Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
HOROSKOP MIŁOSNY 2012r
Autor:
Xena

HOROSKOP MIŁOSNY 2012r

 

BARAN - osoby samotne w tym roku mają szansę na poznanie swojej drugiej połówki. Zakochać się barany mogą bez pamięci i ta osoba przesłoni im cały świat. Jednak wszystko będzie zależeć od nich samych, czy nie będą zbyt wymagający co do nowej osoby i nie będą za wiele oczekiwać. W stałych związkach możliwe kłótnie, które będą spowodowane ciągłym zapatrzeniem się w sferze zawodowej i finansowej. By nie stracić partnera będą musiały go czymś zaskoczyć.

BYK- będzie to rok weryfikacji uczuć do partnera. Byki będą się starały poprawić relacje i naprawić błędy w związku, w rezultacie doprowadzi to do wybuchu jeszcze większego uczucia. Samotne byki postanowią zwiększyć swój wolny czas i poświęcić go zabawie. Będzie to idealny moment by zawrzeć ciekawe znajomości i poznać  potencjalnego partnera.

BLIZNIĘTA- będzie to bardzo trudny okres dla związków. Wiele może się rozpaść. Bliźnięta nie będą zdecydowane, czy z danym partnerem chcą przejść przez życie. Jednak szykują się im nowe znajomości dające nadzieję na przyszłość w sferze uczuciowej. Samotne zaś będą afiszowały się nowymi znajomościami, które przerodzą się w prawdziwy związek w tym roku.

RAK - wiele się będzie działo w życiu raka. Od nienawiści do namiętności. Może pojawić się zazdrość w stałych związkach. Samotny rak, jeśli chce stworzyć szczęśliwy związek musi być uczciwy wobec innych, ale przede wszystkim wobec siebie. Własne zdanie będzie najważniejsze, a nie pomoc innych.

LEW- będą miały jeszcze większe powodzenie tego roku niż zazwyczaj. Na ich drodze może pojawić się wyjątkowa osoba, a więc będą musiały dokonać wyboru odnośnie uczuć. W stałych związkach wkradnie się monotonność. By nie doszło do zdrady lub flirtu partnera, lew musi wprowadzić ożywienie.

PANNA- samotne osoby poznają ciekawą osobę, która może odmienić ich dotychczasowe poglądy. Jednak strach przed nieznanym może doprowadzić do tego, że kolejny rok będą singlami. Powinno się zaryzykować by być szczęśliwym. W stałych związkach może pojawić się ktoś trzeci. Panny powinny dokonać wyboru i wiedzieć czego chcą.

WAGA- samotne wagi nie będą narzekały na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Tym razem jednak nie będą zwracać uwagi na wszystkie nowe osoby. Wybiorą tę jedyną osobę, która ich zafascynuje. Mają szanse prawdziwie się zakochać i to z wzajemnością. W związkach kryzys. Może dojść do rozstania lub prób ratowania uczucia. Ciężka próba i wiele wysiłku.

SKORPION- samotne skorpiony będą mówiły o wielkim szczęściu. Nareszcie znajdą tę osobę, na którą tyle czekali. Prawdziwa harmonia. W stałych związkach również rozkwit uczuć i wielkiej namiętności a nawet pikanterii. To naprawdę dobry rok dla wszystkich skorpionów pod względem uczuć.

STRZELEC- samotne będą brylowały w towarzystwie. Nowe znajomości, których będzie naprawdę dużo nie wniosą nic nowego. Kolejny rok poszukiwań. W związkach pojawi się nuda; partnerzy będą musieli ożywić związek, wprowadzić coś nowego by zaskoczyć partnera. W przeciwnym wypadku możliwość niewinnych flirtów.

KOZIOROŻEC- w związkach brak starań o partnera i towarzysząca temu obojętność może przyczynić się do oziębienia wzajemnych relacji a z czasem do zdrady. Warto wnieść coś pozytywnego w relacje. Samotne pełne optymizmu i radości Koziorożce spełnią swoje marzenie- druga połowa będzie obok nich.

WODNIK- dobry rok dla samotnych wodników - będą brylowały w towarzystwie, poznają masę ciekawych ludzi i jedna znajomość może przekształcić się w coś więcej. Nadzieja towarzyszyć im będzie przez cały czas. Stałe związki pełne harmonii, zgody i szczęścia.

RYBY- ciągłe wahania nastrojów, niezdecydowanie nie napaja optymizmem do poznania miłości swego życia. Taki będzie cały rok dla samotnych rybek. Ciągłe poszukiwania, wymienianie partnerów nie przysporzy nadziei na przyszłość. W stałych związkach szczęście ;ryby będą chciały deklaracji uczuć i wyznań miłości.

Kategorie:

Wróżbiarstwo

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl