Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Fryzury męskie a Znak Zodiaku
Autor:
Usunięty Ekspert

Baran

Baran to niezwykle energiczna i aktywna osoba, lubiąca życie w ciągłym ruchu. Nie lubi monotonii dlatego ciągle zmienia fryzury. Często można zaobserwować u niego blond pasemka.

 Byk

Byki ponad wszystko cenią sobie wygodę, luksus i dostatek. Panowie zawsze mają zadbane, eleganckie fryzury z dodatkiem żelu.

Bliźnięta

W znaku Bliźniąt znajdują się osoby o żywej wyobraźni, bardzo inteligentne, wszechstronne, komunikatywne, pomysłowe, kontaktowe, bystre, zręczne, łatwo przyswajające informacje. Jednak ich fryzury to najczęściej klasycznie ścięte włosy.

 Rak

Cechuje je bardzo duża wrażliwość, skłonność do wzruszeń, zmienność nastrojów, popadanie w melancholię, nieufność. Panowie często noszą nieco dłuższe kręcone włosy.

Lew

Lew jest ambitny, inteligentny, pomysłowy, pełen wdzięku i charyzmy. Bardzo często noszą grzywkę albo zapuszczoną dłuższą, albo postawioną do góry.

Panna

Panna ma bardzo duże zamiłowanie do porządku, jest praktyczna, pracowita, dokładna opanowana, poważna i obowiązkowa. Fryzura to zawsze równo ścięte włosy. Nie lubi zmian i nowinek.

Waga

Wagi kochają wygodę, luksus i życie w dostatku. Zrobią wszystko by właśnie to osiągnąć. Ich fryzury są wymyślne ponieważ mają nie lada smak artystyczny. Nie boją się zmian kolorów włosów. Zawsze inaczej ścinają włosy.

Skorpion

Skorpion to tajemnicza osoba. Ludzie spod tego znaku często mają bardzo skomplikowane natury, zmienne charaktery, są pełne sprzeczności. Panowie najcześciej obcinają włosy na modnego irokeza.

Strzelec

Strzelec to prawdziwy poszukiwacz przygód; niezależny, odważny, zuchwały, beztroski, pełen optymizmu i wiary, pozytywnie nastawiony do ludzi, przyjazny i uprzejmy. Nie boi się zmian, jednak fryzury woli klasyczne. Jedyna jego ekstrawagancja to nałożenie odżywki na włosy.

Koziorożec

Koziorożec jest bardzo pracowity, obowiązkowy, ambitny, punktualny. Jego włosy lśnią. Często obcina je zgodnie z modą.

Wodnik

Indywidualista lubiący zaskakiwać otoczenie, ekscentryk, ryzykant. U niego możemy podziwiać kolorowe włosy. Różne fryzury ścięte w wymyślny sposób.

Ryby

Uosobienie wrażliwości, łagodności i dobroci. Bogate życie wewnętrzne, intuicja, wyobraźnia, bujanie w obłokach, takie są właśnie Ryby. Ich fryzury są zawsze nowoczesne chociaż bardzo cenią sobie naturalność.

Kategorie:

Płeć i ciało, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl