Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 16.04.-22.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Ten tydzień Barany przeznaczą na sprawy rodzinne. Te wolne przyprowadzą po raz pierwszy swojego faceta. Będą mogły spróbować starej metody „przez żołądek do serca”. Każdy da się złapać, jest to wyjątkowo dobra metoda.

Zajęte Barany powinny uważać na partnera, zajęcia zawodowe nie powinny zajmować Wam całego dnia. Możecie go stracić przez swoją oziębłość i ciągłe zmęczenie. Będziecie musiały wybrać: zmiana pracy lub strata rodziny.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

BYK

Uwaga, część Byków pozna w tym tygodniu mężczyznę odpowiadającego im pod każdym względem. Ta znajomość okaże się strzałem w dziesiątkę.

Te już zajęte myślą, że mogły wybrać trochę lepiej. Niektóre pewnie tak, ale zawsze mogło być gorzej. Teraz nie ma sensu marudzić tylko należy dopieścić partnera.

Twój szczęśliwy kamień to chryzokola.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne i samotne Bliźnięta postanowiły nic z tym faktem nie robić, zdały się po prostu na los. Zdecydowana mniejszość z Was będzie miała możliwość poznania w miarę odpowiedniego mężczyznę i być może pozostanie on w Waszym życiu na dłużej, możliwe, że na stałe. Wszystko jednak pozostawicie losowi.

Zajęte Bliźnięta to wszystko mają już za sobą. Partner okazał się dobry, pożycie udane, a relacje rodzinne zadowalające. Do niczego nie można się przyczepić.

Twój szczęśliwy kamień to nefryt.

 

RAK

Raki w tym tygodniu okażą się bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Wolne będą przebierać w mężczyznach jak w ulęgałkach i oczarują każdego. Niestety, większość czasu zabiera im nauka/praca i taki „przerywnik” miło wpływa na ich ego. Ale i tak są zadowolone ze swojego życia.

Zajęte Raki mają w tym tygodniu trochę więcej czasu na życie prywatne i powinny to odpowiednio wykorzystać. Więcej czasu powinny zainwestować w partnera i w życie intymne. Seks jest bardzo ważny w życiu każdego.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

 

LEW

Dla Lwów tydzień zapowiada się ciekawie, większość z Was pozna sympatycznego osobnika. Niestety, bardziej do romansu, takiego gorącego i dłuższego. Pamiętajcie, mężczyźni potrafią pięknie mówić, ale niekoniecznie prawdę.

Zajęte Lwy będą miały tydzień bardzo pracowity. Miłość miłością, ale trzeba się wywiązać ze swoich obowiązków. Tylko nie czepiajcie się partnera, że nic nie robi i się obija. To Wasza wina, same go tego nauczyłyście. Za to jak przyjemnie się do niego przytulić.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

PANNA

Pracowite Panny, te wolne i te zajęte, więcej czasu powinny poświęcić życiu osobistemu. Wolne powinny się rozejrzeć: wokół Was jest tylu ciekawych mężczyzn, jest w czym wybierać. Jest co prawda taki jeden bardzo zakochany, wygląda przeciętnie, ale ma potencjał.

Zajęte Panny czasem bywają złośliwe, ale nigdy bez powodu. Nie mają czasu na drobnostki, powinny tylko bardziej się zaangażować w swoje życie osobiste. Zakochany i kochający partner to skarb.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

WAGA

Wolne, samotne Wagi nie będą miały lekko, czyli ilość nijak się ma do jakości. Mężczyźni są Wami zauroczeni, ale nie ma w czym wybrać: same „kulawe kaczory” lub towar przeceniony. Żaden konkretny się nie trafi. Dla pocieszenia dodam, że konkretni to towar mocno deficytowy.

Wiedzą coś o tym zajęte Wagi, tylko nieliczne pozostają w zadowalających związkach.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

 

SKORPION

Wolne Skorpiony w tym tygodniu (ale tylko niektóre) będą miały możliwość poznania odpowiedniego kandydata do ręki. Decyzja jednak będzie należała do Was. Facet okaże się całkiem sympatyczny, konkretny i normalny. Warto będzie w niego zainwestować uczucie, znajomość okaże się trwała.

Zajęte Skorpiony ten tydzień spędzą na poprawie relacji rodzinnych. Sprawy osobiste okażą się o wiele bardziej skomplikowane, do Waszej sypialni wkradła się rutyna i zaczęła już zabijać uczucie. Im szybciej to naprawicie, tym lepiej. Spędzenie wspólnego weekendu tylko we dwoje zdecydowanie wszystko poprawi.

Twój szczęśliwy kamień to karneol.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce w tym tygodniu zajmą się przede wszystkim swoją osobą, słusznie w tym przypadku zdając się na los. Niektóre z Was poznają takiego w miarę odpowiedniego osobnika, ale trzeba go będzie jeszcze wychować. Z przyjemnością się tym zajmiecie.

Zajęte Strzelce ten tydzień spędzą na łonie rodziny. Już nadszedł czas na dzieci, ale trzeba je jeszcze zrobić.

Twój szczęśliwy kamień to trawertyn.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce powinny zająć się w tym tygodniu przygotowaniem gniazdka miłości, czyli zakupem swojego mieszkania. Wasze akcje na rynku atrakcyjności zdecydowanie wzrosną. Zaczną pojawiać się rozmaici „narzeczeni”, ale ten właściwy dopiero pod koniec tygodnia.

Zajęte Koziorożce te problemy mają już za sobą, a przed sobą jeden duży: jak ruszyć partnera z kanapy. Jego jedyną formą gimnastyki jest zmiana kanałów telewizyjnych pilotem. Straszenie zawałem nie pomaga, możesz mu zabrać pilota.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

 

WODNIK

Wolne Wodniki, a przynajmniej ich część, poznają w tym tygodniu, poprzez znajomych, wspaniały okaz mężczyzny, idealnie nadający się na stałego partnera. Od razu zaiskrzy między Wami.

Zajęte Wodniki przeżyją renesans swoich związków, pojawią się pomysły na rozwiązanie starych problemów. Zaczną się poprawiać Wasze relacje i osiągniecie dawno oczekiwany kompromis.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

RYBY

Właśnie w tym tygodniu większość wolnych Ryb zakocha się z wzajemnością. Z tego zakochania będzie udany romans, a z romansu udany związek w późniejszym czasie. Ten mężczyzna okaże się Waszą wielką miłością, która będzie trwała, jak każde dopieszczone uczucie.

Zajęte Ryby mają zajęty cały tydzień i bardzo mało czasu dla siebie i rodziny. Cóż, dla dobra rodziny trzeba się czasem poświęcić, ale o dobry związek trzeba dbać i czasem więcej czasu należy jemu poświęcić, jak innym obowiązkom. Dobry partner to jak szóstka w totolotka.

Twój szczęśliwy kamień to hematyt.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl