Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Co mówi o Tobie Twój kolor Aury?
Autor:
Usunięty Ekspert

Każdy człowiek wytwarza wokół siebie pole energetyczne zwane inaczej aurą. Sama nazwa pochodzi od greckiego słowa aura oznaczającego bryzę. Jest to nasza bardzo osobista wibracja. Tybetańscy mistycy twierdzą, że to subtelne światło określa osobowość człowieka, natomiast jego odcienie związane są z myślami, pragnieniami czy zamiarami. Podstawowy kolor jest dominujący i zarazem najbardziej widoczny w naszej aurze. Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje.

Poprzez obserwację kolorów aury można określić stan psychiczny człowieka a także jego stan zdrowia. Z aury wyczytać także można cechy jego charakteru.
Kolory aury nie są stałe i zmieniają się zależnie od stanu psychicznego. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza.
Pozytywna energia aury, ma czysty i wyraźny kolor i nie jest niczym zmącona. Kolory blade, zgaszone, "przybrudzone" oznaczają niskie wibracje i mało pozytywne uczucia. W ten sposób można poznać kłamców, osoby zazdrosne, nieżyczliwe, kierujące się niezbyt czystymi intencjami wobec innych.

Aury różnych ludzi potrafią otwierać się na siebie, gdy czujemy do siebie sympatię i pozytywne wibracje.  Natomiast gdy nasze intencje są do siebie negatywnie nastrojone, osoba potrafiąca dostrzec to zjawisko zauważy jak obie aury odpychają się od siebie. Mówimy wtedy często, że dana osoba jest odpychająca, mamy problem z nawiązaniem jakiegokolwiek kontaktu. Osoby zakochane tryskają piękną aurą wokół siebie, która pozostaje w wyraźnym połączeniu. Bywają również osoby, które są dla innych wampirami energetycznymi. Czasem czujemy się po kontaktach z nimi kompletnie wypompowani; nasza aura traci wtedy swój blask i jej rozmiar może się zmniejszyć.

Podstawowy kolor naszej aury mówi o naszej postawie życiowej oraz o utrwalonych już cechach charakteru. Oto niektóre kolory aury i ich znaczenie:

Czerwień to siły żywotne, zdrowie, agresja, zmysłowość

Pomarańcz oznacza emocje, przyjemności, energię, współpracę

Żółty optymizm, zadowolenie, zdolności, kreatywność

Zieleń  uzdrawianie, serdeczność, współczucie, umiłowanie przyrody

Niebieski  nauczanie, kreatywność, komunikacja, rozwój, talenty

Indygo  mądrość, charyzma, dojrzałość, jasnowidzenie

Fioletowy duchowość, inspiracja, świadomość, humanitaryzm

Róż to młodość, delikatność, wrażliwość, naiwność

Brąz to pokora, poświęcenie, ostrożność

Srebrny intuicja, idealizm, marzycielstwo, wizjonerstwo

Złoty nieograniczony potencjał

Należy pamiętać jednak o tym, iż dana barwa nie oznacza jeszcze tego, że dana osoba wykorzystuje swój potencjał. Może mieć naturalne predyspozycje do konkretnych talentów, zainteresowań; może łatwiej osiągać sukcesy w danej dziedzini, lecz gdy jest zablokowana w jakikolwiek sposób, gdy ograniczają tą osobę jakieś wzorce czy mechanizmy, jej potencjał i możliwości mogą zostać niewykorzystane.

Osoby uczące się obserwować aurę dostrzegają najpierw poświatę sobowtóra eterycznego, oczywiście gdy oko przyzwyczai się już do odróżniania jej od powidoku. W tej subtelnej warstwie dostrzec można zaburzenia chorobowe zanim jeszcze zamanifestują się nam w materialnej powłoce. W taki sposób można uniknąć wielu problemów ze zdrowiem lub rozpocząć środki zapobiegawcze, gdyż jak powszechnie wiadomo lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dobry bioenergoterapeuta wychwyci tego typu informacje.


W książce Richarda Webstera „Odczytywanie aury ” znaleźć można wiele informacji dotyczących widzenia aury, tego jak i w jaki sposób ucząc się widzenia pozazmysłowego, które może wyćwiczyć w sobie każdy człowiek, uniknąć można oszukania poprzez inne osoby oraz jak rozpoznać te, które są nam życzliwe. Pamiętać jednak należy by dobrze przyjrzeć się najpierw samemu sobie, zanim oceni się innych.

Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Płeć i ciało, Metafizyka, Historie z życia

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl