Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Medycyna Naturalna (niekonwencjonalna) - co warto wiedzieć?
Autor:
Usunięty Ekspert

 

Istnieje wiele metod uzdrawiania. Wspomnę w skrócie o kilku wspaniałych spośród tych metod, lecz chciałabym zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz, a mianowicie - należy moi kochani zaznaczyć, że medycyna naturalna powinna być jeszcze poparta normalnym leczeniem, tzn. wizytą u lekarza, ponieważ medycynę naturalną należy traktować jak "dodatek", wspomagający nasze uzdrowienie, a nie jak "wyłączną wyłączność".

deszczowe

Pamiętajmy, że nic nie zastąpi prawdziwej wizyty u lekarza... Starajmy się jednakże pogodzić ze sobą i fakty medyczne, i te stricte związane z rzeczywistnym, "zbawiennym" działaniem metod naturalnych, których "cudownych mocy" nie da się po prostu wykluczyć. Połączmy jedno z drugim w harmoniczną całość. Czyli - zalecenia lekarza, który "chce dla nas dobrze", połączmy z sobą wspólnie w jedno ogniwo... tzn. stosowanie się do zaleceń doktora wraz z praktykowaniem przez nas medycyny niekonwencjonalnej. Mamy nieodparte dowody na to, że medycyna naturalna (bądź jak kto woli, niekonwencjonalna), jeśli współbrzmi ona z medycyną stosowaną (zaleceniami lekarzy), porafi przynieść cudowne, na prawdę niezwykłe efekty...

 

Oto kilka przykładów metod naturalnych:

1. Metody fizyczne - zioła, lekarstwa, dieta, suplementy, chirurgia i nastawianie kości, kręgarstwo i masaże, ćwiczenia, głębokie oddychanie, magnetyzm.
2. Metody emocjonalne - uczucie i uwaga, śmiech i zabawa, uwolnienie gniewu, konfrontacja z lękiem, przebaczenie radykalne, terapia kolorami, litoterapia, aromaty i muzyka.
3. Metody mentalne - placebo, hipnoza i autohipnoza, terapia poprzez rozmowę, wizualizacja, pozytywne myślenie, afirmacje i medytacje.

4. Metody duchowe/metafizyczne - piramidy i kryształy, oczyszczanie aury i chirurgia psychiczna, terapeutyczny dotyk, homeopatia akupunktura, akupresura i kinezjologia, telepatia i radiestezja, modlitwy, uzdrawianie wiarą, itp.

Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl