Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Znaki runiczne i ich znaczenie - runa Fehu
Autor:
Agnelya

Runa Fehu oznaczana jest literą F i jest to pierwsza runa otwierająca alfabet starszego futharku.

Symbolizuje bogactwo, dobrobyt, inwestycje, sukces, ale też płodność i nową drogę, nowy cel, nowy sukces.

Runa jest określana jako runa pieniężna, ponieważ znaczeniowo związana jest z materią i obfitością. W znaczeniu wróżebnym oznacza zarówno powodzenie jak i bogactwo materialne, ale równiez awans i wszystko to, co ma związek ze wzrostem, pomnażaniem. Fehu oznacza też poczucie wartości i zbliżenie się do realizacji swojego  upragnionego celu. Runa często też oznacza władzę lub sprawowanie władzy.

Runa Fehu symbolizuje dwie gałęzie lub dwa rogi krowie. Dosłowne znaczenie Fehu to bydło, ponieważ w przeszłości to ono było symbolem przedstawiającym bogactwo rodziny. Wszystkie należności, długi były wypłacane w bydle, które było miarą wartości i środkiem wymiany tak, jak pieniądz dziś.

Runę Fehu zatem z powodzeniem można stosowac jako amulet (ma działanie też ochronne) i umiescić ją można w każdym obszarze, który chcemy wzmocnić. Jako amulet może nam pomóc w biznesie, rozwijając go i pomnażając nasze dobra materialne. Runę można nosić w portfelu, postawić w obszarze partnerstwa czy też rodziny.

Jeśli chcemy by pieniądze były stałym gościem naszego domu można w lewym górnym rogu naszego centralnego pokoju postawić piękny kamień, zielony jadeit i to na nim narysować runę. Runa bardzo dobrze wzmacnia układ imunologiczny organizmu, ale też płodność. Pary pragnące potomstwa mogą taką runę wyhaftować na swojej pościeli lub piżamie. Runę możemy też stosować wizualizacyjnie, wyobrażając sobie dobrobyt, bogactwo i wszystko to czego pragniemy, jako coś co już mamy tu i teraz.

Zastosowań tej runy może być bardzo wiele, więc jeśli Ty chcesz coś pomnożyć, coś Ci nie idzie i chciałbyś koniecznie to zmienić, zapraszam Cię na czat, a udzielę Ci kilku ważnych wskazówek, dzięki którym już na zawsze będziesz szczęśliwy. Pamiętaj los szczęście rzuca, ale nie każdy je łapie. Nie pozwól by ominęło Ciebie!

http://wizytauwrozki.pl/expert/127/Agnes

tel. 700 688 336

Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl