Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Oczyszczanie energetyczne- na czym polega? cz.1
Autor:
Alenna

Oczyszczanie energetyczne cz.1


Rok 2012 budzi wiele kontrowersji i spekulacji. Koniec Świata, przebiegunowanie ziemi, nowe kosmiczne energie wpływające na nas i nasze życie… To ostatnie jest najbardziej prawdziwe. Rok 2012 to rok, w którym powinniśmy mieć zharmonizowane ciało umysł i duszę... w którym nasza Aura i Czakry powinny być czyste i przygotowane na przyjęcie Energii Miłości. Oczyszczenie Aury sprawi, że mocniej i silniej odczuje się te dobre wibracje.
Zrównoważone Czakry przyjmą nowy odcień swojej barwy, jakby brokatu -nowego blasku.

Oczyszczanie Aury to pojęcie bardzo często używane, ale nie do końca jasne dla wszystkich.
Aura jest to ciało subtelne, które otacza naszą powłokę cielesną. Aurę posiada wszystko, co nas otacza: każda roślina zwierzę, przedmiot. Nasza Planeta również posiada swoje pole Auryczne.
Aura jest takim filtrem, który powinien chronić nasze ciało i naszą duszę przed negatywnymi słowami, złymi życzeniami, klątwami, urokami itd.
Jeżeli jest np. dość często wmawiane dziecku przez rodziców, że nie jest nic warte, że nic nie umie, że jest leniem itp., to ubytek energetyczny w Aurze dziecka staje się z każdą chwilą większy i z czasem te słowa - "rany" przedzierają się głębiej, a dziecko zaczyna się z nimi utożsamiać.
Oczywiście jest słabsze i silniejsze działanie; np. klątwa bardzo szybko i łatwo dostaje się do Aury i drąży, powodując różne niepowodzenia życiowe, problemy w sferze zdrowia, uczuć czy finansów.
Poważne traumy,  które nie tylko siadają głęboko w psychice, nie umieją się zneutralizować poprzez zagnieżdżenie się w Aurze i zmianę jej struktury. Oczyszczenie Energetycze w takim przypadku powoduje umiejętność zdystansowania się do wydarzenia z przeszłości;  odrywa nas od złych doświadczeń, pomaga spotkać odpowiednich ludzi, czy poznać odpowiednie sposoby  na uwolnienie się od lęków i niekorzystnych relacji. Wielu z nas nie umie iść do przodu, bo cały czas analizuje swoją przeszłość; konkretne wydarzenie, słowa kogoś kto w jakiś sposób był lub nadal jest dla nas ważny albo budzi w nas strach.

Czakry natomiast to pola energetyczne w naszym ciele. Głównych ośrodków energetycznych jest siedem natomiast jest jeszcze czternaście mniejszych, dodatkowych, o czym większość osób pracujących z energiami zapomina.
To w jakim stanie są ośrodki czakralne mówi nam o problemach w sferach życia którym one odpowiadają. Złe działanie czakr powoduje mniejsze lub większe problemy zdrowotne.
I tak: słabo wirująca, zablokowana czakra serca wskazuje na nieufność, zablokowanie na poważny związek, brak zaufania sobie i innym, trwanie w relacjach z przyzwyczajenia. Zbyt rozbudzona czakra to: próba zadowolenia innych na siłę, zakochiwanie się w każdej osobie która pokaże nam odrobinę zainteresowania .
Ta czakra w ciele fizycznym może powodować bóle w klatce piersiowej, tzw. nerwobóle, problemy w odcinku piersiowym kręgosłupa, problemy z krążeniem.
Jeżeli czujesz, że w Twoim życiu jest "duszno", brakuje energii, coś cię przytłacza - skorzystaj z zabiegów oczyszczania energetycznego połączonego z oczyszczaniem i równoważeniem Czakr.

Zabieg oczyszczania energetycznego wykonuje się po dobraniu odpowiednich narzędzi, czyli kadzideł i olejków dopasowanych do wibracji Aury.
Wykonuje się również tzw. przelewanie wosku nad Aurą osoby oczyszczanej, gdzie wosk zbiera zanieczyszczenia Aury; wosk ten wykorzystuje się tylko raz, następnie zakopuje.
Również okadzanie Aury lnem powoduje usunięcie zanieczyszczeń i blokad znajdujących się w Aurze.
Nerwice, stany lękowe, nieśmiałość, niepowodzenia, przyciąganie złych partnerów, wchodzenie w związki ze strachu przed samotnością, nadmierne wydawanie pieniędzy, nieumiejętność ich zarobienia, duszenie w sobie emocji, konflikt umysł- serce, konflikt umysł –mowa, problemy zdrowotne, których nie można zdiagnozować, problemy przewlekłe, nieporozumienia w rodzinie...  to tylko część ogromnej listy wpływu zanieczyszczeń w Aurze i złego działania czakr.
Do tego: podłączenia pasożytów astralnych powodują rozbicie, zniechęcenie, bóle w określonych częściach ciała, w pobliżu których pasożyty się ulokowały;  podłączenia dusz - szczególnie narażone na to są osoby pracujące, czy przebywające w miejscach tzw. podwyższonego ryzyka, jak: szpital, hospicja, kościół, itd.
Nawet przebywanie w miejscu, gdzie ktoś zmarł może spowodować przypadkowe podłączenie.

Jeżeli chcesz pozbyć się przeszkód na Twojej drodze życiowej, przyciągnąć do siebie odpowiednią pracę, partnera, ustabilizować swój organizm, być zdrowym, czuć się pewnie, stabilnie, odciąć od niekorzystnych wpływów  - poddaj się zabiegowi oczyszczania energetycznego i zharmonizowania czakr.
Jest to inwestycja  w siebie na bardzo długi okres czasu.
Zadbaj nie tylko o swoje ciało ale też o duszę.
Zasługujesz na zdrowie, szczęście, miłość i pieniądze. Usuń blokady, które nie pozwalają Ci się nimi cieszyć...

 

Alenna

Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe, Płeć i ciało, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl