Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Jak przyciągnąć miłość?
Autor:
Agnelya

Jeśli jeszcze nie spotkałaś tego jedynego, masz wrażenie, że nie masz szczęścia w miłości, nie czekaj nie wiadomo na co, nie zdawaj się też na ślepy los, tylko weź sprawy w swoje ręce.

1)  Pomyśl czego i kogo pragniesz i zapisz swój cel w formie pozytywnej np:"Ja Kasia jestem w szczęśliwym, satysfakcjonującym i pełnym miłości związku stałym"

2)  Kiedy masz już cel, określ teraz plan działania. Zadaj sobie pytanie, co zrobić by zrealizować swój cel, jaki pierwszy krok wykonać by zbliżyć się do niego...

3) A teraz usiądź wygodnie, zamknij oczy i pomyśl jak będzie wyglądało Twoje życie, jak osiagniesz cel. Jak bedziesz się czuła, co bedziesz mówiła, robiła, jakich będziesz miała znajomych. Zapamiętaj, albo opisz emocje, które przy tym Ci towarzyszą.

4) Teraz odwróć się i wyobraź sobie sytuację odwrotną: że nie zrealizujesz celu... Zapamiętaj, albo narysuj emocje, które przy tym Ci towarzyszą. Otwórz oczy.....

Rozumiem, że już wiesz czego chcesz.Teraz określ, kiedy to zrealizujesz -wyznacz konkretny termin. I... działaj!

Na pewno Twoim pierwszym krokiem będzie otwarcie się na nowe kontakty towarzyskie, nowe znajomości. Gdzie ich szukać?

Każde miejsce jest dobre by nawiązac znajomość: centrum handlowe, pociąg - jeśli często podróżujesz, pub, biblioteka, koncert, czy na przykład zajęcia z samoobrony, czy biegi... ( Odradzałabym dyskoteki, gdyż atmosfera tam nie sprzyja nawiązaniu poważniejszych kontaktów i w takie miejsca zwykle chodzimy bawić się, nie szukać męża czy żony; nawiązaniu kontaktów sprzyjają bardziej miejsca, gdzie ludzie się nie spieszą i przebywają w nich dłużej).

Moja klientka tego lata poznała mężczyzne przy kasie biletowej na dworcu PKP. Były opóźnienia w pociagach i w długiej kolejce do informacji zagadnęła go o coś. Okazało sie, że czekają na ten sam pociąg i przed nimi 3 godz. podróży... Jak domyślacie sie pewnie, usiedli razem w przedziale, nawiązała się ciekawa rozmowa, później wymienili się telefonami. Jutro Klientka jedzie do niego- pan ma urodziny.

Dlatego, jeśli Ty chcesz przerwać swoją samotność, nie czekaj, tylko weź sprawy w swoje ręce!

Na świecie jest dużo fajnych facetów tylko, być może, Ty nie umiesz ich jeszcze szukać....To znaczy...jeśli dobrnęłaś do końca artykułu to już umiesz! :)


 

 


Kategorie:

Praca nad sobą, Porady życiowe, Historie miłosne, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl