Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Znak zodiaku a moda i uczesania kobiece
Autor:
Usunięty Ekspert

BARAN - jest to kobieta-wojowniczka, mistrz sprawiedliwości. Życie jej zwykle nie jest spokojne. Takie kobiety bardzo łatwo poznać, one często krótko się strzygą i lubią nosić ubrania w męskim stylu - jeansy, bluzki, swetry, kurtki, sznurowane buty.

BYK - to prawdziwa gospodyni, która potrafi stworzyć szczęśliwy dom dla swoich najbliższych, w którym jest zawsze ciepło, wygodnie i spokojnie.
Kobiety Byki mają dobry gust i doceniają jakość i piękno w odzieży, którą noszą. One zawsze są zadbane i mają bardzo kobiece fryzury, zawsze ładnie ułożone włosy (do ramion lub dłuższe).

BLIŹNIĘTA - kobieta-rozmówczyni, czuje się swobodnie i bezpiecznie w różnych sytuacjach społecznych. Ta kobieta stara się dbać o linię, a porusza się ona zawsze niezwykle łagodnie, jak kocica. Lubi zmiany – również we fryzurach (zmienia kolory i style).

RAK - jest to strażniczka tradycji, doświadczeń, wiedzy i czuła opiekunka swoich dzieci. Innymi słowy to obraz kobiety, dla której macierzyństwo i wychowanie młodszego pokolenia jest najważniejszym zadaniem życiowym. Ona często też interesuje się kulturą, rękodziełem i etnografią. Zwykle więc odpowiadają jej najbardziej fryzury z gładkich włosów, związane, upięte w skromny, ale elegancki koczek tuż nad karkiem. Przy większych okazjach preferuje styl romantyczny, wpięte kwiaty lub dyskretne ozdoby.

LEW - Jej fryzura to kaskada gęstych kasztanowo-złotistych lub miedziano-czerwonych włosów, swobodnie spadających na ramiona z pokaźną grzywą. Zazwyczaj jest to wielkie dzieło fryzjerskie; poza tym Lwica zawsze dba o swoje włosy, używając do nich różnych kosmetyków. Lwica lubi zakładać różnego rodzaju opaski do włosów (czasem bogato zdobione).

PANNA - bardzo pracowita kobieta, często Biznes Lady. Jej styl to klasyczna elegancja.
To styl kobiet, które zdają sobie sprawę, że są tą lepszą i piękniejszą połową ludzkości.
Prostota, funkcjonalność, łatwość ułożenia włosów - skłaniają ją do wyboru czystej, nieskomplikowanej linii opierającej się na perfekcyjnym strzyżeniu. Jeden ruch głowy i każdy kosmyk ląduje na właściwym miejscu. Na specjalne okazje decyduje się na bardziej ekstrawagancki kolor, trochę brokatu lub koloryzującego żelu. Nie przepada za ozdobami.

WAGA - to kobieta Muza. Jest to jej szczególna rola - jedna z najtrudniejszych. Kobieta Waga łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, często skupia na sobie zainteresowanie płci przeciwnej.
Styl takiej kobiety to lekkość, piękno, wyrafinowana estetyka, charyzma, urok, harmonia.
Często nosi długie włosy, najlepiej bowiem czuje się w kobiecych fryzurach i może korzystać z możliwości częstej zmiany uczesania. Od wielkiego dzwonu stać ją na ekstrawagancję, a nawet odrobinę szaleństwa - warkoczyki, misterne koki i plecionki, treski, przedłużanie włosów.

SKORPION - kobieta uwodzicielka, mistycznie atrakcyjna, pociągająca, która "zabójczo" działa na wyobraźnię mężczyzn.
Jej włosy są czarne lub w nowoczesnych odcieniach — śliwki, bakłażanu; są one dostatecznie długie, rozpuszczone lub w formie spiralek.

STRZELEC - to kobieta - misjonarz, podróżniczka i filozof, kochająca przygody.
Są dwa typy kobiety Strzelca: pierwszy typ - wysoka i statyczna, z dobrymi manierami, ekstrawagancka i niezależna, z twardym charakterem. A drugi typ - dziewczyna chłopczyca o dziwnym zachowaniu, nie szanuje cudzego zdania i nie zwraca uwagi na otoczenie. Jest jak dziki mustang.
Jeśli natura obdarzyła ją pięknymi włosami, co całkiem często się zdarza, pozwala im układać się swobodnie i jedynie od czasu do czasu koryguje ich linię. Jeżeli są mniej bujne, bez żalu je ścina. Ma wrodzone wyczucie stylu, więc jej fryzura zwykle dobrze komponuje się z całą sylwetką, sposobem poruszania się i ubierania.

KOZIOROŻEC - kobieta szef, często zajmuje ważne stanowiska biznesowe lub polityczne, ona zawsze jasno określa swoje cele i ma wszelkie zdolności do osiągnięcia tych celów.
Ta kobieta biznesu posiada poczucie własnej godności, odzwierciedlone we wszystkich jej działaniach, wyglądzie, zachowaniu, postawie, a nawet w głosie. Jej styl jest klasyczny. A tendencja kobiet Koziorożców do tego rodzaju odzieży odzwierciedla charakter, jej aspiracje i cele życiowe.
Na co dzień nosi uczesania oszczędne w formie - proste włosy, ostrzyżone na krótko lub półdługie. Lubi grzywki, gładkie koczki. Czasem świadomie preferuje styl retro - lata dwudzieste lub trzydzieste.  Uczesanie na specjalną okazję to dla niej mieszanka wyrafinowania i klasycznej elegancji - kok ozdobiony brokatem lub elegancką spinką, gładka; połyskliwa fryzura utrwalona brylantyną.

WODNIK – jest to kobieta awangardowa, a wydarzenia w jej życiu są zawsze nieprzewidywalne. Taka rola jest dobra dla tych, którzy chcą zniszczyć przestarzałe systemy w działalności społecznej lub w relacjach międzyludzkich.
Jej wygląd jest zazwyczaj unikatowy, niepowtarzalny, ekstrawagancki. Ta kobieta chce nosić najbardziej awangardowe rzeczy, które zostały stworzone dla kobiet śmiałych. W każdym przypadku obraz Wodniczki musi zawierać co najmniej jeden oryginalny element.
Zazwyczaj wierna swemu uczesaniu, można wręcz rzecz że jest w tej kwestii dość konserwatywna. Do salonu fryzjerskiego wybiera się więc dopiero wtedy, gdy coś mocniej zagra jej w duszy i gdy zapragnie zmian. W takiej sytuacji często oczekuje pomysłowości, trafnych podpowiedzi i propozycji doświadczonego fachowca. Wielkie wyjście to dla Wodniczki okazja by popuścić wodzy fantazji. W grę wchodzą oryginalnie upięte koki, asymetryczne przedziałki utrwalone woskiem.

RYBY - kobieta idealna, tajemnicza, romantyczna, odseparowana myślami od świata zewnętrznego, co zapewnia jej możliwość spojrzenia na jego problemy w sposób bardziej realny. Włosy Ryby są koloru pszenicy - jasny lub ciemny blond, również w jasne pasemka, ale na pewno nie są to kolory typu- śliwka, mahoń, bordo itd. Zazwyczaj są to długie rozpuszczone włosy (proste lub faliste), spadające na ramiona, często również spięte do góry.

 
Kategorie:

Wróżbiarstwo, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl