Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Autohipnoza
Autor:
Usunięty Ekspert

 

AUTOHIPNOZA

Autohipnoza, podobnie jak hipnoza może pozytywnie wpłynąć na każdą sferę Twojego życia. Doświadczają tego ludzie na całym świecie od setek, a nawet tysięcy lat. W odróżnieniu od hipnozy, zautohipnozy możesz korzystać samodzielnie i masz nad tym procesem całkowitą kontrolę. Dziś nowoczesna technologia pozwala ulepszyć stare techniki i jeszcze bardziej zwiększyć ich skuteczność. Korzystaj z nich! Życie mija z każdą chwilą i szkoda czasu na stanie w miejscu!

Być może brzmi to nieco abstrakcyjnie, ale możliwości, które otwierają się przed osobami korzystającymi z tej metody pozwalają między innymi:

  • być bardziej odpornym na stres
  • osiągnąć wymarzoną wagę
  • uwolnić się od nieśmiałości
  • zwiększyć kontrolę swoich emocji
  • polepszyć relację z innymi osobami
  • poprawić kondycję i zdrowie
  • pogłębić intuicję
  • doświadczyć zmienionych stanów świadomości, np. jasnego snu (LD/OBE)
  • twórczo rozwiązywać problemy
  • uwolnić się od starych, szkodliwych zachowań i emocji polepszyć jakość życia...
METODY
Oto jak samodzielnie wprowadzać można w stan autohipnotyczny

- Kompilacja 2 metod: Autohipnozy Rhodesa i Mackenzie

1) Mówimy głośno TRZY (mówimy w myślach: Moje powieki Stają się ciężkie, bardzo ciężkie)

- Myślimy tylko o tym co mówimy w myślach, powtarzamy dopóki nie poczujemy ciężkości.

2) Mówimy głośno DWA (mówimy w myślach: Moje powieki Robią się ciężkie, bardzo ciężkie isame się zamkną)

- Myślimy tylko o tym co mówimy w myślach , powtarzamy dopóki powieki same się nie zamkną. Pamiętaj nic na siłę rozluźnij się i nie zamykaj powiek na siłę!!!! Niech same to zrobią.

3) Mówimy głośno JEDEN (mówimy w myślach: Moje powieki są dobrze/mocno zamknięte nie mogę otworzyć/podnieść ich mimo wszelkich wysiłków.

-Myślimy tylko o tym co mówimy w myślach , gdy nie możesz podnieść powiek to znaczy że Ci się to udało i jesteś w stanie autohipnotycznym to jest pierwsze stadium. Gratuluję !!!

Teraz Relaksacja: Mówimy w myślach (Z każdym kolejnym oddechem rozluźniam/odprężam się coraz bardziej/(będę odprężać się coraz bardziej). Niech ten etap potrwa około 2 minut :))

Teraz wyobraź sobie falę odprężenia, która przechodzi przez całe twoje ciało od koniuszków palców u stóp, przez stopy itd. do mięśni twarzy. Wtedy mów w myślach taką formułkę: (Fala odprężenia przepływa przez moje stopy i Teraz je rozluźnia itd.)

Teraz Pogłębienie Transu:

1) Wyobraź sobie schody

2) Powiedz w myślach tą regułkę: (Teraz będę liczyć od 10-ciu do 0-ra, w miarę schodzenia po  schodach będę zapadać/ zapadnę w średni trans Autohipnotyczny, kiedy powiem zero zapadnę w średni trans Autohipnotyczny.)

3) Wyobraź sobie że schodzisz po schodach i z każdym stopniem powoli odliczaj (w myślach) od 10-ciu do 0-ra np: dziewiąty stopień - dziewięć.

Teraz Sugestia:

--Tutaj mówisz swoją sugestie... Co więcej ?? Stwórz plan co chcesz zmienić, wymyśl sugestie i do dzieła ;) (Każdą sugestie powtórz 10 razy), Ale plan jest najważniejszy, pamiętaj, no chyba że chcesz odpocząć  ;))

Teraz Wyjście z Transu:

--Powiedz w myślach taką regułkę: (Wszystkie sugestie, które powiedziałem staną się prawdą kiedy wyjdę z transu Autohipnotycznego, a wyjdę z niego gdy odliczę od 1-go do 5-ciu: jeden,dwa itd.).

 

Miłe i łatwe w praktykowaniu.

Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl