Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
Znaki runiczne i ich znaczenie - runa THURISAZ
Autor:
Usunięty Ekspert

RUNA TRURISAZ

 

Trzecia runa pierwszego wielkiego futharku przypisana jest nordyckiemu bogowi płodności Thorowi. Symbolizuje młot lub olbrzyma. Staroangielska nazwa Thorn oznacza nic innego jak cierń. Żywiołem tej runy jest ogień. Cierń jako symbol ochrony ma właśnie takie znaczenie, gdyż ludzkość już we wczesnych latach używała tego typu ogrodzenia przed drapieżnikami jak i ludźmi wrogo nastawionymi.

W znaczeniu wróżebnym runa ta może oznaczać wiele rzeczy. Łączy się z nami, naszym ego. Rozpatrując jej pozytywną stronę można powiedzieć, że nadchodzą pozytywne zmiany, sytuacje w jakiej się znajdziemy będą dla nas bezpieczne, mamy ochronę. Energia ta jednak wzywa nas do podjęcia decyzji i postawienia na swoim, szczególnie osobom, które są nieśmiałe lub nie wierzą w swą moc. Negatywna strona tej runy to opory, lęki, dokuczające stany napięć czy oporów. Wewnątrz nas może dochodzić do stanów agresji i zbytniego nacisku naszego ego na innych.

 Runa ta ewidentnie łączy się z naszą mocą i jeśli pozostaje ona długo w nas, ukryta energia będzie szukała wyjścia; rozprawienia się z mrocznymi elementami naszej głęboko ukrytej osobowości.

 RUNA THURISAZ oznacza wprawdzie ochronę lecz niespecjalnie zaleca się stosować ją w skryptach.

Sam jej aspekt zachęcić nas może do wydobycia z głębi naszego potencjału, który być może nadal jest ukryty gdzieś w warstwach naszej psychiki. Jeśli nie mamy chęci trwać biernie na planie naszej ziemskiej wędrówki, a chcemy zmierzyć się z wewnętrznym cieniem; podjąć odpowiedzialność za nasze życie i wziąć życie w swoje ręce; stać się jego decydentem, nazwać się wtedy możemy kowalem swego losu, a wszelkie wcześniejsze nastawienia i „nieprzychylność losu” stracą na znaczeniu gdy dowiemy się, iż owa siła tkwi w nas samych. Natomiast energia tej runy może wyciągnąć z nas nie tylko te skłonności, których jesteśmy świadomi.

RUNĘ można stosować jako amulet ochronny. Można wypalić czy wyryć sobie na kawałku drewienka i nosić przy sobie lub przeciągnąć jakimś rzemykiem i nosić na szyi. Runa służy również ochronie przed magicznymi atakami lub ochronie miejsc lub przedmiotów przed niechcianymi wpływami.

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym jak można pracować z tym znakiem i w jaki sposób przekształcać to, co w głębi tkwi na pozytywne aspekty i wzmacniać swą wiarę w siebie, zapraszam do rozmowy lub kontaktu ze mną na czat.


Agis

Kategorie:

Poznanie, Wróżbiarstwo, Porady życiowe

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl