Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Horoskop miłosny Henrietty na 23.04.-29.04.2018
Autor:
Henrietta

BARAN

Wolnym Baranom już znudziło się „łapanie króliczka”, poczekają aż sam im wpadnie w łapki. Zostawiają wszystko losowi, jednak nie zawahają się mu dopomóc. W ten sposób ten właściwy sam wpadnie Wam w ręce i trzeba będzie tylko poddać go odpowiedniej „obróbce”. Już się o to postaracie.

Zajęte Barany już się wyrobiły z najgorszym w tym miesiącu. Będziecie mieć w ten sposób więcej czasu dla bliskich.

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

 

BYK

Niektórym wolnym Bykom niewinny flirt zacznie zmieniać się w bardziej zaangażowaną znajomość. Powinnaś dać szansę osobie, która tak bardzo zabiega o Twoje względy.

W stałych związkach Byków powieje nudą i rutyną. Pamiętaj, Ty też powinnaś się postarać, a nie czekać na inicjatywę partnera.

Twój szczęśliwy kamień to kianit.

 

BLIŹNIĘTA

Wolne Bliźnięta ten tydzień mają wypełniony pracą i nie będą miały czasu nawet na życie towarzyskie. Za to w weekend będą mogły sobie pozwolić na nowe znajomości. Jedna z nich okaże się bardzo szczególnym, typowo erotycznym przeżyciem, bez dalszej przyszłości.

Zajęte Bliźnięta postarają się poprawić relacje z partnerem. Wprowadzą nieco nowości do sypialni, aby pozbyć się rutyny. Część z nich zacznie intensywnie myśleć o powiększeniu rodziny. Nie tylko myśleć, ale i działać.

Twój szczęśliwy kamień to jaspis.

 

RAK

Wolne Raki ten tydzień powinny wykorzystać maksymalnie na swoją korzyść. Adoratorów Wam nie zabraknie, żaden jednak nie okaże się tym, kogo byś chciała. Niemniej jednak będziesz się dobrze bawiła.

Raki, które są już w związku, powinny się skupić przede wszystkim na sobie i swoich potrzebach. Nikt za Ciebie tego lepiej nie zrobi.

Twój szczęśliwy kamień to oliwin.

 

LEW

Wolne Lwy powinny być bardzo cierpliwe, a część z Was pod koniec tygodnia pozna odpowiedniego mężczyznę, takiego do stałego związku.

Zajęte Lwy dadzą sobie spokój z rodzinnym bałaganem i po prostu wyjadą na kilka dni. Rodzina się obrazi, ale jakoś się dogadacie po powrocie.

Twój szczęśliwy kamień to opal.

 

PANNA

Wolne Panny nie mają wielkiego wyboru. Mają powodzenie, ale wśród panów, którzy im się nie podobają. Wolą więc po prostu być całkiem wolne i w dalszym ciągu mieć możliwość wyboru.

Zajęte Panny mają trochę zajęć: powinny poprawić relacje rodzinne, zająć się dopieszczeniem partnera oraz popracować nad lekkimi zmianami własnej osoby. Powinno Wam się to wszystko udać.

Twój szczęśliwy kamień to celestyn.

 

WAGA

Wolne, samotne Wagi nie będą miały okazji poznać nikogo nawet w miarę odpowiedniego. Pojawi się jednak pod koniec tygodnia mężczyzna, który okaże się po prostu przyjacielem, bardzo pomocnym w codziennym życiu. Na tego właściwego wypadnie jeszcze po prostu zaczekać.

Zajęte Wagi w tym tygodniu powinny postawić na poprawę relacji swojego związku i na poprawę relacji rodzinnych. Poza tym powinny się zastanowić nad wprowadzeniem zmian w pożyciu intymnym, zaczęła się nuda i rutyna.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

 

STRZELEC

Wolne Strzelce pierwsze dni tygodnia przeznaczą na wizyty towarzyskie. Jest szansa na poznanie w miarę odpowiedniego mężczyzny. Znajomość ta w miarę upływu czasu ma możliwość zmiany w stały związek.

Zajęte Strzelce przekonają się, że ich wybór okazał się trafny. Partner spełnia wszystkie pokładane w nim plany. Pod koniec tygodnia możliwy wyjazd. Kiedyś trzeba odpocząć.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

 

SKORPION

Samotne Skorpiony, co prawda tylko niektóre, znajdą odrobinę czasu, ale tego właściwego nie poznają, tylko ewentualnie towar zastępczy. Cały trud pójdzie na marne.

Zajęte Skorpiony, zwłaszcza te dzieciate, uważają, że mają gorzej. Cała rodzina miga się od pomocy w domu udając, że brakuje im czasu i na barki Skorpionów spadają wszystkie obowiązki. Jesteście same sobie winne.

Twój szczęśliwy kamień to morganit.

 

KOZIOROŻEC

Wolne Koziorożce powinny bardziej niż dotąd udzielać się towarzysko. Wśród licznych nowych znajomych pojawi się ten właściwy, dla niektórych okaże się tym docelowym. Pamiętajcie, warunkiem dobrego związku jest wyrozumiałość dla partnera.

Zajęte Koziorożce zaczyna nieco uwierać zarówno związek, jak i zazdrość partnera. Okażcie więcej zrozumienia, Wasza połówka też może mieć gorsze dni i być niemiła dla otoczenia. Wpływ na to może mieć pogoda.

Twój szczęśliwy kamień to apatyt.

 

WODNIK

Wolne Wodniki w wolnym czasie powinny zająć się sobą. Zajmij się więc tym, co Ci sprawia największą przyjemność. Szczęśliwe osoby przyciągają ludzi jak magnes.

Zajęte Wodniki zwykle mają problemy w swoich związkach, dlatego powinny zdecydować się naprawić wzajemne relacje. Wyrozumiałość i cierpliwość powinny w tym tygodniu być częścią Waszego życia.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

 

RYBY

Wolne Ryby, niestety nie wszystkie, poznają w tym tygodniu miłość swojego życia, ale uwaga, może to być każdy dzień tygodnia. Te, które nie będą miały tej okazji, spotkają sympatycznego mężczyznę, takiego do super romansu. Nie będziecie żałowały tej decyzji, może z tej znajomości będzie coś więcej.

Zajęte Ryby zajmą się przede wszystkim sprawami rodzinnymi. W tym tygodniu będą one dla Was najważniejsze. Na wszystko inne przyjdzie czas.

Twój szczęśliwy kamień to labradoryt.

 

 

 

 

 

 

Wróżka Henrietta

Bezpośrednia rozmowa z ekspertem : 700 588 337

Opłata za minutę połączenia to 3.00 zł netto (3.69 zł brutto).

 

Bezpośrednia wiadomość SMS do eksperta

Wyślij SMS o treści: TC.Henrietta. treść pytania do eksperta

pod numer 73068

Np.: TC.Henrietta.co spotka mnie w najbliższej przyszłości?

koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

 

Znajdź mnie na: www.wizytauwrozki.pl

Kategorie:

Horoskop

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl