Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Znaki runiczne i ich znaczenie - runa URUZ
Autor:
Agnelya

Runa Uruz jest to druga runa starszego futharku. Symbolizuje moc wewnetrzną pozwalającą osiągnąć cel, bezwzględu na otaczających ludzi. Symbolizuje nieograniczony potencjał możliwości, siłę przebicia, zdrowie, otrząśniecie się z przeszłosci, ogromne siły witalne, potencjał intelektualny i twórczy.


W znaczeniu wróżebnym Uruz oznacza nagłe nieoczekiwane zmiany, pozytywny rozwój sytuacji, często oznacza zmianę relacji lub więzi. Wskazuje nowe perspektywy lub styl życia. Dla mnie Uruz to lekcja, że zmiany są nieuniknione, a jego siła nie jest siłą by wywierac władze nad innymi, ale siła Uruz zatrzymuje wywieranie władzy nad nami.

Dosłowne znaczenie runy Uruz to Tur, Żubr. Zwierzęta te były cenione za ich wielką siłę, dzikość  i potencjał. Tur był kiedyś rozpowszechniony w całej północnej Europie, a według niektórych źródeł przemierzał Wielką Brytanię aż do 1200r. Ostatni Tur był widziany w Polsce w 1627r. Miał ogromne rogi cenione za wykorzystanie jako naczynie do picia.

Uruz może także oznaczać bogactwo, odwagę deszcz, wagę i wiek. Deszcz, bo zaczyna się na ziemi, idzie w górę do nieba i wraca na ziemię (jak popatrzymy na kształt runy); wagę, bo pomysł zaczyna się w naszej podświadomości, a potem przechodzi do naszego aktywnego umysłu i materializuje się w naszym świecie fizycznym; Wiek bo rodzimy się ,żyjemy, umieramy. Mamy fizyczną zdolność do kontrolowania tego, co dzieje się w świecie materialnym, wokół nas; jak żyjemy. Nie mamy jednak kontroli nad śmiercią, więc Uruz jest to runa natychmiastowego działania w świecie fizycznym i organicznym. Uruz pokazuje dziką stronę jaźni, wskazując na to, co można osiagnąc; wcześniejsza runa Fehu pokazywała to co posiadamy.

Jak każdą runę, możemy ją stosowac jako amulet by polepszyć zdrowie. Ma dobry wpływ na układ trawienny; jeśli chcemy poprawić koncentracje możemy taką runę narysować np. na kamieniu Chalcedon i postawić na biurku naszego dziecka. Runa też przyciąga pomyślność więc z powodzeniem możemy ją zastosować w obszarze, który chcemy wzmocnić. Dobra jako amulet przy anemii, dodaje sił i podnosi odporność. Jest idealna, jeśli chcemy się pozbyć lęków, kompleksów. Co ważne, pomaga pokonać słabości, nawyki, uzależnienia. Daje poczucie wewnętrznej harmonii i spokoju, chroni dom przed złem.

Zastosowań tej runy może być bardzo wiele, więc jeśli Ty chcesz coś usprawnić, jesteś zagubiony, nie możesz poradzić sobie ze stratą np.partnera ,albo jest coś co chciałbyś koniecznie zmienić, to zapraszam Cię na czat, a udzielę Ci kilku ważnych wskazówek, dzięki którym na pewno  będziesz szczęśliwszy. Pamiętaj los szczęście rzuca, ale nie każdy je łapie. Nie pozwól by ominęło Ciebie!

http://wizytauwrozki.pl/expert/127/Agnes

tel. 700 688 336 
Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo, Praca nad sobą, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl