Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Depresja a liczby
Autor:
Agnelya

 

 

jesienny krajobraz WidokiGdy za oknami robi sie szaro, ponuro, jesiennie, a Ty z dnia na dzień masz gorsze samopoczucie to znak, że być może dopadła Cię już jesienna depresja. Najczęstszymi objawami jest to, że jesteśmy senni, płaczliwi, rozkojarzeni i ogólnie czujemy sie źle ....

Ale każdy z nas jest inny i u każdego inaczej to sie objawia, a jak sobie z tym poradzić? Zajrzyjmy w liczby:

Wibracja Jeden, niełatwo poddaje sie chandrze, łatwiej u niej zobaczyć złość niż smutek, jednak gdy już dopadną 1 takie nastroje powinna postarać się przenieść myśli na coś, co sprawia jej przyjemność i otaczać się kolorem zółtym i pomarańczowym.

Wibracja Dwa, zamartwianie się to jej specjalność, często swój nastrój melodramatyczny manifestuje, ale szybko też potrafi wyjść ze stanu depresji  niemalże tak, jak na zawołanie wejść. Co jej pomoże przetrwać: pachnąca kapiel, relaksująca muzyka, świece, a z kolorów żółty.

Wibracja Trzy, raczej unika popadania w skrajne i ponure nastroje, potrafi rozładowac atmosferę, jej smutek trwa krótko. Co ją wesprze: towarzystwo, wizualizacje które potrafi robić najpiekniej ze wszystkich - w końcu to dusza artystki. Jej kolor: zielony i niebieski i wszystkie ich odcienie.

Wibracja Cztery, maskuje zły nastrój popadając w pracocholizm, kiedy przechodzi gorszy dzień wynajduje sobie pracę za pracą. Co jej pomoże: spacer, oglądanie lub malowanie fotografii, pejzaży, a kolor najlepiej na nią podziała: brąz, odcienie zieleni.

Wibracja Pięć wtedy zawsze jest nieznośna, osowiała, bezradna. Lepiej zejść jej z drogi i przeczekać. Piątko, choć na chwile  wtedy zafunduj sobie coś przyjemnego: np.jogga, spa, basen. Otaczaj się kolorem złotym i turkusowym.

Wibracja Sześć bardzo poddatna na depresje sezonowe i długo ją trzymają; nosi smutną minę, jest płaczliwa. Jak sobie poradzi: zwykle by poprawić sobie chumor sprząta cały dom i robi słodki deser. Co ci Szóstko dobrze zrobi: wizyta u kometyczki, solarium i apaszka w kolorze piasków.

Wibracja Siedem rozpamiętuje, zastanawia się, rozważa. Kolory rozpraszające siódemkowe chandry to fiolet , granat. Dobrze zrobi Ci: kino, koncert w dobrym towarzystwie.

Wibracja Osiem tutaj to zależy od płci kobiety; jesli ich dopada depresja to nie ta sezonowa, ale związana np. z nieudanym egzaminem potomka, ale zaraz szukają sposobu na zlikwidowanie przyczyny i depresja mija. Mężczyźni raczej zagłuszają smutki szukając pomocy w nałogu lub towarzystwie. Kolorem dodającym siły Ósemki jest jasnozielony, błekity, a środkiem antydepresyjnym: zaufane towarzystwo i dobra muzyka bez nałogów.

Wibracja Dziewięć im wieksza depresja tym większa siła do działania; dziewiątki  nie poddają się. Dla 9 najlepszy sposób by przegnać czarne mysli  to wysiłek fizyczny. Kolor, który doda energii to: czerwony i różowy i ćwiczenia, siłownia podziałają jak balsam.


 

Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl