Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Czy jesteście dobraną parą?
Autor:
Agnelya

http://www.obrazki.info/miniatury/172957razemparaht1.jpg

Niejedno małzeństwo staje się nieszczęśliwe lub kończy się rozwodem, bo partnerzy są "niedobrani". Harmonia w związku ma duże znaczenie,  bo jeśli dwoje ludzi się nieodpowiednio dobierze to ich życie staje sie trudne. Pod jakim kątem powinni się dobrać ? W poprzednim artykule pisałam o doborze numerologicznym dziś napiszę o zainteresowaniach, poglądach w sprawie doboru znajomych, rozrywek i o wielu innych czynnikach, ktore mają wpływ na zacieśnianie lub rozluźnianie więzów małżeńskich.

Przed zawarciem związku istotną rzeczą jest omówienie z partnerem, jak ma wyglądać nasze życie od strony praktycznej. I tu liczy się nie tylko seks, ale szczególnie codzienna proza życia. Gdzie będziemy mieszkać, kto będzie zajmował się budżetem, a może wspólnie; jakie relacje chcemy utrzymywać  z naszymi rodzinami, znajomymi, jakie rozrywki uwzględnimy w naszym grafiku. Wspólna wymiana myśli, kompromis zwłaszcza wtedy, kiedy zrodzą sie w naszym życiu kłopoty, jest konieczny. Okaże się wówczas, czy  potrafimy wspólnie pokonac problemy, czy będziemy je zamiatać pod dywan lub szukać innej "odskoczni." Takie i podobne ustalenia są konieczne by zwiazek był udany; to przed zawarciem go powinniśmy sprawdzić, czy ufamy sobie i jesteśmy gotowi do wymiany myśli.

Dwoje ludzi najlepiej pasuje do siebie, kiedy są w podobnym wieku i wywodzą się z jednego srodowiska; mają podobne wykształcenie, hobby, poglądy. Co prawda z innych środowisk i odmiennego pochodzenia też mogą i są często dobraną parą, ale muszą spełniać obydwoje warunek- być jednocześnie dojrzali uczuciowo. Bez względu na przedsięwzięte środki należy pamiętac, że dwoje ludzi nigdy nie pasuje do siebie w sposób doskonały. Oboje mają jakieś wady. Niektóre można zauważyc już przed ślubem, niektóre wychodzą na jaw dopiero później.

Ale proszę pamietać, że do rozwodu doprowadzają nie tyle same wady, co sposób podejścia do tej sprawy ze strony partnera. Więc jeśli już wiesz że On, Ona ma takie i takie wady, a Ty nie potrafisz zdobyć się na ustępstwa i już teraz ciągle Ci to przeszkadza, ale na przykład lubisz z nim/nią seks to lepiej nie pobieraj się z taką osobą. Otwórz serce na inne kontakty, znajomości, bo ten związek nie przetrwa próby czasu. Nie zmienisz go, a sam seks niestety nie wystarczy by razem iść przez życie i budować rodzinę.

http://swiat-obrazkow.pl/obrazy/2/245/milosne_fotki.gif

 
 
 
 
Kategorie:

Porady życiowe, Płeć i ciało, Historie miłosne, Historie z życia

KOMENTARZE:

Usunięty ocena5
(2012-02-25 18:05:05)
Bardzo trafne spostrzeżenia. Prawdą jest to, że najczęściej idziemy na żywioł - kochamy się i wbrew wszystkiemu chcemy być razem, ale to nie jest dobry krok! Najważniejsza jest rozmowa i tak jak powiedziałaś Droga Agnes - przede wszystkim prawdziwa, szczera rozmowa o przyszłości. Pozdrawiam cieplutko ;) Amber
Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl