Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
CHOROBA A ZNAK ZODIAKU i PRZYPISANE IM ZIOŁA
Autor:
Agnelya

http://www.biology.pl/arl/zdj/mini/sap_off_kw.jpg http://www.biology.pl/arl/zdj/mini/nep_cat_kw2.jpg


BARAN Aries.svg

Możesz zlekceważyc katar, ale bardziej poważne choroby, które ograniczają mozliwość ruchu mogą prowadzic do depresji. Mozesz cierpieć na bóle głowy i wokół głowy, miewac choroby oczu czy uszu i kłopoty z zatokami a nawet newralgię. Idealne zioła dla Ciebie to: kozłek lekarski, arnika, skrzyp polny.

 

BYK Taurus.svg

Rzadko przyznajesz się, że chorujesz a to niestety jest powodem Twoich późniejszych kłopotów. Cierpisz najczęściej na  stany zapalne gardła, zaparcia i schorzenia spowodowane tym, ze sobie folgujesz- stąd nadwaga więc dbaj o diete, o kondycję. Idealne zioła dla Ciebie to: krwawnik pospolity, szałwia i korzeń lukrecji.


BLIŹNIETA Gemini.svg

Przemęczenie nerwowe to potencjalny problem i chociaż rzadko narzekasz, to często masz problemy z gardłem, oskrzelami ,kregosłupem; nierzadko wypadają Ci włosy i masz kłopoty z krązeniem, a jeśli jesteś kobietą to z układem hormonalnym. Idealne zioła dla Ciebie: czarny bez, piołun, głóg i dzika róża.


RAK Cancer.svg

Potrzebujesz dużo miłości i poczucia bezpieczeństwa, a problemy zdrowotne są u Ciebie zwykle z powodu zmartwienia. Często pogrążasz się w melancholii, miewasz niestrawność, katar, kaszel, zaburzenia pokarmowe. Idealne zioła dla Ciebie: koper włoski, majeranek.


LEW Leo.svg

Lubisz zwracac na siebie uwagę i jak inni Ci współczują... - to jedyna zaleta Twojego chorowania. Cierpisz na rózne nagłe choroby, nierzadko na serce i choroby krążenia; nerwy zwłaszcza grzbietowe, ramiona, nadgarstki, nogi i kostki. Idealne zioła: głóg i rumianek.


PANNA Virgo.svg

Często choroba krzyżuje Ci plany, mimo że o zdrowie bardzo dbasz. Cierpisz na problemy z układem pokarmowym, kłopoty ze snem, ale największym obciążeniem dla Ciebie jest zamartwianie się rzeczami, na które nie masz wpływu. Zioła dla Ciebie: siemię lniane, koperek, prawoślaz lekarski.


WAGA Libra.svg

Zwykle nie narzekasz na choroby, ale lubisz kiedy inni się z Tobą obchodzą  jak z jajkiem. Miewasz problemy z nerkami, oczami, pecherzem, czasem skórne i bóle pleców. Idealne zioła dla Ciebie to: jałowiec i lawenda, melisa.


SKORPION Scorpio.svg

Nierzadko jestes przepracowany z powodu uporczywego dążenia do określonych celów, dlatego zdarzają Ci się obrazenia ciała; cierpisz też na problemy z organami rozrodczymi, przepuklinę, hemoroidy, górne drogi oddechowe i kręgosłup. Idealne zioła dla Ciebie to: piołun, chrzan, liście jeżyny.


STRZELEC Sagittarius.svg

Wysportowany, energiczny raczej nie miewasz powaznych chorób, ale lubisz jesć, pić i masz wypadki spowodowane ryzykownym trybem życia i bycia np.doznajesz urazów kończyn. Szybko wracasz do zdrowia. Idealne zioła dla Ciebie: kora dębu, dziurawiec.


KOZIOROZEC Capricorn.svg

Masz konserwatywne podejscie do zycia ale często sie zamartwiasz i przepracowujesz co moze powodować czasowe niedomagania; miewasz problemy reumatyczne, z koścmi oraz skórne. Idealne zioła dla Ciebie: skrzyp polny i mniszek lekarski.


WODNIK Aquarius.svg

Masz małą odporność na chłód, wilgoć i zmiany pogody. Jestes bardzo aktywny umysłowo i mozesz miewac kłopoty na tle nerwowym, kłopoty z koncentracją, a u osób starszych żylaki, problemy z krążeniem, a także z oczami, stawami. Idealne zioła dla Ciebie to: szałwia, mięta, koper.


RYBA Pisces.svg

Bardzo jestes podatna na depresję, masz skłonność do fantazjowania, uważaj by nie doprowadzić sie również do problemów z alkoholem czy nadużywaniem leków, zwłaszcza w czasie niepewnosci emocjonalnej. Zanim sięgniesz po tabletke, czy używkę wypróbuj medytacje, muzyke relaksacyjną, afirmację a zobaczysz, że uspakaja lepiej. Oprócz stanów związanych ze stresem miewasz kłopoty z układem limfatycznym, trawiennym i stawami. Idealne zioła dla ciebie to: melisa, dziurawiec i męczennica cielista.


JEŚLI MASZ PROBLEM I CHCIAŁBYŚ/ŁA WESPRZEC SIĘ ZIOLAMI NAPISZ SMS O TREŚCI:

TC.AGNES.swój znak zodiaku,imię,problem i wyślij pod numer 73068

np:TC.AGNES.Wojtek,Byk,bezsenność

 

http://www.poradnia.pl/images/stories/artykuly/waleriana.jpg

 

 

 

 

 


Dziękuję za odwiedziny !
http://www.obrazki-i-gify.yoyo.pl/galeria/456729269kwiaty-209.gif
 
 
 
 

Kategorie:

Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl