Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Kraina Czarów
Autor:
Usunięty Ekspert

Pewnie każdy z nas czytał barwną historię o małej dziewczynce, która w śnie zbłądziła w krainie, w której wszystko jest mozliwe. W tej przygodzie nic nie jest logiczne i do wyjaśnienia, a słowa absurdalne, niesłychane, zaskakujace i niemozliwe - najlepiej oddają atmosferę tej krainy...

Tarot, podobnie, to Kraina Czarów, przedstawiana na obrazach kart. Ukazuje stany ducha; ich obserwacja pozwala nam poznać nasze wnętrze z różnych prespektyw. Stany te nie są ani "pozytywne" ani "negatywne", ani "za" ani "przeciw". Jest to historia, którą możemy przyjąć, odrzucić, sprawdzić, uwzglednić lub zignorować.

Jest to przygoda będąca dla każdego z nas indywidualną chwilą. W tej chwili nie ma granic, wiele zaskakuje oraz jest ona zaskakująca dla każdego z nas.

W świecie fantazji żyje mniej lub bardziej kazdy z nas.Tu nie ma granic, nie ocenia się przez pryzmat błędów, podjetych decyzji czy zaistniałych sytuacji. Jest to Kraina bez barier, w której możemy zaakceptować siebie samych.

Tarot ma funkcje równiez lustra. Lustro odbija dostrzegalną rzeczywistość, zaś Tarot jest zwierciadłem duszy. Im głębiej w nie zaglądamy, tym więcej dowiadujemy się prawd o nas samych. Wielu z nas odczuwa strach lub niesmak przed odkryciem własnej wewnętrznej rzeczywistosci. Wielu z nas uparcie utrzymuje, że zna siebie samych i wkłada dużo energii w świat złożony ze swoich wyobrazeń. Każda kontra powoduje strach, ograniczenia i niewole. Zewnętrzna rzeczywistosć wówczas pozostaje ukryta w podświadomości i jest nierozpoznana.

Nie wielu ma odwagę wejść do Krainy Czarów, w której wszystko jest mozliwe.

Zaś Ci, którzy odbyli taką przygodę, przeszli metamorfozę, stali sie wrażliwsi i silniejsi. Widzą to, co gołym okiem jest niewidoczne.

Taka jest Kraina Czarów, w której słowa są niesłychane, zaskakujace oraz niemozliwe.

 

Orsana

Kategorie:

Wróżbiarstwo, Porady życiowe, Metafizyka, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl