz, aż odłożysz odpowiednią ilość pieniędzy. Na razie jeszcze jej nie masz, ale już niedługo będziesz miała. To pocieszające.

 

Zdrowie: kłopoty zdrowotne ma każdy, Ty też je masz. Powinnaś zrobić badania ogólne całego organizmu. Twój żołądek i wątroba wymagają leczenia, o sercu nie wspominając.

 

Twoje szczęśliwe numery to 22, 28, 32, 41, 45, 49.

Ważne dni to 17, 18, 19 kwietnia 2018 roku.

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl