Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
JAK I PO CO ODBLOKOWAĆ CZAKRĘ SERCA ?
Autor:
Agnelya

http://swiat-obrazkow.pl/obrazy/2/110/bukiet_roz_na_bialym_tle.jpg

Czakrę serca  odblokowuję się przy wizualizacji różowej róży z 12 płatkami, która się powoli otwiera, lub nosząc różowy kwarc. Czakra  znajduje się w okolicach mostka, między żebrami. Jej barwą jest intensywna zieleń, która może się też przeobrażać w głęboki róż, jeżeli czakra jest wykorzystywana w dużym stopniu. Czakra odpowiada za czyste duchowe uczucie bezinteresownej miłości.

Osoba z tą czakrą, dobrze funkcjonującą, pozbawiona jest negatywnych emocji, kocha inne żywe istoty na wysokim subtelnym poziomie duchowym.

Różnorodne blokady tej czakry wiążą się z negatywnymi doświadczeniami, takimi jak nieszczęśliwa czy zraniona miłość. Utrudniają one uzyskanie czystej wibracji duchowej. Niedoczynności i poważniejsze zaciemnienia tej czakry sprawiają, że człowiek ulega emocjom negatywnym. Nadmierne działanie może przynosić tylko bardzo drobną i subtelną szkodę taką, jak na przykład rozwijanie nadmiernej chęci pomocy, nawet jeżeli to przekracza nasze możliwości.

Czakrę tę pobudza kontakt z zielonymi i różowymi przedmiotami. Pomagają kamienie takie jak:  różowy kwarc, szmaragd, jadeit, turmalin. Pobudza ją zapach olejku różanego.

Bardzo wskazana jest medytacja nad jednością z przyrodą, rozwijanie miłości do wszelkich istot. Także kontemplacja mantry„Jam” może rozbudzić tę czakrę. Kiedy człowiek  nie może uwolnić się od wszystkich emocjonalnych zranień, które zapisane są w jego podświadomości; ciągle wraca do starych ran, wspomina przeszłe zdarzenia z własnego życia, następuje w jego życiu brak harmonii. Trzymanie w sobie głębokich urazów zapisuje jeszcze głębiej w podświadomości bardzo egoistyczny program i produkuje w ciele dużo szkodliwych emocjonalnych toksyn, a te mogą uszkadzać jego ciało fizyczne; odgradzają takiego człowieka od Najwyższego Źródła. Jest bardzo ważne aby umieć usunąć wszystkie szkodliwe programy z własnego umysłu. Oczyścić ośrodek serca, uczynić z niego kartkę białego papieru i wpisać w to miejsce już inny pozytywny program.

Jeśli chcesz uczynić się wolnym (wolną) przede wszystkim zastanów się sam (sama) nad sobą. Przemyśl własną osobowość. Zadaj sobie następujące pytania:

1. Jak ja wyrażam swoją miłość ?

2. Czy pozwalam swojej duszy w osiągnięciu jej dziedzictwa ?

3. Czy wiem co to naprawdę znaczy świętość, bycie wszechobecnym i wszechwiedzącym ?

4. Czy potrafię żyć w kolektywnej grupie i być jednym ogniwem w tym wspólnym łańcuchu ?

5. Czy potrafię wzmocnić inną osobę ?

6. Czy współpracuję ze Światłem i wzrastam w jego pozytywnej wibracji ?

7. Czy pozwalam aby moja dusza otworzyła się na spirytualną wiedzę ?

8. Czy pozwalam przemówić własnej duszy we własnym sercu, czy tylko dopuszczam do głosu własny umysł ?

9. Czy jestem współtwórcą pokoju, harmonii, czy moja miłość dla całej ziemi, każdej istoty i natury jest jednakowa i bezinteresowna ?

10. Czy jestem wolny (wolna) od wszelakich uczuć zazdrości i zawiści ?

11. Czy rozpoznaję innych, którzy idą prawidłową drogą i niosą dla świata życie i miłość?

12. Czy może tylko swoim zachowaniem burzę pracę i szczęście innych ?

13. Czy potrafię w pełni wybaczyć największe krzywdy jakie świat mi uczynił ?

Jeśli spełniasz te warunki, odblokujesz własny ośrodek serca. Te 13 najważniejszych punktów są kluczem do otwarcia się czakry serca. W pełni odblokuje piękną cechę - współczucie i wybaczenie - obudzi ośrodek serca na wielką miłość, da wolność i otworzy w człowieku spirytualne wnętrze.

MIŁOŚĆ jest Prawdą i Światłem. PRAWDA jest Miłością i Światłem. ŚWIATŁO z Najwyższego Źródła jest Miłością i Prawdą. Wzrastanie w spirytualnej świadomości jest dla każdego człowieka wielkim wyzwaniem. Zmienia jego dotychczasowe życie i otwiera nowe zdrowe związki z podobnymi do siebie duszami. Bardzo ważną częścią tego procesu jest zaufanie. Kiedy naprawdę osiągniesz ten stopień i staniesz się człowiekiem godnym zaufania, niebo samo otworzy dla Ciebie wyższe wymiary. Zredukuje twoje obawy i lęki, da Ci wolność.

Otwarcie czakry serca jest dla człowieka wielkim darem, podnosi wibracje i miłość, daje spirytualną moc. Serce otwiera się na miłość dla innego człowieka, szuka możliwości aby pomóc światu. Warunkiem przejścia do poziomu świadomości serca jest uwolnienie się od uczuć przywiązania „do", od chęci zawłaszczenia.

Pomocne Afirmacje: „Ja (Twoje imię) wczuwam się i wsłuchuję w głos (spokój) mego serca. Wszystkie moje myśli, słowa i uczucia wychodzą z serca. Kocham i jestem kochana. Zasługuję na miłość”.

Kategorie:

Poznanie, Praca nad sobą, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl