Poleć znajomemu

Wpisz poniżej adres email znajomego, aby polecić mu tę stronę!
Możesz wpisać kilka adresów, rozdzielając je przecinkami


Podpisz się, aby twój znajomy wiedział od kogo jest wiadomość:

Tekst załączony do wiadomości


wizytauwrozki
Newsletter
KENAZ - runa która pomoże Ci rozwikłać trudny problem!
Autor:
Usunięty Ekspert

Energia tego znaku wspiera wszystkich tych, którzy muszą uporać się z jakimś problemem, nawet w takiej sytuacji gdy trzeba rozwiązać dość zawiłą, skomplikowaną sprawę. Pomaga rozświetlić mrok, prowadząc do takiego punktu, który rozjaśnia dany temat.

To runa samoobserwacji, samoświadomości oraz duchowego poznania. Oznacza nasz wewnętrzny ogień pchający nas do rozwoju, wzniesienia naszej osobowości na wyższy poziom oraz ukazana jako lustro wewnętrznej inspiracji, mającej na celu wpuścić owe światło do naszej podświadomej istoty. Dzięki temu wyłonione zostanie to, co zostało ukryte i wyparte po to,  by nie postrzegać tego jako nasze własne.

Kenaz ma nas uświadamiać o mocy lustrzanego odbicia naszego umysłu, zasadzie przyciągania tego, co skryliśmy w nas i czym gardzimy często u innych, po to by to wyszło na zewnątrz i zostało uzdrowione.

To znak wspierający ludzi uczących się, otwartych na doświadczenia. Nie chodzi jednak o to, by być otwartym na wszystko, lecz na doświadczenia najwyższej jakości; by życie nas cieszyło a nie przysparzało kolejnych negatywnych odczuć. Uświadamia, że nie warto się zamykać na siebie i innych ponieważ to do niczego nie prowadzi.

Jest to znak mówiący o miłości, więc wspiera również tą dziedzinę naszego życia. Człowiek bez miłości jest jak kwiat bez wody, warto pamiętać by ucząc się bezwarunkowo kochać samego siebie,  dać również to wspaniałe uczucie innym.

Można nosić ją jako amulet, szczególnie gdy ktoś czuje się wystawiany na próby jakichś niekorzystnych wpływów zewnętrznych.

Znaczenie wróżebne:

Karta mówi o tym, że jeśli mamy silną wolę i potrafimy ją kontrolować nasze zamierzenia zakończą się sukcesem. Gdy dysponujemy właściwymi umiejętnościami, potrafimy wyciągać konstruktywne wnioski, to szczęście będzie nam sprzyjało. W miłości będzie się pozytywnie układało.

Negatywny symbol tej karty mówi o tym, że nie mamy chęci do pójścia do przodu, trzymając się niejednokrotnie sytuacji pozbawionych nadziei. Może mówić o stracie czegoś lub kogoś i wtedy już o miłości nie ma mowy, gdyż nasza urażona duma może cieżko to znieść. Kenaz połączona z innymi runami mówi również o zdradzie...

Znaczenie chorobowe: to wszystko, co wiąże się podwyższonym OB, gorączką; należy zwrócić uwagę również na serce. Może wskazywać na problemy z wrzodami poprzez zalewającą nas złość; u kobiet należałoby zwrócić uwagę na sprawy zapalne związane z niektórymi kobiecymi dolegliwościami, jak grzybica czy np. zapalenie przydatków.Kategorie:

Wróżbiarstwo, Porady życiowe, Płeć i ciało

Copyright 2010 © Wizytauwrozki.pl